28 02 2015 Borys Niemcow zastrzelony pod murami Kremla! Nowy car Rosji rozpętuje krwawy terror?! Putin największy bankster świata stoi za zabójstwem rosyjskich narodowców Niemcowa i Swirela – twierdzi Felsztyński.

Borys Niemcow zastrzelony pod murami Kremla! Nowy car Rosji rozpętuje krwawy terror?!

 

 

28. 02 2015 – g. 8. 00

V kolumna Moskwy w Polsce rozwija coraz bezczelniej swoją propagandę i nawołuje już wprost do prorosyjskiej zadymy na ulicach miast. Po morderstwie ze środy na czwartek (25/26 lutego 2015) dokonanym przy pomocy kałasznikowa na rodzimowiercy i działaczu narodowo-pogańskim Światosławie Swirelu, który był zdecydowanym krytykiem Putina i awanturnictwa międzynarodowego Kremla, w piątek (27. 02 2015) zastrzelono w czasie spaceru opodal carskiej siedziby największego bankstera świata Władimira Putina,  Borysa Niemcowa, działacza innego nurtu Ruchu Narodowego, który był otwartym przeciwnikiem aneksji Krymu, a także tym człowiekiem który ujawnił prawdziwy majątek byłego pułkownika KGB kreowanego przez Cerkiew Prawosławną na nowego Chrystusa, Zbawiciela Świata od amerykańskiej zarazy.

http://telewizjarepublika.pl/orzechowski-putin-jak-bezwzgledny-faszystowski-bandyta-na-narkotycznym-glodzie,17782.html

Suma zagrabiona ze skarbu państwa Rosji lokuje Putina na dzień dzisiejszy w trójce Największych Banksterów Świata.

Cały ten majątek zdobył on oczywiście w niecałe 20 lat rządzenia Rosją. Wygląda na to, że mamy do czynienia z największym złodziejem wszechczasów.  Jak na przywódcę światowej rewolucji, która wyzwoli nas wszystkich z banksterskiego uzależnienia i Systemu Niewolnictwa, dosyć dziwny ma ten człowiek rodowód i jeszcze dziwniejszy życiorys.

m 635608212917047282

Czyżby te zaplanowane w Moskwie morderstwa dodały skrzydeł polskim Rusoholikom, którzy od fazy pohukiwań i groźnych pomruków na swoich portalach przeszli do fazy jawnego nawoływania do rebelii w Europie?  Dziwnie coś ta rebelia zbiega się z serią zabójstw dokonanych przez bojówki na ulicach stolicy Rosji,  Moskiewską ofensywą na Mariupol, zapowiedzianym dozbrojeniem Ukrainy i nowymi sankcjami Zachodu przeciw Kremlowi oraz zamachami Islamistów w Zachodniej Europie. Przypadek? Jak ze mnie Leśny Dziadek! Na szczęście nasza polska V Kolumna Moskiewska  jest na tyle oderwana od rzeczywistości, że sama zapędza się nimi w kozi róg demonstrując wszem i wobec swoją ślepotę polityczną i brak rozeznania. Jej wezwania do wewnętrznej rewolucji w celu poparcia słusznej linii Towarzysza Putina nie mają żadnych szans na realizację, są za to dowodem bezpośrednim tejże ślepoty politycznej i kompletnego braku czucia nastrojów społecznych w Polsce. To naprawdę żałosna degrengolada, która momentami –  przepraszam za ten dosadny zwrot, ale inaczej się nie da  – robi wrażenie  „naćpanego bełkotu” grupy emerytowanych UBeków.

Wszystkim ufnym w mądrość, prawość i siłę Putina, wszystkim którzy liczą na jego rychłe zwycięstwo i „wyzwolenie” swoich uciemiężonych amerykańskim buciorem krajów, gratuluję stanu jasności pomrocznej umysłu! Dalej, naprzód, ruszajcie bryłę Świata pogrobowcy Bolszewików! 

z17501758AA,Marsz-pamieci-Niemcowa-w-Moskwie

28. 02 . 2015 – g. 21. 36

Oczywiście pop-propagandowe media w Polsce, ale zapewne i na świecie nie łączą wcale zabójstwa Swirela z środy na czwartek (26 020) z zabójstwem w piątek (27.02) tak wielkiej gwiazdy opozycji jak Niemcow. Tymczasem zarówno jedno jak i drugie jest symbolicznym uderzeniem w krytyków Wojny na Ukrainie, w środowisko Narodowe oraz  w dwa mocne opozycyjne filary tegoż środowiska Narodowego w Rosji  – w krąg pogański i liberalny.

marsz_Moskwa

http://niezalezna.pl/64660-borysa-niemcowa-zabil-putin-jak-hitler-dal-zielone-swiatlo-do-egzekucji-swoich-wrogow

28/02/2015
 

„Borysa Niemcowa zabił Putin. Jak Hitler, dał zielone światło do egzekucji swoich wrogów”

Dodano: 28.02.2015 [15:57]

 

foto: youtube.com/print screen

Po zamordowaniu opozycjonisty Borysa Niemcowa do sprawy odniósł się Jurij Felsztyński, jeden z najbardziej znanych krytyków Władimira Putina. Według niego, za zabójstwem Niemcowa stoi osobiście prezydent Rosji. Poniżej publikujemy w całości komentarz Felsztyńskiego.

Borysa Niemcowa zabił Putin. O tym Putin powiedział nam sam, wkrótce po zabójstwie. Putin poinformował, że było to zabójstwo „na zlecenie o charakterze prowokacyjnym”. „Zlecenia” w Rosji już dawno daje jeden człowiek – prezydent. Reszta te „zlecenia” posłusznie wykonuje.

