09 06 2014 Majdan domaga się lustracji i dekomunizacji na Ukrainie! A w Polsce, co!?

u s kijów park pobiedy macierz 909444Ukraińska Wiosna 2014 – Macierz Słowian

Dzięki przykładowi Polski i polskim doradcom przez cały czas obecnym na Majdanie od początku Ukraińskiej Rewolucji, nasz bratni sąsiad ma wielką szansę uniknąć fatalnego losu Polski, czyli grabieży dokonanej przez Yelity PRLu. Majdan żąda obecnie od władzy natychmiastowej dekomunizacji i lustracji oraz wymiany Parlamentu.

Dzieje się w Kijowie coś co w Polsce nigdy nie miało miejsca i co u nas doprowadziło do powtórnego rozpanoszenia się nomenklatury PZPR – czyli Postkomuchów oraz ich Różowych Wasali (Pseudo-Solidarność Michnikowsko-Geremkowsko-POwska 1989) w mediach, biznesie i polityce. 

Oszustwo 4 czerwca 1989 hucznie obchodzone obecnie przez polskie YetiYelity, połączone „złośliwie” i „prześmiewczo” przez Siły Kosmiczno-Karmiczne z pogrzebem Kata Polaków, sowieckiego generała Wojciecha Jaruzelskiego, niekwestionowanego zdrajcy Polski i Polaków, służącego wiernie GRU od 1945 roku, było i jest możliwe dzięki Zdrajcom z Solidarności i ich Doradcom TW. Samozwańczo przejęli oni ster w tej organizacji i mianowali (Wałęsa, Geremek , Mazowiecki, Michnik, Kuroń) tzw. Reprezentację do Wyborów, które nie tylko, że nie były wolne (kontrakt), ale zostały wręcz sfałszowane w 1989 roku, w tzw. II Turze, kiedy to ponownie tylnymi drzwiami wprowadzono do Sejmu skreślonych przez Polaków w I Turze PZPRowców z Listy Krajowej (70% skreśleń samorzutnych, wbrew kontraktowi wyborczemu zdrajców).

 

Mamy nadzieję, że Ukraińcom uda się doprowadzić do pełnej lustracji KGBowsko-GRUowskiej i własnej komunistycznej nomenklatury we wszystkich sektorach życia publicznego, do jej usunięcia i zapobieżenia dalszej grabieży majątku narodowego, jaką tam od 20 lat uprawiono.

 

Żeby tak się stało dekomunizacja i lustracja musi objąć media, politykę, ale przede wszystkim gospodarkę, którą sprywatyzowano tak jak w Polsce – po bandycku! To samo czeka nas w Polsce.

 u s n dniepr kijów 601_oKijów – Dniepr

Wspieramy was nadal mentalnie i materialnie, wszystkimi siłami!
Niech żyje Majdan! Niech żyje Ukraińska Rewolucja Antybanksterska!!!
Pozdrawiamy Was Bracia Ukraińcy i jesteśmy z Wami, jak zwykle!
Ruch Wolnych Ludzi Wolnej Polski

au444

Podziel się!