Stygmaty – Niebezpieczne zabawy klechów z Naszego Dziennika

DSC_0288

  • stygmat – piętno, cecha charakterystyczna, naznaczenie; w starożytności znak wypalany na ciele niewolników lub przestępców
  • stygmat (religia) – pojawiające się na ciele znaki (najczęściej rany), które świadczyć mają o znaku danym przez Boga (głównie w chrześcijaństwie, lecz także w islamie)
  • Stygmat czasów – jakieś zjawisko charakterystyczne dla danego okresu
  • Stygmat śmierci – szczególny wygląd lub zachowanie, wskazujące na zbliżający się kres życia.

(1.2) przen. znak, znamię, piętno

(1.2) Minione wydarzenia wyciskają piętno na osobowościach ludzi i narodów, zostają oni naznaczeni stygmatem czasu.

czas. stygmatyzować
rzecz. stygmatyk, stygmatyzacja
gr. στίγμα = ‚ukłucie, tatuaż, piętno hańby niewolników, przestępców’
arzan GoldenerHalskragen.jpg.439483Skołocki naszyjnik z IV wieku wydobyty na Ukrainie w Tołstoj Mogile
Mat – sytuacja w szachach, w której król jednej ze stron jest szachowany i nie ma żadnego dozwolonego ruchu, aby się przed szachem obronić lub od niego uciec. Mat kończy grę porażką gracza, którego król został zamatowany.
arzan trinkhorn_pegasus_gRóg obrzędowy i obrzęd picia Somy-Juremy-Istu – Błękitnego Ichoru Bogów – napoju dającego wgląd w Zaświaty i bezpośrednią łączność z Bogami (VI wiek p.n.e.)
The term checkmate is an alteration of the Persian phrase „shāh māt” (شاه مات) which means, literally, „the King is helpless”.[7] It is a common misconception that it means „the King is dead”, as chess reached Europe via the Islamic world, and Arabic māta (مَاتَ) means „died” or „is dead”. However, in the Pashto language (an Iranian language), the word māt (مات) still exists meaning „destroyed, broken”.Moghadam traced the etymology of the word mate. It comes from a Persian verb mandan (ماندن), meaning „to remain”, which is cognate with the Latin word maneō and the Greek menō (μενω, which means „I remain”). It means „remained” in the sense of „abandoned” and the formal translation is „surprised”, in the military sense of „ambushed”. „Shāh” (شاه) is the Persian word for the monarch. Players would announce „Shāh” when the king was in check. „Māt” (مات) is a Persian adjective for „at a loss”, „helpless”, or „defeated”. So the king is in mate when he is ambushed, at a loss, helpless, defeated, or abandoned to his fate.In modern parlance, the term checkmate is a metaphor for an irrefutable and strategic victory.

arzan nn 3 w pne 1129183108-301994_1_kultur.9 Arzan – Skołocka (Scytyjska = Prasłowiańska) korona królewska ze złota dekorowana motywami zwierzęcymi i roślinnymi z VI wieku p.n.e.

In early Sanskrit chess (c. 500–700) the king could be captured and this ended the game. The Persians (c. 700–800) introduced the idea of warning that the king was under attack (announcing check in modern terminology). This was done to avoid the early and accidental end of a game. Later the Persians added the additional rule that a king could not be moved into check or left in check. As a result, the king could not be captured, and checkmate was the only decisive way of ending a game.

Before about 1600 the game could also be won by capturing all of the opponent’s pieces, leaving just a bare king. This style of play is now called annihilation or robado. In Medieval times players began to consider it nobler to win by checkmate, so annihilation became a half-win for a while, until it was abandoned.

arz nn król tatuowany HBFVE5xS_Pxgen_r_1100xASkołocki (Scytyjski) władca zwany Królem z Arzan – Jasnowłosa, blondmumia pokryta tatuażami – co najmniej V wiek przed naszą erą

Szach-Mat to znak osaczenia, odcięcia znak zniewolenia, uwięzienia, opuszczenia przez innych, zamknięcia. Jak widać podobne znaczenie miał ten znak i pojęcie z nim związane,  także w Indiach i Persji – czyli krajach Aryjskich. Jest tak, bo miał ten znak i to określenie, znacznie starsze pochodzenie, zapewne jeszcze przedaryjskie, ale na pewno znane Tokharom i Scytom (Skołotom), których wojownicy pokrywali skórę tatuażami, naznaczającymi ich bogom, przypisującymi ich do Styksu – Rzeki Granicznej Świata Umarłych.
Definicja wywiedziona z greki nic nie wyjaśnia, to masło maślane. Natomiast gdy rozbierzemy to słowo po starosłowiańsku, czyli po aryjsku, to sens zaraz do nas dociera. Styks Mat. Wszyscy znamy sformułowanie szach- mat. Styk(s)-mat to materialny znak śmierci, znak-tatuaż, materialne piętno przynależności do naznaczonej klasy istot NIEWOLNYCH, przeznaczonych Styksowi. W Indiach należących do kasty Niedotykalnych, Pariasów. Stygmatyzacja to WYKLUCZENIE poza nawias. I o tym chcę dzisiaj powiedzieć.
arz nn 012ge1
Tatuaż złożony z najpopularniejszych wśród Skołotów (Prasłowian) motywów zwierzęcych i roślinnych – na skórze scytyjskiego władcy z Arzan