Zabójstwo może mieć „charakter prowokacyjny”, jeżeli Twoi wrogowie organizują prowokacje przeciwko Tobie. Głównym wrogiem Putina jest dziś Ukraina. Właśnie ją będą oskarżali o „prowokacje” Putin i jego współpracownicy. Poprzez to, że w momencie zabójstwa z Borysem Niemcowym była ukraińska dziewczyna, nam umiejętnie podsuną wątek udziału w tym Kijowa i zapewne pokażą „Ukraińców”, najprawdopodobniej martwych, z ukraińskimi paszportami w kieszeniach, i ogłoszą ich mordercami-prowokatorami.

Lecz w międzyczasie śledczy FSB przeprowadzą przeszukania oraz konfiskaty w mieszkaniu ofiary, skonfiskują dokumenty i komputery. Otrzymawszy pełny obraz działalności opozycyjnej Borysa Niemcowa i jego kontaktów, zaczną zapraszać na przesłuchania w ramach śledztwa ws. zabójstwa przyjaciół oraz współpracowników-opozycjonistów Borysa Niemcowa. Będą z nich szydzić i robić z nich podejrzanych. Następnie ci sami śledczy FSB, poprzez swoich agentów, wrzucą do mediów kilka fałszywych kolorowych wersji morderstwa, które będą powielać rosyjskie tabloidy, tak, jakby to miało jakiś związek z rzeczywistością… I to wszystko będzie robione, jak już nam powiedziano, „pod osobistą kontrolą Putina”. Akurat w to wierzymy.

Czy Hitler odpowiadał za zabójstwo Żydów w Niemczech, które popełniano w tym kraju po jego dojściu do władzy? Niewątpliwie, bowiem swoimi wypowiedziami i prawem pchnął Niemców do zabójstwa swoich współobywateli, pozostawiając następnie te zbrodnie bezkarnymi. Podobnie jest z Putinem, który w 2006 roku godząc się na przyjęcie w prezencie na swoje urodziny głowy dziennikarki Anny Politkowskiej, dał zielone światło do egzekucji swoich wrogów.

Przeczytałem w jednym z artykułów, że po zabójstwie Borysa Niemcowa Rosja obudziła się w innej epoce. Tak nie jest. Mieliśmy już wiele nowych epok. Po prostu nie chcieliśmy tego widzieć. Po wysadzeniu domów w Rosji w 1999 roku, po rozpoczęciu drugiej wojny czeczeńskiej, po zabójstwach Jurija Szczekoczichina, zastępcy redaktora naczelnego „Nowej Gazety”, Anny Politkowskiej, dziennikarki „Nowej Gazety”, Aleksandra Litwinienki, byłego oficera FSB, którego otruto w Londynie… my też budziliśmy się w innej epoce. Następnie była inwazja na Gruzję, później Krym, teraz na wschodnią Ukrainę… Strącony malezyjski samolot… Można długo wymieniać (przepraszam, jeżeli o kimś zapomniałem). Za każdym razem były inne epoki, do których wchodziła Rosja. I za każdym razem w magiczny sposób wsparcie dla Putina rosło.

Radzę Analitycznemu Centrum Jurija Lewady przeprowadzić nowy sondaż opinii publicznej. Jestem pewien, że po zabójstwie Borysa Niemcowa poparcie Putina wśród Rosjan wzrosło o jeszcze jeden procent. Do stu procent wsparcia ze strony społeczeństwa Putinowi pozostało jeszcze trzynaście punktów, trzynaście nowych epok, w które on szybko pogrąża cały świat, w tym również Rosję. Jesteśmy na ostatniej prostej. Włączajcie stoper.

Jurij Felsztyński, 28 lutego 2015 r., Boston

m 0004128B9BQU0II3-C321

27.02.2015 23:06

Borys Niemcow nie żyje. Polityka opozycji zastrzelono, gdy spacerował z kobietą niedaleko Kremla.

Nie żyje Borys Niemcow, rosyjski opozycjonista. Jak podaje portal NTV.ru, powołując się na agencję Interfax, w nocy z piątku na sobotę zastrzelono go w centrum Moskwy. Według BBC napastnik oddał cztery strzały, rosyjskie media mówią o siedmiu. BBC precyzuje, że Niemcowa postrzelono w plecy, kiedy niedaleko Kremla spacerował z kobietą. Strzały oddano z przejeżdżającego, białego samochodu, którego marka, według telewizji Belast, to Ford Mondeo albo Ford Focus.

„Był mostem pomiędzy Ukrainą a Rosją”

Niemcow w wyniku obrażeń zmarł na miejscu. Jak podaje rosyjski portal Ruposters.ru, kobieta, która towarzyszyła opozycjoniście, jest właśnie przesłuchiwana. „Novosti” podają, że ma 23 lata i urodziła się w Kijowie. Na miejscu pracuje zespół śledczych.

„Szok. Trudno w to uwierzyć. Pamiętam jego uśmiech i jego śmiałe pomysły. Był jednym z nielicznych, którego można było nazwać przyjacielem. Był mostem pomiędzy Rosją a Ukrainą. Nie mam wątpliwości, że zabójca zostanie ukarany. Prędzej czy później” – napisał na swoim facebookowym profilu prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

„Młody wilk Jelcyna”

Niemcow miał 55 lat, piastował funkcję wicepremiera w czasie urzędowania Borysa Jelcyna. Był uważany za reformatora ekonomii, pełnił funkcję gubernatora obwodu nowogrodzkiego. Wypadł z łask, kiedy po Jelcynie urząd prezydenta Rosji przejął Władimir Putin. Zwany kiedyś „młodym wilkiem Jelcyna” polityk nie cieszył się jego sympatią. Putin publicznie powiedział kiedyś nawet, że Niemcow „powinien przestać się pałętać po scenie politycznej”.

