21 marca WIOSNA: Rosja zaanektuje Strefę Gazy! Ukraina zbuduje broń jądrową! Chelsea dzielnicą Moskwy! MAJDAN jest bee feee! – niemieckie media obrzydzają rewoltę Polakom!

Świat za sprawą Wielkiego Szlema Pultera stanął na krawędzi absurdu. Oczywiście pisaliśmy o Pan-Dora (Pani do RA, D’ORO) Pandorze, którą Pan Putin (PanPut’) wypuścił  na szeroką Put’ (szlak, pąć) z puszki, wywalając Otwarte Do-ors (Drzwi/wROta) Krymu.

Pierwszy dzień Wiosny przynosi rewelacje o jakich świat jeszcze nie słyszał.

serb art ivica stevanovicz karakondżuła 5248256216_48decf81df_b

Ukraina zbuduje rakiety z głowicami jądrowymi!

Za wp.pl

20:41
PILNE
W ukraińskim parlamencie zarejestrowano projekt ustawy o wypowiedzeniu przez Kijów traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej. Na Ukrainie coraz częściej podnoszą się głosy o konieczności przywrócenia jej “statusu państwa z bronią jądrową”. Projekt zarejestrowali posłowie partii Batkiwszczyna Julii Tymoszenko oraz UDAR znanego boksera Witalija Kliczki.

Ukraińcy, którzy zrezygnowali z posiadania broni w zamian za gwarancje niepodległości i jedności terytorialnej ujęte w Memorandum Budapeszteńskim z 1994 r., mówią dziś, że była to błędna decyzja. Pokazała to – ich zdaniem – agresja Rosji na Krym. Premier Arsenij Jaceniuk nazwał nawet to memorandum “godnym pożałowania”.

Po rozpadzie ZSRR Ukraina odziedziczyła trzeci co do wielkości arsenał nuklearny na świecie. Na początku 1992 roku na terytorium tego kraju znajdowało się około 1300 głowic jądrowych zainstalowanych na 130 rakietach strategicznych typu SS-19 i 46 rakietach typu SS-24. Oprócz tego strona ukraińska dysponowała około 600 rakietami, w które wyposażone były bombowce dalekiego zasięgu. Ponadto były znaczne ilości taktycznej broni jądrowej.

Zgodnie ze swą Deklaracją Suwerenności z 16 lipca 1990 roku Ukraińcy jako państwo bezatomowe przyjęli trzy zasady: nie produkować, nie rozmieszczać i nie przyjmować na swe terytorium broni nuklearnej.

I co w tym dziwnego, kiedy światowe mocarstwa skompromitowały się jak na razie doszczętnie, trzymane w szachu przez własnych banksterów, którzy nie chcą ani grosza stracić na sankcjach dla Rosji. Wiadomo, że prawdziwe sankcje złamały by Rosję w pół roku. Ale wszystkie te rządy Świata Zachodu, te napuszone bandy dupków w lakierkach, upasione na żołdach z podatków obywatelskich, są przecież na pasku własnych banksterów! Teraz właśnie pokazują to dobitnie sprzedając swój HONOR, swoje SŁOWO, swój Podpis, Swoją Pieczęć-GODŁO, za garść ORA – Złota (AuRum = Orum). Oczywiście nie wykluczamy, że jeszcze się otrząsną, kiedy zauważą do jakich gigantycznych jaj, czyli absurdów,prowadzi dalej Podbramkowa Ukraińska Sytuacja.

Biedna Sefardyjska Banksterko Amerykańsko-City Londyńska, biedna Yelito Światowa z Berlina i Paryża, Biedny Putlerze Carze Moskwy, aleście się wpędzili chłopaki w tarapaty!!! Po prostu wyję ze śmiechu patrząc na to co się z wami wyrabia dzięki 15 Dziewczynom i  Chłopcom z Placu MAJDAN!!! Możecie sobie już teraz chłopaki wręczyć OSKARA za tę akcję 1000-lecia!!!

