Bardzo wysokie pozycje pogańskich blogów na WordPress.com!

Podsumowanie roku na blogu bialczynski

podsumowanie 1podsumowanie2

Kiedy ogląda się codzienne rankingi Blogów Polskich WordPress, które oczywiście są zmienne i każdego dnia inaczej lokują poszczególne tytuły blogowe, warto zwrócić uwagę na kilka faktów które z tego rankingu wynikają. Ale najpierw może przedstawmy ranking z dnia 13 10 2014 roku, który posłużył nam za przykład. 

Blogs of the Day

Top Blogs

The most popular WordPress.com blogs are ranked here according to a special formula.

Polski (RSS)

 1. Pokolenie Ikea

  Czy możesz żyć bez seksu?

 2. Medycyna naturalna, nasze zdrowie, fizyczność i duchowość

  Primum non nocere

 3. Wirtualna Polonia

  “-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

 4. Dziecko Królowej Pokoju

  Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

 5. W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

  MARANA THA! JEZUS JEST PANEM!

 6. • K-POP LivePolska• ❤ • BLOG o Zespołach K-POP

  BLOG z najnowszymi Informacjami o waszych Ulubionych zespołach KPOP… Dużo Informacji Zdjęć Ciekawostek… ZAPRASZAMY …

 7. czadrow.pl

  Informacje i wydarzenia z regionu

 8. Czy Franciszek to fałszywy prorok?

  Niniejszy blog dokumentuje wątpliwe poczynania Jorge Mario Bergoglio, który w 2013 roku zasiadł na tronie piotrowym. Czy …

 9. Złoty Wiek Gai

  (poprzednio: Transformacja 2012). „Pośród roztrzaskujących się światów, bądź wyciszony i koncentruj się na Mojej …

 10. Polskie Minibrowary

  Przewodnik po miejscach, w których warzy się i serwuje prawdziwe piwo

 11. S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

  strona byłych działaczy »Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża«

 12. Tajne Archiwum Watykańskie

  czyli o czym miałeś nigdy się nie dowiedzieć…

 13. Never Ending Freestyle Voguing

  Tobiasz na evencie, czyli o polskich pokazach. I nie tylko.

 14. kaszka z mlekiem

 15. Replay Team ★ SHINee Poland

  Strona polskiego fanklubu SHINee

 16. pracownia

  stroju

 17. Premium Brazzers Accounts

  We’re giving you all premium porn accounts and Brazzers Accounts, daily!!!!

 18. Jerry Brewery

  Dobrze wywarzony blog

 19. My Fitspirations

  by Kamila Szczawinska

 20. forumdlazycia Tradycji Katolickiej

 21. ania-maria

  love * inspiring * art

 22. Tychy liceum Norwida

  witaj na blogu szkoły przy cmentarzu

 23. radcaminister

  Jak działa MSZ

 24. WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

  Ojczyzna Wolna Niepodległa Nasza Polska

 25. Exignorant’s Blog

  Just another WordPress.com site

 26. białczyński

  oficjalna strona Czesława Białczyńskiego

 27. How Gee ~ 하우지

  dramy, filmy, kpop, koreańska popkultura

 28. LONG RED THREAD

  szycie na maszynie, ubrania handmade, tutoriale krawieckie i różne projekty DIY

 29. blog polski

  Polska, Słowiańszczyzna, polityka

 30. Stary Chemik bloguje

  blog dla użytkowników e-papierosów

 31. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czarnkowie (Stowarzyszenie)

  „Człowiek uczy się przez całe życie z wyjątkiem lat szkolnych” – Gabriel Laub

 32. DARIUSZ WOZNIAK.NET

  Blog o programowaniu, C# i TDD.

 33. Mistyka Życia

Zatrzymaliśmy się na 33 pozycji nie tylko z racji, że to wiek chrystusowy ale także dlatego że stare z nas masony a ja sam jestem numeryczną 33 i mistrzem 44. Ponieważ 44 to za dużo, niech będzie 33.

 

Co więc ten ranking pokazuje?

 

Na 33 pozycje mamy w czołówce aż 3 blogi pogańskie do szpiku kości i do tego blisko ze sobą zaprzyjaźnione: 26. Białczyński, 29. Blog polski, 33. Mistyka Życia oraz na pozycji 12. bardzo bliski, poświęcony Wielkiej Zmianie blog Tajne Archiwum Watykańskie.