Rok temu Niemcow został skazany na tydzień aresztu za stawianie oporu policji. Wraz z Aleksiejem Nawalnym został zatrzymany przez siły specjalne policji OMON. Chcieli zorganizować akcję solidarności z ośmiorgiem swoich kolegów, skazanych w tym dniu przez moskiewski sąd na kary od 2,5 do 4 lat łagru za udział w „masowych rozruchach” na stołecznym placu Bołotnym w maju 2012 r., w przededniu inauguracji prezydenta Rosji Władimira Putina.

„Boję się, że Putin mnie zabije”

Niemcow udzielił na początku miesiąca wywiadu gazecie „Sobiesiedik”. Mówił w nim, że jego matka boi się o jego życie. – Kiedy do niej dzwonię, narzeka: „Kiedy przestaniesz krytykować Putina? On cię zabije”. I mówi to absolutnie poważnie – opowiadał. – Wierzę, że Putin rozpętał wojnę na Ukrainie. Nie mógłbym go bardziej nie lubić.

Prezydent Władimir Putin oświadczył, że zastrzelenie Niemcowa „wygląda na zabójstwo na zlecenie” i „mogło być prowokacją”. Putin przekazał kondolencje rodzinie Niemcowa.

Oświadczenie wydał też Biały Dom, a Barack Obama potępił zabójstwo Niemcowa. Amerykański rząd nawołuje też Kreml do przeprowadzenia szybkiego, bezstronnego i przejrzystego śledztwa.

„Będziecie o nim pisać w podręcznikach!”

Na niedzielę rosyjska opozycja zaplanowała w Moskwie pierwszą w tym roku dużą demonstrację przeciwko polityce Putina. Agencja Interfax podała, powołując się na śledczych, że zabójstwo Niemcowa mogło być prowokacją przed manifestacją przeciwników Kremla.

W miejscu zabójstwa opozycjonisty zbierają się ludzie, w większości to dziennikarze. Jeden z zebranych krzyczy: – Zabiliście jednego z najlepszych ludzi w Rosji! Jeszcze będziecie o nim pisać w podręcznikach! Są też mieszkańcy Moskwy i znajomi Niemcowa, którzy przyszli złożyć kwiaty i znicze w miejscu jego zabójstwa. – Zróbmy tak, że by w Rosji dało się żyć. Nie może być tak, że człowiek wychodzi na spacer i ginie. Musimy pokazać władzy, że się nie boimy. Wyjdźmy wszyscy, protestujmy przeciwko Putinowi – dodaje kolejny. – Jesteście dziennikarzami. Spróbujcie nieść ludziom prawdę – zwraca się do przedstawicieli mediów. – Nie usługujcie władzy.

00nemts

Boris Niemcow (ros. Борис Ефимович Немцов, ur. 9 października 1959 w Soczi, zm. 27 lutego 2015 w Moskwie[1]) – rosyjski polityk. Działacz demokratyczny[2].

 

Na przełomie 1997/1998 był wicepremierem rządu. Był liderem partii Sojusz Sił Prawicowych oraz współzałożycielem Republikańskiej Partii Rosji – Partii Narodowej Wolności[1]. W 2008 r. kandydował na urząd prezydenta[1].

Był zwolennikiem liberalnych reform gospodarczych oraz przeciwnikiem aneksji Krymu przez Rosję[2].

27 lutego 2015 został zastrzelony w Moskwie przez nieznanych sprawców[1].

 

Немцов Борис Ефимович

Родился 9 октября 1959 г. в г. Сочи Краснодарского края. 27 февраля 2015 г. около 23:00 был убит в центре Москве. Председатель совета директоров концерна „Нефтяной” (г. Москва) с февраля 2004 г., советник президента и член совета директоров корпорации „Ростик групп” (сеть ресторанов, г. Москва) с марта 2004 г.; советник Президента Украины Виктора Ющенко с февраля 2005 г.; окончил радиофизический факультет Горьковского государственного университета в 1981 г., кандидат физико-математических наук; 1981-1990 – научный сотрудник Горьковского научно-исследовательского института радиофизики; в 1990 г. был избран народным депутатом РСФСР, членом Верховного Совета РФ; в сентябре 1991 г. был назначен представителем Президента России в Нижегородской области, в декабре 1991 г. – главой администрации области (губернатором); в декабре 1993 г. был избран в Совет Федерации Федерального Собрания РФ первого созыва, был членом Комитета СФ по бюджету, финансовому, валютному и кредитному регулированию, денежной эмиссии, налоговой политике и таможенному регулированию; в 1995 г. победил на выборах губернатора Нижегородской области, по должности вошел в Совет Федерации РФ второго созыва; 17 марта 1997 г. был назначен первым вице-премьером Правительства РФ; с марта по декабрь 1997 г. одновременно являлся министром топлива и энергетики РФ; был заместителем председателя Комиссии Правительства РФ по оперативным вопросам; в марте 1998 г. указом Президента РФ был выведен в отставку вместе со всем составом правительства В.Черномырдина; с апреля 1998 г. занял пост вице-премьера в правительстве С.Кириенко; в августе 1998 г. после отставки кабинета Кириенко, членам которого было поручено исполение обязанностей до утверждения нового правительства, подал персональное заявление об отставке, которое было удовлетворено Президентом Б.Ельциным; с сентября 1998 г. на общественных началах являлся заместителем главы Совета по местному самоуправлению при Президенте РФ; в 1999 г. стал председателем общественно-политического движения „Россия молодая”, одним из руководителей коалиции „Правое дело”, затем одним из лидеров „Союза Правых Сил” (СПС); 19 декабря 1999 г. был избран депутатом Государственной Думы Федерального Собрания РФ третьего созыва по Автозаводскому одномандатному избирательному округу N 117 (Нижегородская область), выдвигался избирательным блоком „Союз Правых Сил” (СПС), в январе-мае 2000 г. был заместителем председателя Государственной Думы РФ третьего созыва, с мая 2000 г. – руководителем фракции СПС, являлся членом Комитета ГД по законодательству; на Учредительном съезде партии „Союз Правых Сил” (26-27 мая 2001 г.) был избран председателем политического совета этой партии, объединившей участников движения СПС и большинство членов самороспустившихся накануне съезда „Демократической России” и „Демократического выбора России”; в дальнейшем стал сопредседателем партии „Союз правых сил”, в январе 2004 г. сложил с себя полномочия сопредседателя партии, оставшись ее рядовым членом; в январе 2004 г. стал одним из основателей организации „Комитет – 2008: свобода выбора” (по словам Немцова: „одной из ключевых задач Комитета станет избрание гражданского президента, а не наследника, которого укажет Путин); награжден орденом „За заслуги перед Отечеством” II степени; владеет английским языком; женат, имеет дочь.

