Jak pozbyć się bólu przeszłości?

 Kwiat paproci Gosia LewandowskaMałgorzata Lewandowska – Kwiat Paproci.

Przedrukowuję od Jarka Kefirka jeden z ważnych artykułów poświęconych zdrowiu psychicznemu człowieka i uruchomieniu możliwości korzystania w pełni z naszych zasobów świadomości, czy z kontaktu ze Świadomością Nieskończoną. Dla wielu ludzi, którzy wciąż nie czują się Wolni ważne i wzmacniające jest potwierdzanie tego typu doświadczeń z wielu stron. Tak więc chciałbym w pełni potwierdzić skuteczność opisanej tutaj metody z tym zastrzeżeniem, że zawsze musicie uruchomić własne skojarzenia i własne zasoby wyobraźni, by przedstawiona metoda była w pełni kompatybilna z waszą świadomością indywidualną. Życzę wszystkim powodzenia.

Powyższa ilustracja jest jak najbardziej adekwatna do tego tekstu. Możliwość oczyszczenia naszego Ducha ze szkodliwych programów, jakie weń wdrukowano, jest jak Kwiat Paproci – dar tajemny Matki Przyrody, który daje nam ona do ręki. Jest niczym Złoty Klucz do Wrot Umysłu. Kto potrafi z tego klucza skorzystać może się znaleźć w Krainie Czarów i rozwinąć w pełni własne możliwości oraz nawiązać czysty „kontakt i współpracę” z Nieskończoną Świadomością. Kto tego nie spróbował niech mi wierzy na słowo, że jest to esencja Szczęścia – rozumianego według Lekcji 7, zamieszczonej dawno temu na tym blogu. Jak w świecie Alicji zadziwieniom nie ma końca, a nasza własna świadomość wznosi się jakby dostała kosmicznych skrzydeł.    

CB

Tutaj link do artykułu u Jarka: https://kefir2010.wordpress.com/2015/01/21/jak-sie-pozbyc-bolu-przeszlosci-niesamowite-cwiczenia-i-techniki/

 Jak się pozbyć bólu przeszłości? Niesamowite ćwiczenia i techniki

ezoteryka-i-duchowosc

Ważna jest sprawa dekodowania (oczyszczania) podświadomości jak i sfer wyższych. W tym artykule przedstawiam kilka skutecznych technik. Dwie z nich – dekodyka i łączenie się z umysłem planetarnym, już wykorzystuję. Ja mówię: to naprawdę działa!

Wiele z tych metod jest powszechnie ośmieszanych bądź stygmatyzowanych. Kapłan religijny powie Ci, żebyś tego nie robił, bo to niezgodne z zasadami tej religii. Kapłan naukowy, np zafascynowany materialistycznym racjonalizmem psycholog, powie Ci żebyś tego nie robił, bo to nienaukowe i „oszołomskie”. Argumentacja różna, w zależności od poglądów reprezentanta systemu. Jednak ich cel jest jeden: masz być nieszczęśliwy, konformistyczny, konsumpcyjny, masz nie znać wartościowych technik i wartościowej wiedzy.

Tego typu wiedza, jeszcze do niedawna była przeznaczona tylko dla elit, np masonerii, illuminatów, polityków itp. Teraz ta wiedza zostaje ujawniana. Jednak dalej system nie chce, byś tę wiedzę poznał. System podsuwa oszukańcze surogaty mające rzekomo uzdrowić skołowaną psychikę i duszę człowieczą. Katolik powie, że masz się modlić i ufać Bogu (jakiemu Bogu?) to wtedy zostaniesz uzdrowiony łaską wiary. Ateista-racjonalista powie, że masz iść do psychologa (i naturalnie, zapłacić 200-300 zł za 45 minut sesji, a jak!) to wtedy uzdrowi to Twoje emocje.

Zobaczcie, że te dwa pozornie skłócone obozy (obóz religii i obóz korporacyjno-rządowej nauki zainfekowanej racjonalizmem) w pewnych kwestiach są zaskakująco zbieżne i jednogłośne. Gdy jest mowa o czymś, co naprawdę działa, co daje autentyczne, potężne szczęście, szczęście niezależne od pobudzania neuronów (narkotyk, alkohol, seks, gadżet) – to te dwa pozornie skłócone obozy, jednogłośnie do tego zniechęcają.

Np katolicy w swoich artykułach demonizujących homeopatię, medytację, astrologię – posiłkują się opracowaniami ateistycznych racjonalistów, naukowców. Zaś jeden z racjonalistów wypowiadających się na mojej stronie powiedział, że duchowość bez odgórnego reżimu w postaci religii, jest wg niego „dziwna i niewłaściwa”. System tam, gdzie trzeba – stwarza iluzje pluralizmu światopoglądowego i pyskówki zwanej chyba tylko dla żartu „debatą publiczną”. Jednak tam, gdzie jest rzeczywiste zagrożenie dla systemu i ratunek dla jednostki – to wtedy pozornie skłócone frakcje systemu, dzielnie się wspierają.