Rosja otrzymała zaproszenie ze Strefy Gazy do Aneksji!

au 230

Czekamy na zaproszenie Moskwy do aneksji dzielnicy Chelsea, bo jak wiadomo tam jest jeden Rosjanin, właściciel klubu piłkarskiego, niejaki Abramowicz, który równie dobrze może takie „zaproszenie” dla Rosji wystosować!!! To nic, że on obrony nie potrzebuje. PUTLER wie lepiej czego komu potrzeba. Uszczęśliwił Krym, uszczęśliwi Gazę i Londyn też uszczęśliwi. Zwłaszcza, że Londyn ma gdzieś swoje gwarancje bezpieczeństwa dla jakiejś tam Ukrainy z 1994 roku!

flaga-niemcy

Majdan jest bee fee! – Piszą internetowe niemieckie portale w Polsce!!!

Kto nie wiedział skąd wiatr wieje i pisał brednie o Banksterskim Majdanie – już po tych artykułach wie czego naprawdę boi się Berlin i jego banksterskie sitwy! MAJDAN ma się dobrze panowie eksperci niemieccy i właściciele polskich portali internetowych Onet.pl czy Interia.pl

Po to kupowaliście  prasę i inne media w Polsce żeby siać tutaj tę właśnie banksterską propagandę. Strach padł na nich po tym jak Majdaniarze weszli do studia telewizyjnego w Kijowie, które powinno być przecież pod kontrolą uległych UDARÓW i innych Batkiwszczyn Tymoszenko-Jaceniuckich i pokornie transmitować orędzie Putlera do Narodu Ukraińskiego!!! Ukraińcy powinni też pokornie ssać pierś Wielkiej Mamki-Niemki, która im podsunie swoje wielkie dojne wymię sypiące złotem, jedynie na warunkach bezwarunkowej kapitulacji!!! Słuchać się! Ordnung must sein! A nie kontrolować media i parlament!!!

Tu was boli Yelito?!

Wraca więc gadka-szmatka o Banderowcach, baśniuszka napisana na Łubiance przez strategów Wojny Psychologicznej z KGB, którą rozpowszechniają od samego początku – od listopada 2013!

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemieccy-eksperci-demonizowanie-putina-nie-jest-polityka-tylko-alibi-wobec-jej-braku/pbkbz

Niemieccy eksperci: demonizowanie Putina nie jest polityką, tylko alibi wobec jej braku

Całą winę za eska­la­cję kon­flik­tu na Ukra­inie Za­chód zrzu­ca na Kreml. Jed­nak mnożą się głosy, które za współ­win­ne kon­flik­tu uzna­ją wła­śnie za­chod­nie pań­stwa. Nie­po­ko­ją­ce są także ten­de­cje żywe w samym Ki­jo­wie. – Swo­bo­da, która uczest­ni­czy w spra­wo­wa­niu wła­dzy, nie­na­wi­dzi Żydów, Po­la­ków i Ro­sjan – mówi Gu­en­ter Ver­heu­gen, były eu­ro­pej­ski ko­mi­sarz ds. roz­sze­rze­nia.

cd. poczytajcie sobie na Niemieckim Portalu ONET – To propaganda wojenna Moskwy więc jej tutaj nie przytaczam. Ale kto się zatruł tym niewielkim nawet OPAREM ABSURDU, smrodkiem puszczonym do nas z Berlina, dla odtrutki proponuję posłuchać całej PRAWDY ustami Pawła Kukiza:

https://www.youtube.com/watch?v=xuPzMPwZTEAhttp://www.youtube.com/watch?v=xuPzMPwZTEA

I pamiętajcie, że w Polsce są nie tylko niemieckie obozy koncentracyjne takie jak Auschwitz – realne, prawdziwe Fabryki Śmierci, ale także Niemieckie Trujące Portale Internetowe, Gazety i Telewizje!!!

 

Podziel się!