Во время выборов первого Президента России в 1991 г. был доверенным лицом Б.Ельцина по Нижегородской области. В августе 1991 г., находясь в Москве, участвовал в защите Белого дома во время попытки ГКЧП совершить государственный переворот.
Будучи губернатором Нижегородской области, пригласил Н.Явлинского для разработки программы реформ в регионе. Рекомендации Явлинского и его „команды” по конкретным вопросам хозяйствования в области становились основой решений губернатора и администрации.
В 1992 г. неоднократно выступал с критикой правительства Е.Гайдара. Состав российского правительства при Гайдаре считал некомпетентным, а проводимые правительством реформы оценивал как „вялотекущую шизофрению”.
В 1992-1994 годах деятельность Немцова подвергалась резкой критике со стороны Нижегородской региональной организации Движения „Демократическая Россия”.
В сентябре 1993 г. после указа Ельцина о роспуске парламента Немцов занял пропрезидентскую позицию, но сам указ оценил как неконституционный. Считал, что в Конституцию необходимо внести поправки, ограничивающие полномочия президента. Пытался советовать Б.Ельцину стать инициатором таких поправок к Конституции.
В 1996 г. организовал сбор 1 миллиона подписей за прекращение войны в Чечне и передал их Президенту Ельцину.
За свою реформаторскую деятельность нередко именовался в прессе человеком, „строящим капитализм в отдельно взятом регионе”. Подвергался критике в печати за характер взаимоотношений с руководителями ведущих коммерческих структур, в основе которых лежал, как отмечал журнал „Свободная мысль” (Nо 11, 1994 г.) „принцип личного фаворитизма”. „Эти люди, указывал журнал, выполняют функции неформальных советников губернатора и составляют своего рода „кухонный” кабинет”.
Стал самым молодым вице-премьером в обновленном весной 1997 г. Правительстве РФ. Отвечал за проведение антимонопольной и социальной политики, а также реформы в жилищно-коммунальной сфере. Первыми шагами Б.Немцова на посту вице-премьера РФ стали решения о замене у руководящих работников государственного аппарата персональных автомобилей иностранного производства на отечественные „Волги”, а также попытка оказать давление на естественные топливно-энергетические монополии РАО „Газпром” и РАО „ЕЭС России”.
Международная организация „Мировой экономический форум” включила Б.Немцова в список „200 мировых лидеров будущего столетия”.
После отставки в августе 1998 г. Б.Немцов объявил главным виновником финансово-экономического кризиса прежний кабинет В.Черномырдина, а отставку правительства С.Кириенко объяснил интригами „олигархов”, которым пребывание у власти „нижегородской команды” якобы грозило большими бедами. По мнению же В.Черномырдина, высказанному еще в марте 1998 г., Б.Немцов „неопытный, не слишком компетентный политик”. „Олигарх” Б.Березовский отозвался о нем как о человеке, находящемся „в стадии затянувшегося созревания” и еще „не определившегося с социальной ориентацией”.
После отставки Немцова с поста вице-премьера под него в возглавляемом лично Президентом Ельциным Совете по местному самоуправлению был образована новая „общественная” должность заместителя. Практически одновременно с утверждением в этой должности Б.Немцов объявил о создании им собственной структуры – „Национального центра региональной политики”, в котором он предполагает объединить усилия ведущих экономистов и политологов в работе по анализу экономической и социальной ситуации в регионах и содействии привлечению инвестиций в реальный сектор экономики.
В октябре 1998 г. Б.Немцов заявил о намерении создать новый избирательный парламентский блок „Россия молодая” (заявление по сети Интернет) и предложил потенциальным сторонникам этой идеи участвовать в подготовке тезисов платформы блока. „Это необходимо, чтобы „избежать ошибок и найти новый импульс для развития стабильной, экономически сильной и свободной России”, – заявил Б.Немцов. В 1999 г. Немцов возглавил движение „Россия молодая”, вошедшее в коалицию „Правое дело”. На первом съезде этой коалиции 1 июня 1999 г. был избран одним из ее лидеров, наряду с И.Хакамадой и Б.Федоровым. 20 мая 2000 г. был избран одним из пяти сопредседателей Координационного совета общероссийской политической организации „Союз правых сил” на ее учредительном съезде. 28 апреля 2001 г. на 4-м съезде движения „Россия молодая” было принято решение о самороспуске этой организации в преддверии учредительного съезда партии „Союз правых сил”, одним из основателей которой является „Россия молодая”.

