Sierpień 1980 Polska → Sierpień 2020 Białoruś; SOLIDARNOŚĆ przesłaniem dla Ludzkości!

SOLIDARNOŚĆ przesłaniem dla Ludzkości!

Może mało kto dzisiaj z Polaków zdaje sobie sprawę z faktu, że powstanie Solidarności w wyniku Porozumień Sierpniowych z dnia 31 sierpnia 1980 roku, było Proklamowaniem Demokracji Bezpośredniej w Polsce. W wyniku tego wydarzenia aparat administracji państwowej i władze polityczne zmuszone były do działania pod dyktatem obywateli, pod dyktatem SUWERENA. Ta Demokratyczna Republika stworzona przez największy w dziejach świata Ruch Społeczno – Narodowo – Pracowniczy trwała niespełna 2 lata, ale stała się Wzorem, Znakiem, Ideą i Wydarzeniem które pobudzało i wciąż pobudza kolejne narody na Ziemi do powtórzenia go!

Myśl o Solidarności Polaków z tamtych lat, o ich wolnościowym zrywie który odmienił dzieje świata, który nie tylko przyniósł Wolność Polsce, ale wywrócił świat do góry nogami, bo to jego konsekwencją było Zburzenie Muru Berlińskiego, Upadek Komunizmu  i Upadek ZSRR, pcha kolejne pokolenia ludzi w różnych krajach do kolejnych rewolucji wewnętrznych. Kolejne próby aby stworzyć lepszy ustrój, żeby wyzwolić się z Systemu Pan – Niewolnik , żeby obywatele stali się w swoim Domu Suwerenami, żeby żyli nie tylko godnie, w dobrobycie i w sprawiedliwym  państwie, ale żeby mieli bezpośredni wpływ na władze polityczne i administrację, podejmowano w różnych krajach. 

Dzisiaj taka sama Rewolucja Sierpniowa, jak w 1980 roku w Polsce, trwa na Białorusi.

 

Ale nie tylko tam. Obserwujemy tę samą rewolucję Sierpniową w Unii Europejskiej – w Niemczech, Włoszech, Francji, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy Bułgarii, a także poza nią: w USA, Hongkongu, Libanie, Bośni, czy w Brazylii. Dzieje się to praktycznie wszędzie na świecie i permanentnie od kilku lat, a cel jest wszędzie jeden i ten sam.

Był Sierpień 1980 roku w Polsce i w jego wyniku powstała obejmująca cały naród SOLIDARNOŚĆ, która przyniosła Polakom i całej Europie Środkowej wyzwolenie zza Żelaznej Kurtyny. Dzisiaj jest Sierpień 2020 roku na Białorusi, a w jego wyniku powstanie WOLNOŚĆ, która da wyzwolenie wszystkim ludom ziemi, we wszystkich krajach świata.

Dzieje się to bo z drogi Wielkiej Zmiany nie ma odwrotu. Od Solidarności ta droga wiedzie po prostu do Wolności i nie ma z niej żadnych zjazdów na inne drogi, nie ma możliwości skrętu, ani jazdy pod prąd. Można zatoczyć koło wybierając jakąś obwodnicę, ale ta obwodnica prowadzi znowu na tę samą drogę, tę samą Autostradę Wolności Narodów.

Wiem, że w chwili kiedy skoncentrowane Siły Ciemności uderzyły w Narody i podeptały podstawowe Prawa Człowieka i Wolności Obywatelskie na niespotykaną do tej pory skalę, trudno uwierzyć w to co tu napisałem i powiedziałem, trudno też zachować spokój i patrzeć w przyszłość z pewnością, że Wolność zostanie spełniona, że to co zamierzyliśmy dokona się!

Demokracja Bezpośrednia w Polskiej Rzeczpospolitej Solidarnej została brutalnie spacyfikowana przez Kreml i jego Ekspozyturę na Polskę w grudniu 1981 roku. Od tamtego czasu nie udało się Polakom wcielić jej ponownie w życie. Byli po wielokroć oszukiwani przez elity, którym uwierzyli w czasie 30 lat trwania III RP (PRL Bis). Ale Czas Oszustów się skończył, czas Wielkiego Kłamstwa jest już czasem przeszłym, a Ziarno Zostało Posiane.

