Jeszcze raz o dziwnej Linii Która Przecina Ziemię, 4 Filarach Zodiaku, Pogańskim Krzyżu i Kosmicznym Zegarze – pełna wersja na Równonoc Wiosenną 2015

Mieliśmy Zaćmienie Słońca jako preludium Równonocy Wiosennej i Równonoc 20 03 7524 roku Świątyni Światła Świata. W Zrównanie Jesienne opublikuję w 3 częściach Lekcję 9 – Księgi Wiedy: 9 09 7524, 18 09 7524, 27 09 7524 – To jest wyjątkowy rok. Kto zna Magię Czert ten wie to od razu, kto nie zna owej magii i słabo orientuje się w astrologii zobaczy na własne oczy – z jakiego powodu ten rok jest równie przełomowy co 2012. Póki co cieszmy się Równonocą Wiosenną. Poniżej przedstawiony film to prawda i tylko prawda. Cenna rzecz.Mowa jest o 4 Filarach Ziemi a więc o Równoramiennym Krzyżu Pogańskim/Przyrodzonym, skąd on się bierze oraz o Kosmicznym Zegarze.

https://www.youtube.com/watch?v=Uv-E7SIlL7Q

 

Film udostępniony po polsku przez BladyMamut – dziwi mnie że przez cały rok ten film miał w Polsce tylko 5800 odtworzeń. Przypisywanie Egipcjanom budowy piramidy w Gizie jest więcej niż nonsensowne, to czysta „naukowa” baśniuszka, najzwyklejsza brednia rozpowszechniana przez zatwardziałych materialistów.

W związku z zablokowaniem w Polsce filmu który znajdował się w tym miejscu publikuję tutaj link i film który zawiera całość przedstawionego tam materiału. PRAWDA jest fascynująca i nie do zablokowania.

Polecam ostatnią godzinę filmu, ale tak naprawdę dokładnie cały.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kujBFi9cVIA


 Φ = OIO = Złota Liczba. Równonoc = RA.  π = Bhrama. Fi-⊄i-Pi.

(gdzie ⊄ = cz, a czi = chi=ji)

[tzw. „wielka ostateczność”, tai-ji = taja = 太]

1-44       2-88

Zwróćcie uwagę na końcowe wnioski tego filmu z 2010 r0ku

Oto miejsce w którym publikowaliśmy ów materiał – w którym tak jak w Polsce zablokowano już film prezentujący Linię Piramida Cheopsa – Machu Picchu -Wyspa Wielkanocna.

Jeszcze jedna Dziwna Linia przecinająca Ziemię – Wyspa Wielkanocna – Machu Picchu – Giza

 

 

Opublikowany 28 gru 2013

„Piramidy w Egipcie to jedne z najbardziej zagadkowych budowli starożytnego świata. Przez wieki narosło wokół nich wiele legend i mitów, które mieszały sie z naukowymi teoriami. Niektóre z nich były bardziej absurdalne od drugich. Autor dokumentu spędził 6 lat na historycznym śledztwie, podczas którego zebrał opinie egiptologów, techników i innych specjalistów. Odwiedził nie tylko Egipt, ale także wiele innych miejsc gdzie stoją starożytne budowle. Wnioski które wyciągnął stawiają w nowym świetle wszelką wiedzę, którą ludzkość posiadała do tej pory i odkrywają przed nami prawdziwe przeznaczenie tej budowli.”

24′ filmu (48 minuta nowego filmu) – Tym razem jeszcze jedna Dziwna Linia i trochę więcej materiału do przemyślenia dla wszystkich, którzy są przekonani, że Giza to „nic nadzwyczajnego”, że sztuka budowniczych starożytności da się wyjaśnić przy pomocy dotychczasowych bajek. Warto przypomnieć sobie ten materiał. Najlepiej zobaczyć raz jeszcze cały ten serial od początku do końca. Zwracam uwagę na 23 minutę i 30 sekund. Ta Linia nie jest pomysłem ani „wynalazkiem” „fantasty” Białczyńskiego, czy też innych „geomantów”, speców od wahadełek i „ezoteryków”. Znowu mamy do czynienia z orientacją Linii względem równika i 30 równoleżnika. No i Finał w 36′.  Jak się ma do tej Głównej Linii Linia Nyse Dal – Ślęża – Giza???

 

Linia Gjende Ostoya Ivosojon Chełm Kosza Kraków Brama Morza Mora

25′ – Piramidy rozsiane po całym świecie i przypisywane różnym cywilizacjom, mają podobną budowę  – zapewniającą nienaruszalność w razie trzęsień ziemi,  wskazują Równonoc, początek Słowiańskiego Roku 21 marca, początek każdego agrarnego kalendarza.

15’30” (28 minuta nowo wklejonego filmu) – faraon, ta rzeźba twarzy nie jest wizerunkiem faraona, bo żaden człowiek realny nie ma idealnie symetrycznej twarzy.

30 piramid wokół Nazca? Ciekawostka. Cuzco – Cancun – Saqusayhuaman również tworzy olbrzymi Trójkąt.

 

Trójkąt pokazany w 21’05” (obecnie 39′ nowego filmu) – ma boki 1250 metrów – moduł podstawowy, który pokazałem na budowlach i świętych Wzgórzach Krakowskich., którego krotności ustanawiają odległości między świętymi wzgórzami i kopcami Krakowa.

 1h12′ 1h15′ – Na to zwróćcie uwagę w nowym filmie.

I wreszcie dla Wtajemniczonych  wszędzie Złota Liczba, czyli Φ, czyli OIO. Poczekajcie na Lekcję 9 – 09 09 7524 roku Słowian (czyli 2015).

 

 

Podziel się!