Борис Немцов был одним из немногих российским политиков, который в ходе избирательной кампании на Украине поддержал кандидатуру Виктора Ющенко – наперекор „генеральной линии” Кремля. После победы Виктора Ющенко на президентских выборах, Немцов был назначен советником Президента Украины. 15 февраля 2005 г. в интервью агентству „Интерфакс” Немцов заявил, что „в указе о назначении четко обозначены поставленные передо мной задачи: я должен привлекать российские инвестиции в украинскую экономику и таким образом обеспечивать улучшение инвестиционного климата на Украине в целом”.

„Исповедь бунтаря” от Бориса Немцова побьет рекорды продаж.

Убийство Бориса Немцова стало для страны настоящим шоком. Несколько пуль, выпущенных в спину, навсегда изменили картину политической арены. Еще в далеком 1997 году Борис Немцов написал книгу „Исповедь бунтаря”, которая в связи с произошедшим печальным событием, безусловно, побьет рекорды продаж. Пока что у вас еще есть шанс купить букинистическое издание книги Бориса Немцова „Исповедь бунтаря” в твердом переплете или мягкой обложке. Но для начала давайте вспомним о том, кем был Борис Немцов.

Многие помнят его еще молодым политиком, возглавлявшим администрацию Нижегородской области с 1991 по 1997 год, а в 1993 году избранным в Совет Федерации. Затем Борис Ефимович занимал должность министра топлива и энергетики, стал первым заместителем председателя правительства. С приходом к власти Владимира Путина Немцов постепенно стал уходить в оппозицию, то и дело возглавляя различные либерально-демократические движения – „Россия Молодая”, „Союз правых сил”, „РПР-ПАРНАС”.

Борис Ефимович успел себя проявить и в качестве успешного бизнесмена и управляющего. Он два года занимал должность председателя совета директоров российского концерна „Нефтяной”. Для многих не секрет, что Борис Немцов хорошо разбирался в торговле на фондовых рынках и вкладывал средства преимущественно в акции российских компаний. Его дочь – Жанна Немцова – пошла по стопам отца, став трейдером и ведущей на российском бизнес-канале „РБК”.

По образованию Борис Немцов был радиофизиком, он окончил университет имени Н.И. Лобачевского, а в последствии получил степень кандидата физико-математических наук. Борис Ефимович стал автором более 60 научных работ и нескольких собственных изобретений. Но все же российским читателям больше запомнились его политические и автобиографические труды – книги „Провинциал”, „Провинциал в Москве” и „Исповедь бунтаря”. Последнюю из них все еще можно купить в интернет-магазинах, например, букинистическое издание „Исповедь бунтаря”.

Для тех, кто решит пойти по стопам известного российского политика и писателя, всегда есть возможность начать свою карьеру в качестве автора. К примеру, зарабатывать написанием текстов можно на популярных биржах копирайтинга.

Добавлено: 2015-02-28

7deacf12-d4d8-11e3-9cc2-0025b511229eWielkie zainteresowanie włoskich mediów wywołuje elegancki 65-metrowy jacht prezydenta Rosji Władimira Putina, który stoi w prywatnym porcie w Livorno w Toskanii. Jacht „Nataly”, zbudowany trzy lata temu w tamtejszej stoczni, przechodzi właśnie remont.

Putin BOGATY jak CAR

Pałace, flota odrzutowców, luksusowe limuzyny, jachty i kolekcja najdroższych zegarków. Prezydent Rosji Władimir Putin (60 l.) opływa w luksusy niczym car. Rosyjska opozycja ujawniła raport, w którym podlicza niebotyczny majątek Putina.
Podziel się!

12 komentarzy do “28 02 2015 Borys Niemcow zastrzelony pod murami Kremla! Nowy car Rosji rozpętuje krwawy terror?! Putin największy bankster świata stoi za zabójstwem rosyjskich narodowców Niemcowa i Swirela – twierdzi Felsztyński.

 1. Trochę to dziwne, czyżby cichy rosyjski samobujca-morderca działał mniej rozważnie od jego polskiego odpowiednika. Uczeń przerósł mistrza? He he, nie sądzę.
  Ile to było tajemniczych (niewyjaśnionych) morderstw i samobójstw w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat?
  Rosyjskie spec-służby nie zostawiają świadków, jeżeli to miał być straszak na opozycję to i tak znaleziono by ciało albo dwa w tym wypadku. Pytanie, czemu dziewczyna przeżyła?
  A kim był Niemcow? Tej osoby nie trzeba przedstawiać, następna szara eminencja, zresztą jak większość, która otacza kremlowską grotę niedźwiedzia północy.
  Niemcow nie dorobił się takiego majątku jak Putin, ale swoje też nachapał, może nie miał się mu kto odwdzięczyć jak w przypadku Putina, który co jakiś czas dostanie w prezencie zegarek, jacht od swoich popleczników, im wyżej tym większe prezenty – materializm to nie tylko pierwiastek kultury zachodu 🙂

