1. Jacek Wilk – książka prawnicza o obronie przed szczepieniami w Polsce; 2. Gadowski tv: Afera w aptekach!; 3. GT-BT: Czy Europa przejmuje inicjatywę w wojnie na Ukrainie?

Jacek Wilk – książka prawnicza o obronie przed szczepieniami w Polsce

 

1. Jacek Wilk – książka prawnicza o obronie przed szczepieniami w Polsce

 

Najbardziej kompleksowa książka prawnicza o obronie przed szczepieniami w Polsce – www.kancelariawilk.pl Zapraszam do lektury książki, która analizuje wyrok Trybunału Konstytucyjnego dotyczący obowiązkowych szczepień ochronnych. Warto poznać kontrowersje w Polsce po ogłoszeniu tego wyroku oraz brak konkretnej decyzji odnośnie zgodności obowiązkowych szczepień z Konstytucją RP.

W książce znajdziesz również krytykę braku rozstrzygnięcia w sprawie obowiązkowych szczepień oraz analizę argumentów za i przeciw nim. Ponadto, dowiesz się, jakie są konsekwencje wyroku T.K. dla praw rodziców do decydowania o szczepieniach dzieci i jakie są znaczenie przestrzegania zasad Konstytucji RP i aktów międzynarodowych.

Książka skupia się także na problemach związanych z Kalendarzem Szczepień, braku jego oparcia w Konstytucji RP oraz konieczności precyzyjnego określenia obowiązków związanych ze szczepieniami. Przybliża również prawo rodziców do samodzielnego decydowania o szczepieniach dzieci i analizuje treści obowiązkowych szczepień ochronnych w świetle prawa powszechnie obowiązującego:

Zakazany FILM

https://kancelariawilk.pl/?fbclid=IwAR0bJ7ypcbn3fEgUF9vRF20JvkwX75fmHso7gGdlC4fCroVIfIdpd0WDDhE

2. Gadowski tv: Afera w aptekach!

https://www.youtube.com/watch?v=RxJRGzQfES0

3. GT-BT: Czy Europa przejmuje inicjatywę w wojnie na Ukrainie?

https://www.youtube.com/watch?v=yZtORmQn4H0

Podziel się!