Manifest Lipcowy, czyli scenariusze dla Polski na lata 2013 – 2015

Manifest Lipcowy, czyli scenariusze dla Polski na lata 2013 – 2015
flaga_polska

Magda
Wysłany 11.07.2013 o 15:27

Panie Czesławie, ale jaki będzie efekt końcowy tego wszystkiego? Pisze Pan o Wielkiej Zmianie, że ona dokonuje się już teraz, a jednocześnie, Że czeka nas jeszcze większy kryzys, upadek systemu. To będzie w końcu lepiej czy gorzej? A jeśli najpierw ma być gorzej, żeby później miało być lepiej, to w jakim okresie czasu ma się to dokonać? I czy to są tylko spekulacje na temat możliwego obrotu spraw w naszym kraju, czy jest to gdzieś “zapisane w mądrych księgach”? Pytam, bo tez zastanawiam się czy jest sens zostać w tym kraju i żyć w coraz gorszych warunkach bez perspektyw, lub z mglistymi perspektywami, na jakakolwiek poprawę? Wiem, ze w innych krajach tez nie ma raju, ale jednak w Skandynawii czy tzw. Europie zachodniej, żyje się dużo lepiej i ludzie maja więcej wolności. Krótszy czas pracy, więcej środków do dyspozycji. Bardzo trafnie diagnozuje Pan obecna sytuacje w naszym kraju. W związku z tym,czy doradzałby pan teraz emigracje własnym dzieciom?
Pozdrawiam serdecznie.

bialczynski
Wysłany 11.07.2013 o 18:23 | W odpowiedzi na Magda.

Droga Pani Magdo

Myślę, że tę odpowiedź dla pani jak i pani pytanie powinienem opublikować tutaj jako osobny artykuł. I tak uczynię.

Przede wszystkim więc ważne byśmy mieli jasność, że po to mamy Państwo by spełniało względem nas podstawowe swoje powinności. Jakie ono jest zależy od nas.

Nigdy, przenigdy, nikogo nie namawiałbym do wyjazdu. Zwłaszcza na stałe. Namawiałbym za to do zmieniania państwa. To niełatwa decyzja. Są dwa scenariusze dla Polski na najbliższą przyszłość 2013-2015.

Degrengolada rządzących jest faktem dokonanym. Ich upadek jest faktem dokonanym. Oni jeszcze o tym może nie wiedzą, ale ich rządy to już przeszłość. Nie opieram się nigdy na księgach tylko na racjonalnej ocenie RzeczyIstności. Świadomość Nieskończona działa, chociaż to brzmi dziwnie. Empiryka, moje osobiste doświadczenie, to potwierdza. Potwierdzają to wszelkie czytelne znaki, sygnały zwrotne. Oczywiście mógłbym korzystając z tej idealnej symbiozy i kontaktu zacząć ogłaszać prognozy czy jak kto woli prekognicje. Te prognozy i prekognicje jednak to tylko przenikliwa analiza tego co widać, przeprowadzona z dostępnego mi w ograniczonym zakresie poziomu holistycznego – świadomości zbiorowej i Świadomości Nieskończonej.

Moje dzieci miały możliwość wyjazdu i to bez żadnego ryzyka – perspektywę np. awansu na szefa zespołu designerów w Kanadzie, w wielkiej korporacji branży komputerowo-internetowej. Wybrały bez wahania drogę odbudowy kraju i bycia sobą, bycia u siebie, bycia w Polsce i zmieniania Polski. Bardzo mnie ich wybór ucieszył, zwłaszcza że nastąpił w momencie najgorszym z możliwych, w 2012 roku, roku Wielkiej Zmiany, bez żadnego oglądania się na “posadkę” i “karierkę”, na bycie obywatelem II klasy w Kanadzie, czy gdzie indziej.