 2. Od pewnego czasu coraz rzadziej wchodzę na Pańską stronę. Stwierdzam to z ogromnym smutkiem. Wspaniałe, bogate wiadomości o Słowianach okraszane są coraz częściej tekstami propagandowymi z tak dużą dawką emocji, że o jakimkolwiek dystansie do tekstu i strony nie ma mowy. Przyjmuję za oczywistość, że autor bloga pisze, co chce na swojej stronie, ale silnie antyputinowska i równocześnie proukraińska wymowa polityczna publikacji zaczyna emanować złymi emocjami i mocno zasłaniać szczytny cel Pańskiej niezwykłej strony. Naprawdę szkoda, bo relacje polsko-rosyjskie i polsko-ukraińskie nie działają w systemie zerojedynkowym. Akurat na sprawę ukraińską mam zupełnie inne spojrzenie, dlatego omijam ten temat na Pańskim blogu. Moje doświadczenia z młodzieżą ukraińską świadczą o tym, że są oni w przeważającej większości ,,zdegenerowanymi” Słowianami, ale to mój punkt widzenia. Co do głównego wątku, B.Niemcow nie był ideowcem demokratą. Trudno nad nim rozmyślać, bo chyba mało kto kojarzył to nazwisko poza Rosją. Kapitał polityczny zbił na ,,kopaniu się” z Putinem.Ta ukraińska lala, która z nim była zachowywała się dość specyficznie minuty po zastrzeleniu kochanka. Moim zdaniem bardziej zasmucająca jest wiadomość o śmierci rodzimowiercy. Miejmy nadzieję, że wszystkie te tajemnicze śmierci zostaną wyjaśnione. Życzę powodzenia i zdrowia. Mam nadzieję, że Pańska strona będzie nadal pozytywnie rozwijać ludzi, Ina

  • Droga Ino

   Z moich kontaktów z młodzieżą Ukraińską a także z moją własną rodziną we Lwowie i rodziną mojej żony w Stanisławowie wynika, że młodzież ukraińska nie jest ani trochę zdegenerowana. Mniej więcej przypomina ona zdrową ludzką młodzież pozostałej części Europy, w tym także młodzież Rosji.
   Pani o Ukraince, która była z Niemcowem pisze pogardliwie „lala”. Pisze też pani że jest stałą czytelniczką tego blogu. To oczywiste KŁAMSTWO. Gdyby była pani stałą czytelniczką to wiedziałaby pani, że jako Zrzeszenie Słowian braliśmy także udział w wyjeździe oficjalnym na Ukrainę, do tamtejszej młodzieży z Fundacją Piastun w 2014 roku. Są tutaj na Czarnym Pasku dwa filmy z tego pobytu zrobione przez TAGEN TV!

   Znamy dobrze Ukrainę i Ukraińców. Nasi bliscy znajomi z Podkarpacia (Brzozów) tankowali tam do niedawna benzynę bo była tania i dobra. Moje córki jeszcze 8 lat temu spędzały w Kijowie Sylwestry. Ja sam pracowałem w Fundacji w Krakowie z Ukraińcami przy organizacji wystaw polskiej sztuki i wydawaniu polskich książek. Znam osobiście wielu Ukraińców. Kiepski strzał pani Ino.To mi wystarczy żeby określić pani intencje i prawdomówność.

   Wybaczy pani ale nie będę się silił na tzw” obiektywny” przekaz w stylu Onet.pl lub TVP w chwili kiedy w kraju gdzie żyje moja rodzina trwa wojna, kiedy ktoś na ten kraj po prostu napadł i zagrabił jego ziemie. W chwili kiedy ktoś strzela do dzieci moich krewnych, albo wręcz brutalnie je morduje.

   Czy pani jest w ogóle Polką? To pytanie jest uzasadnione bo pisze pani, jakby nie miała świadomości że w Polsce żyje kilka milionów Polaków z Ukrainy, na całym Śląsku, Pomorzu, Podlasiu i Podkarpaciu. Tam po drugiej stronie granicy żyją ich rodziny, ci którzy zostali, ci którzy uciekają teraz z Doniecka zawładniętego przez Moskali i z bombardowanego rakietami Mariupola. Jak pani może napisać do Polaków „ukraińska lala”. Co pani padło na umysł? Przecież tym zdaniem się pani wysypała jako uczestnik Kremlowskiej V Kolumny, ANTYPOLKA.

   Sprawa tej agresji droga pani Ino jest bezdyskusyjna. Żyjemy w XXI wieku. DOSYĆ ZABIJANIA W EUROPIE! DOSYĆ ZABIJANIA GDZIEKOLWIEK NA Świecie – Nic tego nie usprawiedliwi nigdy. Żadna polityka.

   Polacy dokonali rewolucji bez jednego wystrzału w 1980 roku i w 1989 – rozumie pani – Jeszcze raz zapytam – Pani jest na pewno POLKĄ?!!! Jesteśmy 30 lat po tym fakcie a tam mordują ludzi! WSTYD!

   Jest mi obojętne kim był Niemcow, czy ideowcem, czy żydo-banksterem, czy Banksterem Rosjaninem Czystej Krwi. Gdyby zastrzelono Żyrinowskiego byłbym tak samo oburzony. Nie ma dla mnie żadnej różnicy między śmiercią Niemcowa i rodzimowiercy Swirela – na tym drugim wykonano egzekucję z kałasznikowa. Pewnie kupili sobie go w sklepie w Moskwie tak jak Zielone Ludziki kupują tam sobie rakiety i czołgi.

   Mieliśmy okazję być w Stanisławowie w zeszłym roku, nie pisze pani tych naładowanych złymi emocjami antyukraińskimi słów do człowieka który spadł z kosmosu. Kiedy ktoś napadnie na pani dom i zacznie go burzyć będzie pani oczekiwać ode mnie, jako swego brata, wspólobywatela państwa wsparcia?!

