Paweł Szydłowski – Lechia część 2

Część 2

https://www.youtube.com/watch?v=bJaiO09RltE&list=UUpdXoN2J3Irki8-9AWqtEsA&index=20

 

Opublikowany 22 wrz 2013

Państwo Lecha to historia narodu który zapomniał o swojej przeszłości.Tak Długosz i kroniki Ruskie opisują Lechię: http://youtu.be/y8IVwoM9wCg

 

Znamy w Polsce inną Gorę Łyskacz o której mało kto słyszał. Góra ta posiada swoje wały kamienne i ulokowana jest pod Limanową. Nazywa się ją obecnie Górą Łyska/Łyszka. Obok znajduje się sąsiednia święta góra Pępawka (Pąp Rudzi).

Jeśli postudiuje się głębiej problem wtórności zoroastryzmu względem Wiedy Scytów i uzyska wiedzę na temat kolejności wydarzeń, choćby z podań i mitów Persów, dowiemy się , że Zoroaster był odstępcą od Wiary Przyrodzonej Północy i był ścigany za to do końca życia, a wreszcie został zamordowany przez Czaropanów z Góry Kara, którzy jako Panowie panowali nad tymiż Górami Panów (Ural) do momentu wykradzenia przez ojca Zoroastra, Burusza  Spitamę, Ziarna z Drzewa Wyspowiszu – Drzewa Kary.

komory_grobowe_we_wnetrzy_lysej_goryKomory grobowe pod Łyścem

Pietraszewski jest bardzo ważną postacią dla Słowiańszczyzny i jego osobę oraz odkrycia przybliżamy na Czarnym Pasie uznając go za Strażnika Wiary Przyrodzoney Słowian. W czasach Pietraszewskiego nie wyobrażano sobie nawet, że dzieje mogły się potoczyć tak, iż Wiara Przyrodzona poszła znad Wisły nad Ganges i do Persji a nie na odwrót. Za realny uważano tylko jeden kierunek, od Zoroastra do Polski. Stąd jego koncepcje, które współczesne odkrycia – choćby podanie o Wyspie i Drzewie Kara oraz wygnaniu Panów z Gór Panów do Harii (K-Harpatii) przez Dziewannę-Krasznę w wyniku klątwy rzuconej za niedopilnowanie Drzewa Drzew. Mamy więc tutaj w tych wykładach trochę zamieszania, ale warto ich mimo wszystko posłuchać choćby ze względu na to iż mamy tu z innej strony potwierdzenie skąd Żydzi wzięli Kabałę. Pamiętajmy, że kobić – znaczy wróżyć, koba – znak, kobierzec – dywan święty zawierający wzory święte i znaki , kobieta – wróżka, kaba – święty kamień, kapalica – święty napój z mleka i narkotyku, kaplica – chram, miejsce składania ofiar, kapła – kapłan.

Wyspa i Morze Kara istnieją nadal to Nowa Ziemia i Morze Karskie – patrz na mapie poniżej

Eurazja Podboje Widnura 6 2014 Uzupeł

 

Podziel się!