Przyznam, że jest to szokujące jak na kraj zamieszkały przez podobno 99% katolików. Nasze blogi – Mistyka Życia poświęcona w całości Duchowości i Świadomości Nieskończonej, Tajne Archiwum Watykańskie, które obejmuje zmiany duchowe, ale i społeczne i inne zachodzace na świecie, słowianofilski promoskiewski Blog Polski Opolczyka, czy nasz blog Białczyński – to blogi do cna pogańskie, czarownicze,  anty judeo-chrześcijańskie, antyklerykalne. Jak to zatem możliwe, że cieszą się taką popularnością? Ktoś powiedziałby, że tematyka słowiańska jest tą dźwignią, ale w odniesieniu do Mistyki Życia i Tajnego Archiwum nie jest to trafne. Ktoś powiedziałby że blogi poświęcone duchowości i wierze mają taką wysoką pozycję, ale w kraju katolickim chyba nie te poświęcone pogańskiej duchowości, czy duchowości agnostyckiej, lub po prostu racjonalizmowi? Do tego Blog Polski zupełnie nie spełnia kryterium duchowości, jest z gruntu antyklerykalny, antysyjonistyczny, po prostu polityczny. Więc i takie kryterium nie jest właściwe.

Możemy też dodać blogi/portale bardzo pokrewne w wymowie tym czterem, które pochodzą można rzec z tej samej rodziny: 

„Medycyna naturalna, nasze zdrowie, fizyczność i duchowość” (2), „Złoty wiek Gai (dawniej Transformacja 2012- nr 9 na liście)”, „Exignorant’s Blog” (25), „MY Fitspirations” (19), czy też czysto antykościelne: „Czy Franciszek to fałszywy prorok?” (8).

Moglibyśmy do tego dodać jeszcze ze trzy pozycje, które głoszą po prostu pochwałę życia i seksu oraz nowoczesny światopogląd i mielibyśmy zestaw 12 blogów na 33 najwyżej notowane, które wyznają zupełnie inny punkt widzenia na Rzeczywistość niż katolicki, a nawet bardzo szeroko rozumiany chrześcijański. Z tego 4 wyrażają czynny sprzeciw obłudnemu systemowi wartości jaki chrześcijaństwo prezentuje i sprzeciw jego instytucjom. 

 

Przytoczyłem tutaj ranking akurat z 13 października 2014 roku, bo tego dnia piszę ten artykuł, w związku z tym takie pozycje zajmowały nasze blogi, ale dzień wcześniej Blog Polski był 15., trzy tygodnie wcześniej Blog Białczyński był 4., a jeszcze wcześniej Blog Mistyka Życia był 20. Także przez długi czas numerem jeden była oczywiście „Medycyna naturalna…”.

  Nie wiem jak inni, ale Blog Białczyński nie wykonuje żadnych manipulacji, żeby się windować w hierarchii rankingu. Nie posiadamy u nas bogatej linkowni, nie piszemy o rozrywkowej muzyce, ani seksie. Także nie zabiegamy, aby się pojawiać na wysokich pozycjach w Google, po prostu jesteśmy w Google lokowani automatycznie wysoko z powodu zainteresowania jakim ten blog się cieszy, i jakie wzbudza tematyka przezeń poruszana. Jest to oscylacja naturalna związana z pojawianiem się nowych oryginalnych artykułów.

 

Czwarte miejsce dla blogu o trudnej tematyce, o tematyce słowiańsko-pogańsko-ekologicznej i trochę społeczno-politycznej, 12.500 wejść czy 10.800 wejść w ciągu dnia?! Chyba jednak żyjemy w jakimś innym kraju niż ten który przedstawiają pop-propagandowe media i kościół katolicki, w kraju który co prawda dla wszystkich nazywa się Polska, ale jest to inna Polska dla tych ludzi, którzy wolą czytać Blog Białczyński niż Wirtualna Polonia, albo Dziecko Królowej Pokoju, czy „W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej”, lub inne tego typu blogi/portale. Akurat w tym zestawieniu nie było z jakichś powodów jeszcze jednego blogu poświeconego rozumeiniu świata i duchowości, a bliskiego nam – PRACowniA.

 

Obecność tych tytułów katolickich w czołówce rankingu WordPress zupełnie nie dziwi, jest oczywista, ale za bardzo dziwną uznać należy obecność dwóch blogów pogańskich słowianofilskich (oficjalnie według działów wydawniczych i działów marketingu czasopism i wydawnictw popyt na tę tematykę w ogóle nie istnieje) oraz obecność dwóch okultystycznych, z punktu widzenia kościoła, blogów poświęconych rozwojowi duchowemu Człowieka, a także dwóch antywatykańskich blogów i portalu Medycyny Naturalnej, która jak wiadomo skupia wśród siebie czystych wrogów katolicyzmu (czarowników i wiedźmy) takich jak: różdżkarze, fizjoterapeuci, psychologowie, ziołolecznicy, jasnowidzowie, homeopaci i inni umysłowi „wariaci”.

 

Odważę się w podsumowaniu tego artykułu postawić tezę, że wśród użytkowników Internetu Króluje już dzisiaj zupełnie inna Polska, niż ta Dzieci Królowej Polski – Matki Pokoju.

 

Mieliśmy 1.500.000 wejść w tym roku. Pobiliśmy kolejny rekord.

Podziel się!