Kodeks Lechickiego Policjanta
1. Moja praca to nie służba, gdyż nie jestem sługą, tylko obrońcą prawa, zdrowia, godności, dobrostanu i życia moich Rodaków. Nie wykonuję rozkazów, tylko zadania.
2. Mam świadomość i czuję tak samo odpowiedzialność jak i zaszczyt, że moje powinności to ochrona Rodaków i Gości Ojczyzny, przy czym szczególnie kobiet i Dzieci.
3. Jako obrońca i strażnik prawa, równowagi i dobrostanu chronię, wspieram i ratuję z takim samym zaangażowaniem istoty ludzkie, jak zwierzęta, Przyrodę oraz wszelkie dobra Ojczyzny.
4. Mam codzienną świadomość, że moja jakość, uczciwość i zaangażowanie w pracy generują moja własną reputacje i szacunek Rodaków do mnie, ale też reputację mojego Rodu, żony, bliskich, Rodziców , a nawet mojej Ojczyzny.
5. Nigdy nie użyję broni, siły, obelgi, groźby, ani nie sprowadzę Rodaka lub innej Istoty Żywej do pozycji, która odbiera mu godność lub naraża życie i zdrowie, dopóki nie dotyczy to bezsprzecznej konfrontacji z istotami występującymi przeciw życiu i zdrowiu mojemu lub Rodaków.
6. Mam prawo odmówić wykonania wszelkich zadań zleconych przez moich zwierzchników, które uznam za niewłaściwe i sprzeczne z dobrostanem, zdrowiem, godnością i prawami życia Istot Żywych – i zawsze tak zrobię, jak podpowie mi moja intuicja i moje sumienie. W pracy i poza pracą wszelkie swoje działania opieram jednocześnie na kodeksie policjanta lechickiego i swoim własnym.
7. Nie mogę odpowiadać za odmowę wykonania zadania przed zwierzchnikiem.
8. Za odmowę wykonania zadania oraz za każde wykonane zadanie lub jakikolwiek czyn – muszę poddać się ocenie i sądowi lokalnej społeczności (wiec, sąd słowiański), jeśli tylko zostanę na taki wezwany.
9. Uznaję za swoja powinność codzienną dbałość o jasność rozumu, czystość myśli i sumienia poprzez analizowanie własnej pracy i pracy kolegów, poprzez medytacje i afirmacje, poprzez zwracanie się o wsparcie do duchów Przodków, mojej Wyższej Jaźni lub Źródła.
10. Uznaję za swoją powinność codzienną dbałość o swoje zdrowie poprzez właściwe odżywianie oraz ćwiczenia sportowe – ponieważ od mojej sprawności i siły może zależeć godność i życie Rodaków, którym pospieszę z pomocą.
11. Zrobię wszystko, co w mojej możliwości, aby uchronić od strachu i traum Dzieci będące świadkami moich zadań i interwencji.
12. Zawsze pamiętam, że wszystko, co dotyczy mojej codziennej pracy – dbałość o ubiór i postawę, o kulturę wypowiedzi i szacunek do Istot Żywych, o sprawność i zdrowie, o przytomność umysłu, opanowanie, zdecydowanie i odwagę, o uczciwość, godność i czystość sumienia – stanowi o wzorcu policjanta postrzeganym przez Dzieci.
Czcibor i Dobromiła
Rysunek ze strony https://www.artstation.com/artwork/P5nRL
Co wolno, a czego nie wolno słowiańskiej policji? – http://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2022/01/co-wolno-czego-nie-wolno-sowianskiej.html?m=1
W ramach lokalnych działań dla transformowania Kraju poprzez transformowanie Regionów, Kodeks Lechickiego Policjanta został rozesłany poprzez e-mail/list do komend policji powiatu gnieźnieńskiego w Gnieźnie, Witkowie, Czerniejewie, Kłecku, Kiszkowie, a także do komend powiatowych policji we Wrześni i Pobiedziskach.
Do treści e-mailów zawierającej kodeks dopisaliśmy:
Co wolno, a czego nie wolno słowiańskiej policji?
Kodeks Lechickiego Policjanta dostępny tutaj – https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2022/01/kodeks-lechickiego-policjanta.html
W ramach naszej kampanii dla uzdrowienia policji polskiej, publikowaliśmy między innymi:
– 2017: Przyszłość policji na Ziemi Lechów – https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2017/11/przyszosc-policji-na-ziemi-lechitow.html
– 2020: Przechodząc na stronę Narodu, policja uruchamia proces swojego słowiańskiego przeobrażenia – https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/05/przechodzac-na-strone-narodu-policja.html