Pory roku w Wielkim Kaganacie

Są cztery pory roku – wiadomo, ale są takie miejsca, a w Wielkim Kaganacie SIS ich nie brakuje, gdzie pór roku na przykład nie ma, albo niewiele się od siebie różnią.

Lato na Ukrainie i gdzie indziej

Kaganat SIS obejmuje 4 kontynenty, gdyż jest wszędzie tam gdzie kiedykolwiek Królestwo SIS sięgało, a za czasów Obierły I Obarysa (Awarisa) sięgało w deltę Rzeki Błękitnej (Nilu), za czasów Mazonek (Amazonek) bywało i w Mlekomedirze (Egipcie – Zaharia i Siwanda) i na Wyspach Morza Sporów (Śródziemnego) i w Biersie (Kartaginie) na Czarnym Lądzie (w Afryce) i w kraju Koszetyrsów w Windji (Indiach).

Lato na Ukrainie

Podobnie było za czasów Wandalów, których uznajemy za mieszaninę skańsko-słowiano-istyjską, a którzy dowodzeni przez Wikingów, przeszedłszy przez kraj  który nazwali Wandaluzją (dziś Andaluzja) dotarli ponownie do Kartaginy aby objąć to co należne Sistanowi – Wielkiemu Królestwu Skołotów – Istów – Słowian.

Zima w Polsce i inne zimy w Królestwie SIS

W istocie kochani w “Porach roku” nie chodzi o same pory, lecz o to byście poznali rozległość Królestwa Sis – kraje które do niego przynależą – Bo to jest wasze dziedzictwo, które poznać powinniście. Poczujmy razem gdzie powinniśmy zlokalizować cel naszych poczynań. Mamy jedno zycie (jeśli nie uznajemy wcieleń) i warto je spożytkowac w taki sposób by nie było wstydu przed następnymi pokoleniami. Nie warto też tracić czasu na dreptanie w miejscu i wywalanie otwartych drzwi. Wystarczy zapalić światło żeby zobaczyć, że drzwi są otwarte a cały świat leży u naszych stóp, trzeba się tylko schylić aby wzuiąć to co się chce.

Zima w Polsce i inne…

Jesteście spadkobiercami tradycji Królestwa SIS – nie jakiejś innej, ale tej właśnie i jej powinniście oddać swe siły, serca i rozum.

Jesień u Istów i we wszystkich sistańskich włościach

Życzę wam samych sukcesów w tym zbożnym dziele – określenie zbożny jest nasze – pogańskie z wiary przyrodzonej, z Wiary Przyrody, z korzeni bez odtworzenia których nie udźwigniemy właściwego ciężaru. Nie wiedząc o swoich korzeniach możemy nieświadomie działać przeciw sobie i swoim własnym interesom.

Jesień u Istów…

Nie mając świadomości korzeni możemy dźwigać całe życie niewłaściwy kamień, ten który nie przyniesie nam pożytku tylko szkodę. Nie znając korzeni będziemy ciskać kamieniami we własne okna i dziwić się żenikt nas nie szanuje. Nie znając korzeni nie uszanujemy bowiem samych siebie.

Wiosna na Bałkanach i po granice Wielkiego kaganatu SIS

Pory roku służą więc wzbudzeniu w was poczucia mocy – wasze geny z genów tych Mogtów (Mocarzy) z genów Władców Świata, Wy z ich krwi – Możecie osiągnąć czego dusza zapragnie, ale tylko co rozum podpowie. Bez podpowiedzi owej dyktowanej przez ROZUM próżne osiągnięcia.

Jesteście najlepszymi z najlepszych, bo żyjecie Tu i TERAZ, a żeby być tu i tera trzeba było mieć najlepsze geny przez setki tysięcy lat – zawsze najlepsze z najlepszych. Więc TU i TERAZ też postarajcie się ze wszystkich sił być najlepsi – od tego zależy NASZA WSPÓLNA przyszłość.

Wiosna na Bałkanach i po granice Wielkiego kaganatu SIS

 

Podziel się!