Tak, To Ziarno (czy tę zarazę jak mówią banksterzy) Polacy rozsiali po całym świecie. Dlatego to czego doświadczacie dzisiaj w naszym kraju, jak i to co obserwujecie a czego doświadczają  wszystkie narody świata, ma taką niespotykaną, gigantyczną skalę, dlatego społeczna wojna objęła cały świat.

Od Iskry w Sercu Świata Promienie Solidarności i Wolności rozeszły się po Matce Ziemi obejmując wszystkie jej Ludy. Solidarność w 1980 roku naprawdę pokazała wszystkim ludziom jak działa Świadomość Zbiorowa 40 milionowego narodu, w jaki sposób włącza ona w materialny obieg całą moc Świadomości Nieskończonej i jak zmienia materialny świat, wbrew wszelkiej logice faktów historycznych, wszelkim kalkulacjom geostrategicznym, wszelkim arsenałom atomowo-rakietowym i wielomilionowym armiom bojowym, wbrew kapitałom finansowym, wbrew prawom logiki i ekonomii, wbrew  wszelkim rachubom Rządzących. 

Jeżeli ktoś tego nie zauważył do tej pory to zwracam skromnie uwagę na te niepodważalne fakty. A jeżeli ktoś wiedząc o tym wszystkim wmawia WAM, że Solidarność 80 nic nie znaczyła, że ułożyli się jacyś tam masoni, że to papa Gorbaczow z papą Reaganem i papą Janem II Pawłem „dogadali się” – to bądźcie pewni, że mówi do was WRÓG POLAKÓW. Mówią to zwykle ci sami ludzie, którzy opluwają rdzennie polską i daną światu przez Polaków Ideę Narodu, a z nią opluwają wszystkie polskie powstania narodowe i lekceważą zwycięstwo Polaków w wojnie z Rosją w 1920 oraz wszelkie inne dokonania Polaków w dziejach. Ci sami ludzie przeczą też Starożytności Słowian i Lechickim Korzeniom Polski oraz temu, że to Polacy własnymi rękami pokonali tych, którzy odważyli się dokonać potrójnej napaści i rozbiorów Rzeczpospolitej Obojga Narodów w końcu XVIII wieku.

Fakty są bezlitosne dla tych propagandystów Antypolskiej Racji Stanu (obojętne jaka ich narodowość, wyznanie i jakiej stolicy służą obecnie):

w 1918 roku upadło Cesarstwo Austriackie i dzięki Polakom Odrodziła się POLSKA.

W 1945 roku upadła Wielka Rzesza Niemiecka, przy walnym udziale Polaków i znów Polska odrodziła się wracając na Śląsk i Pomorze.

w 1991 roku upadło Imperium Kremlowskie zwane Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich, które było niczym innym jak kolejnym wcieleniem przepoczwarzonej Rosji Carskiej. Powstała III RP na gruzach obalonego komunizmu.

Ta III RP nie jest zbyt prawa, ani sprawiedliwa, ani obywatelska. Nie jest tak piękna, jak ją sobie wyobrażaliśmy, nie jest taka jakbyśmy chcieli, ale jest jako tako suwerenna. Czas ją zmienić!!! Uczyńmy ją WOLNĄ i DAJMY WOLNOŚĆ SAMYM SOBIE ORAZ INNYM NARODOM!

WY Młodzi Polacy to zrobicie! Dokonacie tego i będzie Polska pierwszym wielkim krajem, który wprowadzi u siebie Demokrację Bezpośrednią, a jej obywatele nareszcie będą Wolnymi Ludźmi – SUWERENEM WE WŁASNYM PAŃSTWIE.

Mądre, prastare przysłowia polskie mówią wam jasno:

„Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” i ” gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta”.

Nie inaczej będzie i teraz. To Się Dzieje. Jak powiada pewna pogańska, starosłowiańska bogini – Pani Kłamu, Wielka Kręcicielka – Plątwa, która jednak „kłamiąc” wypowiada najprawdziwsze prawdy:

” Chcesz uwierz mi, nie chcesz nie wierz, ale tak jest!”.

 

 

Pozdrawiam z całego serca  wszystkich Wolnych Ludzi i Miłośników Czakramu Wawelskiego, uczestników wczorajszego spotkania w Jamie Michalika. Tam odczytałem w monodramie „Bór Twoim bogiem jest – Zapamiętaj!”, jako jeden z fragmentów Księgi Tanów monolog Bogini Plątwy, przeplatany przez nią nieustannie tą właśnie frazą „Chcesz wierzaj mi, albo i nie”.

 

 

 

 

Podziel się!