Badaj, używaj i wdrażaj to, co działa naprawdę. Nie wierz w obietnice i doktryny. Przecież to „skuteczność jest miarą prawdy„, prawda?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Jak pozbyć się bólu przeszłości? Ćwiczenie

Cytuję: „Nie można tak po prostu zapomnieć bólu, lęku, upokorzenia, których kiedyś doznaliśmy. Naturalnie dążymy do stanu radości, wolności, szczęścia, dlatego staramy się wymazać z naszego życia raniące wspomnienia. W ten sposób możemy je co najwyżej wyprzeć. A to, co wyparte i tak wróci. Jeśli emocji nie oczyścimy w należyty sposób, jak biała dama z lochów podświadomości będą nas nawiedzać, przybierając różne formy i postaci. Nie da się bowiem zabić ducha. On już nie żyje. Ale ileż jest w nim mocy! I ile szkód potrafi zrobić. Zachęcam do zrobienia powyższego ćwiczenia:

Rozluźnij się, zamknij oczy, przez moment oddychaj głęboko. Przy każdym wdechu powtarzaj słowo „przypływ”, wydechu – „odpływ”. Podążaj za swoim oddechem, zobacz jak wpływa do płuc, klatka piersiowa unosi się, powietrze przepływa do brzucha, wypełnia przeponę, brzuch unosi się.

Kiedy poczujesz się zupełnie zrelaksowana, przypomnij sobie problem. Odtwórz go w pamięci z najdrobniejszymi szczegółami. Jaki to był dzień, jaka pora roku, jaka pogoda panowała za oknem? Ile miałaś wtedy lat? Jak tego dnia się czułaś? Co robiłaś? Przypomnij sobie wszystkich uczestników tego zdarzenia? Jak do tego doszło? Co czułaś, kiedy to się stało? Jakie słowa padły? Co właściwie się stało? Najważniejsze, to odtworzyć stan emocjonalny, który Ci wtedy towarzyszył. Jeśli czujesz potrzebę uruchomienia jakichś emocji – zrób to. Jeśli chcesz wyrazić je płaczem, krzykiem, gestem, ruchem – zrób to. Pozwól sobie na swobodę wyrażania. Być może po raz pierwszy.

Kiedy już poczujesz się mocno skontaktowana ze swoją wewnętrzną Jaźnią, przejdź do pracy związanej z uzdrowieniem tego wspomnienia. Posłuż się swoim wewnętrznym okiem, zwanym wyobraźnią i zobacz w swoim ciele rzecz, która jest obca, nie należy do twojego ciała. Może to jest jakaś śrubka, kula, jakiś dziwny mechanizm, a może całe centrum dowodzenia, które sterowało tym zdarzeniem. Nie ma to znaczenia, jak duże to jest. Sprawdź tylko gdzie to jest i jak wygląda.

Teraz wyobraź sobie, że wyciągasz to z siebie. Następnie wydając z siebie głośne „ziuu”, rzuć to daleko od siebie, na lewą stronę, gdzie znajduje się śmietnik historii. Możesz go sobie wyobrazić na wiele sposobów: jako zwykły śmietnik albo kosmiczny odkurzacz, który pochłania wszystkie nieczystości, albo jako wiecznie gorejący ogień, trawiący każdą rzecz, która zostaje doń wrzucona.

Kiedy uda ci się wyrzucić z siebie zbędny przedmiot, wówczas pogłaszcz miejsce, w którym on tkwił do niedawna. Wyślij tam miłość i światło. Zobacz jak rana się goi, miejsce zasklepia i jak rodzi się tam nowe życie. Szczęśliwe życie.”

Autor: B. Markowska

 

oczyszczanie-podswiadomosci

____________________________________________________________

Kontrolowanie ciała myślami

Cytuję: „Wyznacz sobie jakiś czas by usiąść w spokoju i ciszy, skup się na wnętrzu swojego mózgu, i oczami mózgu, zobacz swoje narządy wewnętrzne – od serca do jelit. Poczuj przepływ energii przechodzący przez każdy organ kiedy je czujesz. Koncentrując swój mózg, poinstruuj narządy, jeden za każdym razem, by się leczyły i odmładzały. Zauważysz rodzaj miękkiego ciepła wpływającego do narządu na którym się skupiasz – jest to twoja wewnętrzna energia lecząca. Kiedy będziesz cierpliwie to praktykował, dowiesz się jak opanować tę technikę. Możesz ją wykorzystać w kontroli każdego bólu – łącznie z migreną.”

Autor nieznany mi

 

ezoteryka

____________________________________________________________

Medytacja „nie wiem”

Cytuję: „Kiedy masz do podjęcia trudną decyzję, usiądź przed białą, pustą kartką i wpatruj się w nią uważnie. Spokojnie oddychaj. Poczuj, co dzieje się w twoim ciele. Zwróć szczególną uwagę na doznania w klatce piersiowej, splocie słonecznym, brzuchu. Jeśli w którymś z tych miejsc poczujesz dyskomfort, po prostu spokojnie oddychaj. Wytrzymaj do momentu, kiedy poczujesz, że pusta kartka nie wywołuje już niewygodnych doznań w ciele. Poczuj, że jesteś jak ta kartka, na której może pojawić się wszystko. Moment tuż przed tym, zanim artysta postawi na niej pierwszą kreskę, jest jak początek narodzin świata.”

Autor nieznany mi

przebudzenie-duchowe

____________________________________________________________

Dekodowanie, oczyszczanie i usuwanie śmieci z podświadomości

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-w_N_PpVce4

 

____________________________________________________________

Rytuał łączenia się ze świadomością planetarną i kosmiczną

 

 

Możesz obejrzeć całe nagranie, choć jest ono długie. Jednak instrukcja wykonywania rytuału zaczyna się od 01:34:00 minuty. Dodaje on cennej, życiowej energii, której nie dostarczy nawet najbardziej skuteczne zioło pobudzające (wiem co mówię!):

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cyySHdXqwoE

 

Podziel się!