Nie zawsze możliwe jest takie rozwiązanie. Dla wielu ludzi było niemożliwe i wyjechali. To nie ich wina, że nie mogli tutaj żyć normalnie. To wina państwa, wina Systemu jaki stworzyło. To wina rządzących Polską od 24 lat. Dla nich, dla tych Polaków, którzy MUSIELI WYEMIGROWAĆ tworzymy Ogólnoświatową Polskę – Wielkie Plemię. Oni nie mogą być tak samotni i nigdy nie będą – nie dopuścimy do tego – jak byli samotni emigranci w XVIII i XIX, i w XX wieku. Wszędzie gdzie oni są, jesteśmy z nimi MY, a z nami jest kawałek DUMNEJ i Wielkiej Polski.

Zamęt nie będzie trwał długo – jeśli sprawdzi się lepszy scenariusz, trochę dłużej jeśli górę wezmą Yetisyny, którym uda się jeszcze raz oszukać Lemingów. Liczą na to bardzo, że im się ten zamiar powiedzie. Ryją nieustannie napuszczając nawzajem na siebie tych którzy chcą Zmiany… Jeszcze tydzień temu powiedziałbym, że mają szansę, ale ona z każdym ich kolejnym poronionym pomysłem, z każdym błędem drastycznie spada – na szczęście.

III RP jest w pułapce bez wyjścia – ICH III RP, która w wielu aspektach jest PRL-em Bis, tak jak to sobie wymarzyli. Ale oczywiście w sensie socjalnym PRL Bis nie dorównuje PRL-owi Oryginalnemu, nie dorasta mu do pięt, jest jego zaprzeczeniem, odwrotnością.

Rozczarowanie III RP objęło ICH – Yetisynów – “tradycyjny” można by rzec, dorabiający się majątku i pretendujący do bycia klasą średnią (posiadającą, właścicielską) elektorat. Rozczarowanie owo jest szczególnie dotkliwe dla tych, którzy mniemali o sobie iż stanowią elitę, a są, jak widzą to teraz doskonale, tylko yelitem, które przerabia resztki z żołądka Yetisynów. Nie ma gorszego wroga niż rozczarowany “swój”, zawiedziony “swój”, zgnojony “swój”, “swój” który np. zbankrutował przez to, iż uwierzył w ich “obietnice”!

Sytuacja przypomina żywcem okres po II Wojnie, tylko że nie ma już Armii Czerwonej, ani też cienia wiary w możliwość restauracji III RP. Oprócz oczywistych zdrajców, którzy powiedli Polskę na skraj bankructwa, a Polaków na skraj nędzy i na wygnanie, jest też liczna grupa kolaborantów III RP. Wiedzą, że brali udział w brudnej grze po stronie Sił Ciemności. Gdyby mieli możliwość broniliby się podobnym zamachem stanu jak to zrobił Jaruzelski, tylko że tę możliwość przerabiał już Jaruzelski i okazało się , że “co się odwlecze” to naprawdę “nie uciecze”. System komunistyczny upadł, dał tym ludziom władzy PRLu i beneficjentom PRLu czas na zorganizowanie sobie socjalu – perspektywy właścicielskiej w systemie Pan – Niewolnik, starannie zaprojektowanym po tamtym upadku. To było złudzenie. Oni wciąż są właścicielami Polski można by powiedzieć – tak wciąż o sobie myślą. Ale czy sądzi pani, iż śpią spokojnie?! Skoro na złodzieju czapka gore? Co ukradli będą musieli wypluć.

Kiedy system się wali zdrajcy i kolaboranci mogą tylko próbować uciekać gdzie pieprz rośnie. Kasa w kieszeń i nogi za pas, na złodzieju czapka gore, na zdrajcy nie tylko czapka się pali. Ich opór będzie słaby, bo będą mieć świadomość że jest to opór beznadziejny. Niektórym zapewne ucieczka się uda. Ale to będą nieliczni tylko. Wszędzie gdzie się pojawią na świecie będą musieli ukrywać swoje “prawdziwe korzenie”. Wszędzie będą się lękać demaskacji przez Sprawiedliwą Polskę, która nadchodzi NIEUCHRONNIE. A kierować się będzie zasadami SISTANU – nic nie zostanie nikomu nigdy wybaczone, żadnym “chrześcijańskim” kruczkiem rozumowym, sztuczką umysłowa, gadką o sumieniu i pojednaniu. Dla NAS nie istnieje pojęcie zapomnienia i zaniechania. Będą napiętnowani gdziekolwiek się znajdą i spotka ich ostracyzm ze strony tych “tamtejszych swoich”, tych tamtejszych “lepszych”. Będą żyć jak szczury pod pokładem okrętu, choć to porównanie nietrafne, bo szczury pod pokładem żyją w swoim świecie w którym niczego się nie boją, a oni będą targani wiecznym lękiem przed zdemaskowaniem i napiętnowaniem.

