Czy w Berlinie postawią pomnik pomordowanym Słowianom?

Über_den_Dächern_von_BerlinSist – stolica państwa Guniów Hakowników z V wieku n.e., lecz jeszcze dawniej obwar mitycznego Bierły Awarisa – Bierlin,  zwana przez zapis kronikarski  Soest, a potem znana też jako Copnik-Kopanica (Koepenig), dzisiaj Berlin – ciekawe jak Niemcy tłumaczą sobie tę nazwę.

Berlin – stolica Niemiec. Miasto zbudowane na zagrabionych Słowianom Połabskim i Łużyczanom, Serbom Łużyckim ziemiach. Całe Wschodnie Niemcy to ziemie zagrabione Słowian.  Do tego ten haniebny plan wymordowania, który nie został wcielony w życie dzięki nam samym, dzięki naszej walce z Hitlerem, dzięki deszyfratorskim działaniom Polaków związanym z Enigmą (a tak niewiele dni zabrakło do hitlerowskiej bomby atomowej i rakiet z głowicami które spadłyby na Londyn i USA!!!), także dzięki dostarczeniu przez Polaków dowodów Hitlerowskiej Zbrodni na Żydach (a nie na Polakach i Rosjanach, których zginęło 30 milionów) w Auschwitz (za co do dzisiaj nazywa się Polaków w ich niemieckich gazetach i TV  Antysemitami, a Auschwitz polskimi obozami zagłady). 

Na temat tego pomnika, który nam Polakom powinni w Berlinie Niemcy postawić pisałem w artykule

Gott mit Uns, Nasze Godło, czyli jak w nowym godzie, 2013, pogodzić nowe stare ze starym nowym [kliknij]

[przypominam ten artykuł z przełomu roku 2012 i 2013 także ze względu na wypowiedziane tam proroczo słowa o Wielkiej Zmianie w roku 2013 – w tym kontekście inaczej przedstawia się sprawa Ukrainy, jak myślę.]

Przeczytajcie sobie teraz wiadomość z Gazety Polskiej Codziennie – 24 maja 2014, 70 lat po roku 1944, 70 lat po zamordowaniu 180 tysięcy Warszawiaków po powstaniu Warszawskim, 75 lat po wymordowaniu Polskiej Inteligencji. Dziadek mojej żony ocalał cudem z Pogromu Profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Polonia Niemiecka nadal nie ma praw mniejszości narodowej ani zwróconego majątku zagrabionego przez Hitlerowców.

Bez dalszego komentarza pozostawiam tę sprawę. Myślę, że jest zupełnie jasne kontynuacją czego są współczesne Niemcy – Prus (nazwa zagrabiona tak jak ziemia) i III Rzeszy!

 

au 2222

Podziel się!