Paweł Szydłowski – Lechia część 3

Część 3

 

https://www.youtube.com/watch?v=n12s2W-Zo3E&list=UUpdXoN2J3Irki8-9AWqtEsA&index=19

https://www.youtube.com/watch?v=n12s2W-Zo3E

 

Zoroaster sprzed 6000 lat to inna postać niż Zoroaster-Zarzduszt (Zaratusztra) twórca Zoroastryzmu w Persji w VIII wieku. To wydarzenie, zapisanie fałszywej wersji Wiary Przyrodzoney Północy spowodowało wyrok śmierci kagana Widantyrsa wydany na Zaratusztrę i Wojnę Północy z Południem której finałem był zamach i zabójstwo Zaratusztry nad Jeziorem Kosowym, a następnie próba podboju przez Persów Mazogątji (Kraju Massagetów) i zabicie Kirusa-Cyrusa przez Tomirysę podczas bitwy.

 

Magię uprawiali nasi przodkowie, Kabała jest jej przekręceniem, podobnie jak Tora jest jej wypaczeniem. Brahman i Kabała. Syn Słońce – jest Synem Światła Świata, Synem Nieba, Synem kowala Niebiańskiego, Synem RA – nie jest bogiem -człowiekiem, lecz po prostu Słońcem. Zeus = Dzeus – Twórca Dnia, Pan Światła. Dadźbóg-Mitra  – to więcej niż słońce. Hara – Góra Kary, Hare Kryszenia – Krasy/Kryszny – Dziewanny/Dziwienia-Kupały w Górach Panów (Ural).

 

Świątynia Dziewięciu Kręgów – to dziewięć świątyń z których każda jest poświęcona Trójcom bogów, w sumie 27 bogów było czczonych na Łyścu i ośmiu innych okolicznych górach. Kto zna Magię czert wie co oznacza dziewięć Kręgów poświęconych 27 = 9 bogów.  Wał kultowy kamienny ma 1800 metrów = 9.

 

 

kompleks-c59bwic485tyni-dziewic499ciu-krc499gc3b3w-i-grobc3b3w-krc3b3lewskich-opisanyŚwiątynia Dziewięciu Kręgów – Dziewięć Gór Dziewięciu Tynów

 

Tagged with: ,
Podziel się!