   LUDZIE KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE JAKIKOLWIEK POLITYCZNY CEL UZASADNIA ZABÓR CZYJEGOŚ KRAJU I MORDOWANIE JEGO OBYWATELI, W OGÓLE ZABIJANIE LUDZI BY OSIĄGNĄĆ KORZYŚCI POLITYCZNE, LUDZIE KTÓRZY UWAŻAJĄ TO ZA METODĘ ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW I KONFLIKTÓW W XXI WIEKU, SĄ DLA MNIE DEWIANTAMI NIEGODNYMI MIANA CZŁOWIEKA.

   CZY UKRAINA NAPADŁA ROSJĘ?! JA ŚNIĘ CZY TO PANI ŚNI I ZATRUWA TUTAJ W IMIENIU V KOLUMNY ATMOSFERĘ?

   • Panie Czesławie. Czepia się pan Pani ina_majo, ale pana Kira na słowiankę to nie wygląda. Bardziej na taką przetrzebioną przez parę pokoleń żydówkę. Więc niech pan, panie Czesławie pojmie, że pozory mogą mylić, czyż nie?

    • Panie Bemku
     niech pan da spokój bo to co pan napisał świadczy o dużym poziomie pańskiej frustracji. Moja Kira, tak samo jak Sawa (co pan musiał widzieć na Leśnym Weselu, ale pan pomylił moje córki i tę ruda wziął za Kirę) jest w naturze wzorową blondynką o błękitnych oczach, więc niech pan nie wymyśla byle czego. A ta ruda też jest ruda tylko z farby, bo jest jeszcze bardziej blond, całkiem jasna jak pszenica. Stać pana na bardziej subtelne złośliwości.

     Niech pan spojrzy w oczy Sawie i powtórzy te swoje sensacyje: https://bialczynski.wordpress.com/co-to-za-strony/klan-czyli-zadruga/o-sawie-bialczynskiej-1986/sawa-okiem-kiry-jesien-2009/

     Niech pan spojrzy w oczy Kirze i powtórzy te swoje sensacyje:
     [youtube https://www.youtube.com/watch?v=B1-ymeSsckY?feature=player_embedded&w=640&h=360%5D

     Co do Ina-Majo, uraża moją inteligencję takie „grube szycie”, albo „dziury intelektualne” w rozumowaniu. Gdyby w ogóle czytała ten blog to by wiedziała, że mam rodzinę na Ukrainie, że straciliśmy tam majątki we Lwowie po wojnie i w Uhercach przed wojną, że jeden z braci Tillów zginął w Katyniu, że byliśmy na Ukrainie w zeszłym roku itp itd. Po co mi tu wypisywać brednie o Ukraińcach. Tylko dla ludzi pozbawionych prawdziwie polskich korzeni Polska kończy się na Bugu. Rodzinnie i kulturalnie, towarzysko i po bratersku – słowiańsko, kończy się na Donie i na Adriatyku, daleko za Modrym Dunajem, panie Bemku.

     Niech mi tu nie obrzydza moich braci bo to marny trud. Jak pan zauważył grono moich współpracowników to także Rosjanie i graficy i malarze i pisarze, więc o Rosji też może mnie nie uczyć, znam ją z ich opowieści i to mi wystarczy. Niestety bliski mi przyjaciel Białorusin zmarł „na serce” zaraz jak tylko wrócił do kraju po udanej niegdyś ucieczce z rąk zbirów Łukaszenki. Nie wiem po co wrócił, doskonały artysta-malarz. Nie szanują tam ludzi kultury obecnie. Tęsknota czy co? Mówiłem mu żeby nie wracał z Nurca do tego Grodna (w grudniu minął rok jak nie żyje, pisałem tutaj o nim na blogu:Dimka Iwanowski). My tu jesteśmy blisko z braćmi Słowianami ze wschodu i z Polakami z Ukrainy też.

     Gdyby czytała to by wiedziała, że mieliśmy bezpośredni kontakt z Majdanem i żaden kit nam tutaj nie będzie wciśnięty przez V Kolumnę Kremla. Wiedziałaby też, że zabijanie ludzi w XXI wieku dla celów politycznych jest nie do zaakceptowania. Robią to tylko prymitywy w Afryce i dzicz islamska.

   • Ale co ja mogę powiedzieć? Może np.:

    „Cześć dziewczyny. Jestem bemek i jestem idiotą. Dałem się wciągnąć w głupią gadkę z Waszym tatą i niepotrzebnie to jątrzy.
    Do żydówek, czy innych dziewczyn które w życiu poznałem mam ten sam pogląd. Poza tym bardzo podobają mi się Wasze zdjęcia także te, na których przedstawiacie swoje spostrzeżenia. Bardzo żałuję, że nie mogę być tych zdjęć bezpośrednim świadkiem, a co za tym idzie spojrzeć Wam w oczy i tych słów wprost wypowiedzieć.
    Na co dzień zajmuję się ciężką pracą i obecnie niefortunnie nie stać mnie na drogie wakacje. Nie to, żebym zazdrościł, ale paręnaście lat temu też trochę zwiedziłem i rozumiem, czym jest wartościowo spędzony czas.
    Macie fajnego tatę, tylko błagam Was, niech się nie zajmuje polityką, bo wychodzi z tego syf. Pozdrawiam z coraz cieplejszego Mazowsza, całując Wasze dłonie.
    Bemek”.