Tak Polska traktuje zdrajców i kolaborantów – tak potraktowała tych co ją zdradzili i kolaborowali w czasie II Wojny. Kolaborantów PRL chroni wciąż jeszcze przed Polakami Okrągłostołowe Oszustwo, zamęt yetisyńskich mediów, którym otumaniono Lemingów. Sęk w tym że nikt nie chce być Lemingiem. Nawet jeśli ktoś jest Lemingiem Skrajnym oszukuje siebie, że nie uczestniczy w niczym złym dokąd widzi możliwość “nagrody” ze strony yetisyna. Yetisyn ma jednak już puste kieszenie i tylko bat. Czy Leming lubi być bity? Nie.

Yetisyńskie media, ewidentnie zaprzedane obcym, zaczynają umywać ręce od tej władzy.To jeden ze znaków. Nie chcę robić tutaj za analityka Białego Wywiadu dla Rządzących, więc nie napiszę wszystkiego co już widać, ani po czym to widać. Niech wystarczy, że widać. To nie żadne wróżby tylko jasna, ostra analiza faktów.

Przed Wolnymi Ludźmi droga jest jeszcze daleka, bo obydwa scenariusze na najbliższe lata zakładają zwycięstwo prawicy patriotyczno-narodowej lub liberalnej. Zwycięstwo większe (scenariusz 1) lub mniejsze (scenariusz 2). Zatem PIS 30 – 35%, a ON 10 -15% to scenariusz 1 (ON może zastąpić KNP Mikkego – jeśli ON się czymś zbłaźni). Byłoby głupotą ze strony Narodowców (lub KNP Mikkego) nie wystąpić w wyborach i oddać całe pole PISowi, podczas gdy mogą liczyć moim zdaniem na 10% w 2015.

Drugi scenariusz to jeszcze pewien “poślizg umysłowy” u części Skrajnych Lemingów i wynik w rodzaju: 30% PIS, 20% PO, 10% SLD, 10% PSL albo Palikociarnia, 5% ON (lub KNP). Nastąpi pat – to groźna sytuacja, bo skończy się kolejnym strajkiem generalnym i być może krwawymi epizodami.

Drugi scenariusz to sytuacja dalszego skutecznego medialnego otumanienia Lemingów, których ubywa jednak w takim tempie, że do końca tego roku poparcie dla PO sięgnie chyba już 20%. Prawdopodobieństwo w tej chwili scenariusza nr 1 = 60% , scenariusza nr 2 – 30%.  Sytuacja zmienia się dynamicznie na niekorzyść Postkomuny (PO, PSL,SLD, Palikot i inne dziwaczne partie marginalne ufundowane przez WSI). Jeśli PO będzie w takim tempie popełniać głupstwa to już na wiosnę 2014 roku stanie się niezdolna do sprawowania władzy.

Dla zwykłych, normalnych ludzi, którzy chcą żyć w normalnym państwie, które stworzy im warunki podstawowe do pracy i posiadania rodziny – czyli do czegoś co jest NIEZBYWALNYM PRAWEM CZŁOWIEKA w Państwie, do czegoś z czego Państwo ma psi obowiązek się wywiązać wobec obywatela, z którego pracy czerpie korzyści (podatki), dla takich zwykłych ludzi, już te najbliższe wybory powinny stworzyć sytuację ROZWOJU – polepszanie się warunków życia i zakładania rodziny i dbałości o interesy Polski a nie obcych, Państwo już wtedy stanie się w miarę “normalne”, wolne od zdrajców i szpiegów pracujących jawnie dla obcych – od sługów neokolonializmu.

