Szowinistyczny kato-komentarz o chłopakach z Ursynowa

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=6d0lF6NKUlg&w=640&h=360]

Według komentatora o godzinie 14.00, kiedy pewna część katolików zajęła ulice swoimi procesjami i ołtarzami cała reszta społeczeństwa zamieszkująca tę okolicę powinna paść plackiem na twarz i bić pokłony jahwistycznemu bożkowi. Kto tego nie czyni ten nie jest zwykłym obywatelem, lecz POGANINEM – w wydźwięku i zastosowaniu słowa przez komentatora, kimś kogo to określenie ma poniżyć.

Otóż komentatorze, my Rodzimowiercy Polscy wyznający inną wiarę i religię równoprawną w Polsce, jesteśmy Poganami.

Poganie to wyznawcy Wiary Przyrodzonej Słowiańskiej, których chrześcijańscy nawracacze a raczej krzewiciele nowej religii Postrzymskiej na naszej Ziemi Rodzinnej mordowali niegdyś setkami, całymi plemionami, poniżali przez wieki i wypychali z publicznej przestrzeni tak jak ty to dzisiaj czynisz.  Wspomnij sobie Prusy i lud Prusów, którzy dzisiaj już nie istnieją wymordowani przez Katolickie Rycerstwo Zachodnioeuropejskie spod znaku Krzyża.

Przyjmij do wiadomości Komentatorze, bezczelny wyznawco pustynnej religii Obcej w Polsce, że Poganin to nie żaden epitet, lecz określenie Słowianina, Polaka – pogardliwe rzymskie – watykańskie, a znaczyło ono tyle co mieszkaniec okręgu, bo okrąg to po słowiańsku pogost, jak pąk – -pączek kwiatu, jak pąg – guzik okrągły, jak opole – pag. Paganie/Poganie to mieszkańcy Opola-Pagu.

Poganin więc panie Komentatorze to wyznawca Wiary Słowiańskiej – dawnej Wiary Przyrodzonej, z której chrześcijaństwo jest zafałszowaną marną kalką, kiepską odbitką, zmałpowaniem i przekręceniem na potrzeby ustroju feudalnego i systemu Pan-Niewolnik, zaszczepionym z polecenia Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Wcześniej zaś przez Żydów zapożyczonym od Scytów-Prasłowian, i wypaczonym poprzez Zoroastryzm w Persji, a dodatkowo w X wieku n.e. w Polsce i na Rusi  wzbogaconym o przejęte od Pogan obrzędy i święta takie jak Wielkanoc, czy Boże Narodzenie czyli Narodzenie Światła Świata.

Ci którzy grają tu w piłkę, po prostu korzystają z przestrzeni publicznej w sposób zgodny z jej funkcją. Więcej tolerancji dla normalności i mniej szowinizmu katolickiego.

Kupując (TERAZ – TUTAJ!)  Budujesz Wolne Media Wolnych Ludzi!
slowianic nr 2 przod
Podziel się!