    Panie Czesławie, frustracja towarzyszy w każdym pokoleniu każdemu z nas. Jest naszym nieodłącznym elementem. Czasy, w jakich obecnie żyjemy są wbrew pozorom na tyle komfortowe, że mając co do gara włożyć możemy rozmyślać o sprawach wyższych i o dziwo tak od razu nie kończyć na stosie. Więc kuksanie tam niektórych czytelników, bo czegoś tam nie doczytali nie ma sensu. Zwłaszcza, że sama strona nie jest na tyle przejrzysta, czego za zarzut proszę nie traktować.

    • Panie Bemku każdy sam zarabia na siebie i na swoje wakacje. Jak pan widzi można olać korporacje zachodnie i nadal mieć na wakacje. Wystarczy zwrócić się do Świadomości Nieskończonej i wypowiedzieć Pasożytom wszystkie umowy które nam narzucili, aby nas wykorzystać, a które pozwalają im czerpać pożytki z każdego naszego ruchu, nam samym odbierając przynależną Istotom Suwerennym moc.

     Proszę się nie kłopotać oceną moich komentarzy politycznych. Ja realizuję tylko ściśle linię polityczną Ruchu Wolnych Ludzi – zgodnie z wytycznymi Świadomości Nieskończonej, więc nie mogę w tej działalności nic zmienić z powodu pana czy mojego własnego widzi mi się. Nie mam takich uprawnień.

     W przyszłości proszę nie mieszać wątków, bo z NIEMCOWA zjechał pan na moje córki i ich rzekomo żydowskie pochodzenie z wyglądu, potem na ich podróże krajoznawcze, po to tylko żeby napisać że się „nie znam na polityce”. Tę opinię powtarza pan jak mantrę przy każdej swojej wypowiedzi, usiłując ją wmówić czytelnikom. Oni już wszyscy tutaj przyzwyczaili się na tym blogu do tej pańskiej figury stylistycznej. Prosiłbym jednak mimo wszystko trzymać się tematu artykułu w dyskusji.

 3. Jaki biedy był ten patriota i gorący Słowianin – Niemcow. Chciał tak dobrze dla Rosji, Ukrainy, Słowian i świata a tu czekista Putin go podstępnie wykończył. Widać, że służby na Kremlu zeszły już na psy robiąc takie dziadostwo.

  • Biednym patriotą i Słowianinem to był Swirel, o którym jakoś wszyscy milczą, bo cóż tam zabić Rodzimowiercę, Słowianina, Patriotę. Co innego zabić Niemcowa, który mógł być następcą Putina. Ten wcale biedny nie był, co nie zmienia faktu, że rozwiązywanie problemów przez zabijanie przeciwników jest w XXI wieku wśród ludzi cywilizowanych dopuszczalne jedynie w grach komputerowych.

   W Moskwie najwyraźniej toczy się gra, która z cywilizacją XXI wieku nie ma nic wspólnego i bardziej pasuje do Republiki Środkowoafrykańskiej, Czadu i Somali – przepraszam za porównanie tych państw z Rosją Putina ono obraża te państwa Afrykańskie, bo maja one za sobą 400 lat Niewolnictwa.

   • http://niezalezna.pl/65105-tylko-u-nas-posel-macierewicz-o-tym-co-oznacza-nieobecnosc-putina-wideo

    Poseł Macierewicz o tym, co oznacza nieobecność Putina. WIDEO – niezalezna.pl

    – Andriej Iłłarionow, który był doradcą Putina zanim ten zaczął swoje mordy czeczeńskie, a jest teraz w gronie ekspertów zespołu parlamentarnego, sądzi, iż rzeczywiście możemy mieć do czynienia z bardzo poważnym kryzysem władzy w samej Moskwie, w samej Rosji.

    Trzeba pamiętać, że morderstwo Niemcowa, było złamaniem bardzo długotrwałej umowy jaka obowiązywała w elicie władzy rosyjskiej jeszcze od czasów Chruszczowa, czyli od lat 50. i 60. Iż w samym łonie elity władzy nie usuwa się władzy poprzez morderstwa, że następstwo władzy, że walka polityczna odbywa się bez morderstwa. Putin tę zasadę przed kilkunastoma dniami złamał.

    Czy to co się teraz dzieje jest tego konsekwencją, czy raczej przygotowaniem się do następnego skoku na Ukrainie? Bo równocześnie wiemy, że na terytorium Ukrainy i w pobliżu terytorium Ukrainy gromadzą się potężne siły wojskowe rosyjskie i analitycy amerykańscy przypuszczają, że jesteśmy w przededniu wielkiej rosyjskiej ofensywy na Zachód – mówi poseł Antoni Macierewicz.

    • http://swiat.newsweek.pl/jak-zabija-rezim-putina,artykuly,358897,1.html

     Politkowska, Litwinienko, Chlebnikow, Markiełow, Niemcow – to tylko niektóre ofiary rządów Władimira Putina. Zginęli, bo nie potrafili dostosować się do wytycznych jedynie słusznej linii.

     Zaczęło się od grzebania w brudach postsowieckiego państwa. Popadł w konflikt z rosyjską władzą, dostawał pogróżki. Pewnego wieczoru w centrum Moskwy został zastrzelony z wolno jadącego samochodu. O zabójstwo zostali oskarżeni Czeczeni.

     Scena do złudzenia przypomina historię Borysa Niemcowa, który zginął 27 lutego. Tyle tylko, że wydarzenia rozgrywają się w 2004 roku, a ich bohaterem jest Paul Chlebnikow, dziennikarz „Forbesa” amerykańskiego pochodzenia. Taki scenariusz zabójstwa pojawia się także w przypadku innych mordów politycznych w Rosji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.