Dla Wolnych Ludzi będzie to jednak czas bardzo ciężkiej próby. Kiedy mówiłem o wyjątkowej roli Słowiańszczyzny w Wielkiej Zmianie miałem na myśli wiele elementów, o których w Sulistrowicach nie miałem czasu powiedzieć. Jednym z nich jest wprowadzenie w czyn rewolucji duchowej, która tutaj w Polsce się zaczyna, rewolucji nadającej nowy impuls Człowieczeństwu, Wolności i Równości, Człowieczeństwu zharmonizowanemu z Przyrodą i Matką Ziemią, Człowieczeństwu pojednanemu z Siłą Sprawczą Wszechświata/RzeczyIstności, Człowieczeństwu nieateistycznemu, pyszałkowatemu, małpiemu, szympansiemu – jakie prezentuje dzisiejszy człowiek w swojej większościowej masie, Człowieczeństwu opartemu o świadomość Naukową, ale nie “naukową” wąską, lecz o świadomość HOLISTYCZNĄ, łączącą wszystkie poziomy widzenia Świata. Ta część zadania, jakie przed nami stoi to “wojna światopoglądowa” – nieuniknione stracie z fałszywymi systemami filozoficznymi i religijnymi, z ateizmem, który jest co prawda bliski racjonalizmowi, ale zbyt ograniczony by dać prawdziwy impuls rozwoju prawdziwej nauce i prawdziwemu postępowi – jest zbyt przyziemny i ciemny, wręcz przeszły – XX wieczny, niepasujący do holistycznego widzenia świata.

Dokładnie tak będzie, dlatego konfrontacja ideologiczna o jakiej piszę nie będzie jakimś bojem na śmierć i życie, w którym poleje się krew (choć ofiar prawdziwych wykluczyć nie można – pojedynczych). To będzie walka o państwo wolne od ideologii religijnej i od jej dyktatu w jakiejkolwiek formie. O Państwo równo traktujące wszystkie wyznania – nawet te najmniejsze, które dzisiaj obrzuca się bezkarnie z katolickich ambon sekciarskim “błotem”. O Państwo które nie będzie mieć żadnych specjalnych “stosunków” z Watykanem, jako “wybranym jedynie słusznym” przedstawicielem Boga na Ziemi.

Myślę, że tę odpowiedź dla pani jak i pani pytanie powinienem opublikować tutaj jako osobny artykuł. I tak właśnie czynię.

flaga_polska

Dodam też jeszcze i tych kilka uwag:

Brońmy nie ZUSu czy  OFE, lecz zasady, która mówi że podjętych zobowiązań się dotrzymuje. Kto obiecywał, że system będzie wydolny a emerytury wysokie niech teraz spije to “dobro” i naprawi co zepsuł, albo że tak powiem “zapłaci” za naprawę, której sami dokonamy.

Rzecz nie w tym żeby obiecywać i nie dotrzymywać, nie w tym żeby nieodpowiedzialnie rekomendować obywatelom coś o czym się nie ma pojęcia, nie w tym żeby ich pchać w eksperymenty, których wyników się nie przewiduje – rzecz w tym żeby ODPOWIADAĆ za swoje CZYNY – także w polityce.

A co to oznacza odpowiadać za czyny w polityce?!

Otóż moi drodzy, teraz powiem bardzo serio i jest to ostrzeżenie, z którego wszyscy powinni wyciągnąć wnioski:

NIE GŁOSUJE SIĘ DRUGI RAZ NA LUDZI KTÓRZY CIĘ RAZ JUŻ OSZUKALI, NIE DOTRZYMALI OBIETNICY, NIE BYLI ROZTROPNI, POPCHNĘLI CIĘ DO ZŁEGO ROZDYSPONOWANIA TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ, NIE BYLI PRZEWIDUJĄCY, OBIECYWALI GÓRY ZŁOTA A DALI GARŚĆ PIASKU, ITP. NIE MA ŻADNYCH OKOLICZNOŚCI ŁAGODZĄCYCH DLA NICH. NIE KUPUJCIE MYDLENIA OCZU KRYZYSEM ŚWIATOWYM – POWINNI GO BYLI PRZEWIDZIEĆ, OD TEGO SĄ ODPOWIEDNIE SŁUŻBY W PAŃSTWIE I ONE MAJĄ DZIAŁAĆ, OD TEGO ONI MIELI EKONOMISTÓW W SWOICH PARTIACH.

