Franc znowu coś znalazł! Tym razem w Lechii! Wiec Śladami Lechii” 23-24 kwietnia w Sieradzu

Franc znowu coś znalazł! Tym razem w Lechii! Wiec Śladami Lechii”

https://www.youtube.com/watch?v=0qVYozQzggo

 

Zapraszamy bardzo serdecznie na najbliższe wydarzenie w Sieradzu!

https://drfranc.com/produkt/wiec-slad…

Jest to spotkanie, które ma na celu przybliżyć pochodzenie, sławę i mądrość naszych przodków, Lechitów Ariów.

Na spotkaniu poruszymy takie tematy jak: Etos Szlachty – za pomocą szyfru, który posłużył do zbudowania naszego języka, nasi przodkowie przekazali nam opis rzeczywistości w której żyjemy. Przekazali nam równocześnie zasady prawego życia. Zasady szlachetnej szlachty. Zasady raju, zasady kraju. Omówimy sobie te zasady i przedyskutujemy jak je wprowadzić w życie.

Zobaczycie, że Lechia, Aria, to wielki, szlachetny ród, który kieruje się świetlistymi wartościami, a informacje które przekazali i sposób w jaki to zrobili jest godny najwyższych mędrców. Żyjąc z nimi w zgodzie możemy osiągnąć raj w kraj.

Etymologia słów – podyskutujemy o etymologi słów, również w innych językach. Poznacie ukryte przekazy w wybranych językach i zrozumiecie jak języki podprogowo programują ludzi.

Uszkodzone słowa – omówimy również słowa, które zostały „uszkodzone” w naszym języku. Są to słowa, które zostały lekko zmodyfikowane w taki sposób, że zaczęły nam szkodzić. Jest tych słów kilkadziesiąt.

Poznając je i je naprawiając, wracamy do zródłowego języka.

Głagolica – Tadeusz Mroziński wprowadzi nas w świat pisany głagolicą.

Głagolica to forma mowy i pisma stworzona do przekazania informacji o wpływach pól grawitacyjnych, które są wytwarzane przez gwiazdy, planety i inne byty kosmiczne, na ziemię i jej mieszkańców. Za pomocą głagolicy pisano m.in kalendarze rolnicze, w których dużo uwagi poświęcało się cyklom kosmicznym i ich wpływem na rośliny.

MaTma – Franc Zalewski pomówi o matmie mendelowej (piętnastkowej), arytmetyce szesnastkowej i spirali Zalewskiego.

Powrót do zródła. Słowa związane z matmą i liczbami w języku Lechii jasno sugerują to, że u nas obowiązywała matma mendelowa. osiem – oś oś jest w środku W matmie mendelowej najwyższa liczba jednocyfrowa to mendel (obecnie znana pod nazwą piętnaście) 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15 Osiem jest pośrodku między jeden, a mendel. Do tej pory, w naszym języku pozostały nazwy typu tuzin, mendel, kopa. Są to liczby matmy mendelowej. Zegar też jest oparty o matematykę mendelową. Mamy kopę minut i kopę sekund. Kopa to słowo, które oznacza sześćdziesiąt. Matematyka mendelowa ma wiele zalet i przewag względem matematyki dziesiętnej. Omówi je na wykładach Franc Zalewski.

Ukryte Symbole – pooglądamy świat z lotu ptaka. Najpierw zajrzymy do Lechii, gdzie zobaczycie wiele znaków słańca Ra. Symbolizują one światłość i obrazują sławę naszych przodków. Pooglądamy też symbole w innych częściach świata, które są związane jakoś bardziej lub mniej z Sławianami. Poznacie te symbole jak i intencje istot, które te symbole umieściły. Przy okazji omówimy mniejsze symbole, które pokrywają się z tymi, które są widziane z „lotu ptaka”. Szczególną uwagę poświęcimy symbolom umieszczonym w bajkach. Warto mieć świadomość z jakimi symbolami mogą mieć do czynienia nasze dzieci.

Zatrzymanie starzenia – przedstawimy metody na zatrzymanie starzenia.

Powrót raju do kraju – Porozmawiamy o „iskrze z Polski” i zadaniach jakie stoją przed Lechią i Lechami na najbliższy czas.

Reasumując, poruszonych zostanie wiele tematów, które pomogą zrozumieć sławę wielkiej Lechii, Ariów, poznać myślenie naszych przodków i wrócić do zródła. Poniżej znajduje się lista z zaplanowanymi wykładami*.

BILETY Czas: sobota i niedziela, 23 – 24 kwietnia tego roku

Miejsce: Hotel Na Półboru Stawiszcze 39A, 98-200 Sieradz

www.polboru.pl

Telefon do hotelu jak ktoś chce sobie zarezerwować nocleg: +48 43 822 89 22

Kontakt do organizatorów: Mail: spotkania@pierwszyjezyk.pro Tel: 667 099 099

Ze względu na pojemność sali, ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy z całego serca. Sława Wam !

*zastrzegamy sobie prawo do zmian w harmonogramie z przyczyn losowych.

Podziel się!