Wyłuskajcie teraz te siły polityczne, a nawet tych ludzi poszczególnych, którzy wprowadzali OFE i którzy są za PRZYMUSOWYM ZUSem i nie głosujcie na nich, nie oddawajcie im władzy, bo w ten sposób oddajecie im własne pieniądze, które będą pod ich kontrolą. Pod kontrolą ludzi nieodpowiedzialnych, w najlepszym razie, jeśli nie wprost w rękach oszustów i złodziei.

Ja osobiście jestem zwolennikiem tego czego zapewne każdy Wolny Człowiek by chciał; Chciałbym odpowiadać sam za stan moich finansów, a nie żeby jakieś dupki w ZUS i OFE za nie odpowiadały. To sprawa indywidualna każdego człowieka – pod warunkiem wszakże, że zadziała dobrze Państwo.

A jaka powinna być jego rola w tej sprawie?

Tylko i wyłącznie taka, żeby czuwało poprzez system prawny nad tym by instytucje, podmioty, które obracają naszymi pieniędzmi, które im powierzamy, działały na uczciwych zasadach ekonomicznych – tzn. godziwego, a nie lichwiarskiego, pobierania opłaty od faktycznie dokonywanych czynności – nie pozorowanych, ale faktycznie dokonywanych.

Zarządzanie portfelem czyichś pieniędzy nie może polegać na braku ryzyka i komforcie pracy tylko na stresie i ryzyku, ale zarządzaniu aktywnym, zarządzaniu z talentem, a nie przez urzędników OFE.  Powierzenie tych czynności instytucjom które dobrze to robiły w innych krajach jest zasadne, ale pod warunkiem, że ich zysk pozostaje w Polsce i tylko w Polsce, a przyszłość ich istnienia wiąże się z Polską i tylko z Polską – to jest dobra gwarancja, że zrobią wszystko tak jak trzeba. Druga gwarancja to DOBROWOLNOŚĆ WYBORU OBYWATELA.  Groźba bowiem że nie da on kasy do OFE jest dla OFE wystarczającą zachętą do uczciwości. Wreszcie trzecia gwarancja to prawo ustanawiające górne progi pobierania opłat i opłaty wyłącznie za wykonywane czynności a nie za bezczynność, podczas kiedy giełda leci na łeb na szyję.

Giełda zresztą to jeszcze inna sprawa na osobny artykuł.

Wolnego Człowieka nie cieszy żaden przymus – nie piszę tutaj o tym bo myślałem, że to jest oczywiste dla nas wszystkich. Przymusowy ZUS, przymusowy II Filar – to obłęd post-komunistyczny!!! Niezależnie od tego jak jest na świecie, czy gdzieś jest w tych sprawach przymus czy nie – u nas go nie powinno być w Polsce.

Dlaczego nikomu nie przychodzi do głowy, z tych co głoszą świetlane programy polityczne, że polskie przysłowie jest prawdziwe i najlepiej oddaje dawne dobre stosunki społeczne: “Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz”!

A WIĘC WIARA W MĄDROŚĆ POLAKA, W MĄDROŚĆ OBYWATELA I WOLNOŚĆ – WIĘCEJ WOLNOŚCI DO DIABŁA!!! KTÓRA PARTIA TO ZAPROPONUJE TA WYGRYWA MOIM ZDANIEM – WOLNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WOLNOŚĆ – A NIE ZAKAZY I NAKAZY! DOSYĆ OBOZU KONCENTRACYJNEGO.

Jak zadbasz o swoje finanse tak będziesz miał, a państwo zapewni takie prawo, żeby nie było oszustw ze strony tych, którym powierzasz swoje pieniądze do obrotu. tylko tyle. Nic ponad to. Wtedy cały ten ZUS możemy wyrzucić na śmietnik historii, jako ponury żart komunistów, pozostałość po PRL.

To jest ten sam obłęd co w sprawach aborcji, pasów bezpieczeństwa w samochodach, zakazu używania marihuany, zakazu handlu w święta i niedziele itp itd – To jest myślenie rządów w Polsce, które czują się Strażnikiem w Obozie Koncentracyjnym – Kapo, bo oni z nas są ,więc to są nasi Kapo.

ONI NIE MAJĄ POCZUCIA ŻE DZIAŁAJĄ W NASZYM IMIENIU I DLA NASZEGO DOBRA. ONI SĄ KLASĄ SAMĄ W SOBIE. ONI SĄ ONYMI. ONI CO NAJWYŻEJ DZIAŁAJĄ DLA DOBRA KLIK KTÓRE ICH WODZĄ NA SWOIM PASKU – A WIĘC ALBO DLA NIEMIEC I UE ALBO DLA ROSJI, ALBO DLA SEFARDYJCZYKÓW Z NY, albo dla wielkiego kapitału!

W Polsce rząd i prokuratura i sądy maczają palce w czymś takim jak oszustwo na wielką skalę. FOZZ, Grobelny, Bagsik, Amber Gold, AFERA HAZARDOWA, Afera z Grupą Trzymającą Władzę, która miała zamiar właścicielowi GW – Michnikowi opchnąć Telewizję Publiczną – Regionalną Sieć – Network. Z regularnością co 5 lat jest przekręt na skalę całego kraju, to 2x częściej niż szczyt plam na Słońcu! Do tego dochodzą mniejsze przekręty w które muszą być umaczane organy tzw ścigania i sądownictwa!!! Nie mówiąc o tym, że Nasze Państwo – czyli wybrańcy narodu, zadowoleni z dobrej kasy na Wiejskiej – wolą nie grzebać przy prawie tam gdzie to konieczne, tylko grzebią tam gdzie im wskazują “faktycznie rządzący” posiadacze na wielką skalę majątku, właściciele olbrzymich fortun.

TAKIE PAŃSTWO I TAKA KLASA POLITYCZNA JEST WROGIEM NARODU POLSKIEGO, JEST WROGIEM OBYWATELA, DZIAŁA NA KORZYŚĆ NASZYCH WROGÓW – CHCE CZY NIE CHCE!!! Należy ich raz na zawsze wyrzucić – odsunąć od władzy, a władzę dać tym, którzy nigdy przy niej nie byli – Obozowi Narodowemu, pod warunkiem , że on zapewni wam w programie to co chcecie np. w sprawie ZUS i OFE – i przysięgnie – zagwarantuje, że dotrzyma programu wyborczego.

Niech się po 2 latach rządów i reform poddadzą referendum, czy mają dalej rządzić, czy zrobili co zapowiadali, czy też nie zrobili. Niech poniosą po 2 latach odpowiedzialność za swoje działania. Niech to będzie bezpośrednie referendum! Internetowe! (Jak ma technicznie wyglądać? – są ludzie którzy mówią o tym i wiedzą to). To nie będzie referendum kosztowne i klasyczne, ale jego wynik powinien być dla rządzących wiążący. Ludzie mówią NIE! To podają się do dymisji albo mają wszystkich na ulicach i strajk.

RZĄDZENIE TO NIE JEST WYGODNE SIEDZENIE W RZĄDOWEJ LIMUZYNIE I NOSZENIE DROGICH GARNITURKÓW. TO CIĘŻKA I ODPOWIEDZIALNA ROBOTA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZED NARODEM!!!

Oczywiście postulat likwidacji ZUS i OFE musi być racjonalny. To nie może pozbawić emerytur tych, którzy nabyli już uprawnienia, ani tych którzy nie mają już żadnych szans z powodu błędnej przeszłości tego systemu, zarządzać czymkolwiek. Przepracowali ciężko – bo w Polsce bardzo ciężko się pracuje – swoje lata i zostali z “g..nem ” w kieszeni. To jest problem do rozwiązania, na serio.

TO JEST WYZWANIE PRAWDZIWE TRZEBA ODWAGI I PEWNOŚCI ŻEBY SIĘ PODJĄĆ CZEGOŚ TAKIEGO. TU TRZEBA NAPRAWDĘ DRUGIEGO GRABSKIEGO, A NIE BYLE DUPKA I MĄDRALI. TU TRZEBA ZMIENIĆ ZASADNICZO POLITYKĘ RODZINNĄ, DOPROWADZIĆ DO ZWIĘKSZENIA LICZBY DZIECI!!! ŻEBY RODZINA BYŁA RODZINĄ A NIE JAKĄŚ KARYKATURĄ!!!

Jeśli ktoś ma pomysł na tę łamigłówkę powinien dostać szansę – ODPOWIEDZIALNEGO jej rozwiązania.

Uprawnione na serio do udziału w rządzeniu są PIS i Obóz Narodowy – nikt więcej. PIS dlatego, że pokazał program który stwarza nadzieję i że nie rządził tenże obóz nigdy w pełni – na to Post-komuszki do tej pory MU nie zezwoliły nigdy. Teraz Post-komuszki są już pod ścianą. Gniew jest wielki i rozczarowanie olbrzymie.

Obóz tzw. Patriotyczny rządził tylko od grudnia 1991 do czerwca 1992 – pół roku+ tyle co PIS, czyli 2005 – 2007. Nie mieli żadnej szansy pokazać efektów swojej pracy, bo ich sojusznikami były stworzone przez WSI potworki -Samoobrona i LPR – zarządzany przez wiadomo kogo, tego co pije im dzisiaj z dziobka, ostatecznie samo-zdemaskowany.

Obóz Narodowy, bo nigdy nie rządził. Człowiek, który przewodzi tak zwanej Nowej Prawicy zasłynął co najwyżej z nieudolności wszechczasów i rozbicia UPR.  Nie wierzę w szczerość jego intencji, za łatwo rzuca pewne tezy nieprzemyślane, jakby z góry wiedział, że nigdy nie będzie współrządził, a więc ODPOWIADAŁ na serio za to co papla. Wszystko wskazuje, że była to też struktura zinfiltrowana przez WSI.

Niech Obóz Narodowy da nam też gwarancje o których już pisaliśmy – że będzie służył Polsce i Polakom, a nie Watykanowi, że rozdzieli faktycznie państwo od kościoła watykańskiego i stworzy państwo abs0lutnie świeckie. I że stworzy sojusz z Turcją, która jest poza UE – realną Oś polityczną i gospodarczą.

Jeżeli tego nie zrobią to twórzmy Nową Siłę, RUCH WOLNYCH LUDZI – patrzmy też uważnie na tandem Kukiz-Duda , czy oni słyszą czego chcemy i czy się pod tym podpiszą, czy nie?!

Ruch Wolnych Ludzi, jak pokazuje sprawa ACTA i uboju rytualnego  ma silę dużo większą niż by to chcieli przyznać tzw zawodowi politycy. Tacy oni “zawodowi” jak i ja jestem “zawodowcem” w tej dziedzinie. Więc bez kompleksów – oni wszyscy byli botanikami jak  Niesiołowski, robotnikami jak Frasyniuk, pseudoprofesorami jak Geremek i Mazowiecki, pseudomagistrami jak Kwaśniewski, itp.

Do Ruch Narodowego zgłaszamy niezmiennie te same postulaty, które muszą być spełnione jeśli ten Ruch chce w oczach Wolnych Ludzi a tym samym w oczach Polaków, którzy w końcu przecież wszyscy Wolnymi Ludźmi się staną za Ruch Narodu POLSKIEGO. Przypominamy je tutaj dla odświeżenia pamięci i przypomnienia, lub dla tych którzy tych gwarancji żądanych przez nas jeszcze nie znają.

flaga_polska

Niezbędne Gwarancje ze Strony Ruchu Narodowego dla POLAKÓW

Prawdziwy Ruch Narodowy powinien  zagwarantować Polakom ( i nam jako jego części), i zadeklarować to jako pierwszy punkt WSZELKICH PROGRAMÓW – że:

1. Nadrzędnym nad wszelkimi innymi interesami i celami i priorytetami jest działanie w interesie i dla DOBRA NARODU POLSKIEGO i Polski – a następnie,

2. w drugim rzędzie działanie w interesie i dla DOBRA Innych NARODÓW Słowiańskich i krajów Słowian,

3. a dopiero na trzecim miejscu: dla Dobra WIARY, która niekoniecznie musi być katolicka , bo także dla dobra wiary Prawosławnych, Protestantów, Wiary Przyrodzonej Słowian czyli Rodzimowierców i dla Dobra innych wyznań w Polsce i Krajach Słowian, jak: muzułmanie, a także żydzi – wyznawcy mojżeszowi, czy budddyści. Wśród tych różnych rodzajów wiary – musimy też wymienić ATEISTÓW, którzy wierzą iż kierują sie wyłącznie własnym rozumem i maja do tego prawo.

4.  Światopogląd naukowy jako obowiązujący w Państwie i stanowiący podstawę organizacji struktur państwa – czyli  WOLNY CZŁOWIEK, wolny od doktryn, twórczy, otwarty, nowoczesny, stosunki społeczne wolne od doktryny Pan – Niewolnik.

5. Absolutny Priorytet EKOLOGICZNY – bo to zaśmiecanie przyrody, GMO – to jest zbrodnicze działanie w opinii młodego pokolenia które zostawiamy w tym naszym biednym kraju po sobie. Moje córki o tym myślą, młodzi o tym myślą – lasy, naturalna nowoczesna produkcja rolna – nie jakieś mrzonki o powrocie do natury ale krok w XXI wiek – podejście ekologiczne, gospodarstwa ekologiczne , nowoczesno-naturalne.

6. Rodzina i program prorodzinny wspomagany przez Państwo  – i ten punkt jest konieczny, niezbędny dla młodych ludzi – Są tu niezbędne trzy elementy:

a – gwarancja rozwoju miejsc pracy

b – urlopy macierzyńskie-tacierzyńskie i ulgi rodzinne dla wielodzietnych, zachęty do wielodzietności

c – wysokiej jakości opieka medyczna dla kobiet i dzieci, i przedszkola , żłobki

gwarancja ze strony państwa tego wszystkiego – a więc niestety nie liberalizm kapitalistyczny, ale elementy socjalne.

7.  Polakiem jest każdy kto identyfikuje się z kulturą, tradycją i dziejami ośrodka Nadwiślansko-Nadodrzańskiego – choćby był Żydem. A jeśli jest Polakiem to podporządkowuje się Prawu Polskiemu, bezwzględnie, niezależnie od wyznania i haplogrupy czy grupy krwi – tak będzie konstruowane prawo w RP.

Widzę dla nich miejsce wśród NAS, Wolnych Ludzi – pod warunkiem że się wyrzekną wszelkich działań wymierzonych w inne religie i systemy wierzeń w ATEIZM TEŻ.
Nie mówcie mi, ze to utopia – słyszałem to już w 1967 roku, że proponowana przez hippisów zmiana moralności to utopia i że utopią jest wierzyć w zmianę PRL na coś innego, więc po prostu nie uwierzę w to.

Mamy jednak III RP (nędzną bo nędzną, neokolonialną, ale przecież rozmawiamy ze sobą w miarę swobodnie), a też Gniew Ludu powstrzymał rządzących przed zadekretowaniem uboju rytualnego, który jest jakimś chyba “konikiem” naszych Yelit. To jednak coś innego niż PRL w 1967 roku.

Nie wiem jednak czy tym wszystkim TVNom, Polsatom i TVP odbiło coś, czy to jakaś moda na koszerne mięcho ma być teraz lansowana? Czy o co chodzi?! Zdziwili się , że nie są “u siebie” i tego im się nie pozwoli tutaj robić?

W każdym razie przy okazji tej ustawy obnażyli się zupełnie, to jest już jawne działanie owych mediów przeciw woli Polaków.

flaga_polska

Podziel się!