 

W 2012 roku doczekaliśmy się superciekawej publikacji Naszego Dziennika,  która stanowi Listę Znaków Zakazanych, symboli które WYKLUCZAJĄ – nawiązującą jak mi się zdaje do faszystowsko-nazistowskiej tradycji „wskazywania wroga”, czyli stygmatyzowania. Nie warto by jej komentować, zwłaszcza że minął już pewien czas, gdyby nie umieszczenie na niej Słowiańskiej Świastyki, jako narodowo-socjalistycznego znaku hitlerowców związanych, jak powszechnie wiadomo, nigdy nie wypowiedzianym przez Stolicę Apostolską, konkordatem z Watykanem. W każdym oddziale SS rozstrzeliwującym polskie rodziny, ojców, matki, synów, córki, dziadków i nasze babki – byli kapelani wojskowi.  Umieszczono na tej liście także wiele innych symboli, które – tak się składa – są naszymi, słowiańskimi, rodzimowierczymi Symbolami Wiary. 

arzan ssyk kulNa mapie pokazano rozmieszczenie plemion Skołotów zanim powstała Persja: Dahów (Daków znad Morza Koszpijskiego), Mazo-Gątów (Massagetów), Saków (Sakoszanów) oraz Tok-Harów (Yuezi, znanych później jako Biali Hunowie lub Koszanowie (Kuszanowie) z indyjskiego Królestwa Kuszan. Na mapie widoczne jest Koszetyrskie (Kszatrijskie) królestwo Magadha (Mogtodawa), które weszło w skład państwa Białych Hunów.

image008

Władca z Issyk-kul (Arzan)imagesZnaki Styku (STYKSU) Dwóch Światów, świata żywych i umarłych – STYKMATY – są wspólne dla wszystkich ludzi na Ziemi – dotyczą rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii i obu Ameryk, które powstały w wyniku emigracji z centralnej Azji głównie bliskich kuzynów Ariów – ludzi o haplogrupie Q. Są także wspólne nam i Afrykańczykom.

20100628100910

Bardzo ciekawe jest także umieszczenie na tej liście symbolu Konfucjanizmu i Taoizmu – in-yang  – było nie było ważnego symbolu religijnego i filozoficznego dla co najmniej 1,5 miliarda ludzi na Ziemi. A także znaku Pacyfistów, ludzi którzy nigdy nikogo nie skrzywdzili – bo ich filozofia zakazuje im używania przemocy.

 Drzewo zycia kolorDrzewo Życia – powyżej nazwane Drzewkiem Szczęścia, a w Biblii nazywane Drzewem Dobrego i Złego

Poruszamy ten temat gdyż lista ta nigdy nie traci swojej aktualności. Mamy też dzisiaj czas kształtowania się Nowego Europejskiego Faszyzmu. Ów Nowy Faszyzm wyrasta z płytkiego materializmu, a budowany jest na fundamencie judeo-chrześcijańskim i islamskim. Sterowany jest z Nowego Jorku, Moskwy, Watykanu i Teheranu, ale i z Warszawy. Warto pamiętać o wkładzie, jaki w jego kształt wnosi Kościół Prawosławny i Kościół Katolicki, Syjonizm i Islamiści oraz wszystkie partie polityczne o profilu wyznaniowym, który w ekstremistycznej postaci manifestuje się skrajnymi bojówklarskimi ruchami takimi jak ten, który zaatakował i wciąż atakuje (PIS, Narodowcy) Tęczę na Placu Zbawiciela. Wszystkie te ruchy i organizacje WYKLUCZAJĄ. Wykluczają wszystkich myślących inaczej i odmawiają im prawa życia według ich własnych zasad – także w państwach, jakie współtworzą, czyli w systemie społecznym, który z zasady powinien służyć wszystkim współobywatelom, po równo, i wszystkich równo traktować, według uniwersalnych zasad.

krzyż f27cc3f7e2d462093d4f8fa11e558b36,4,19,0

swietesymbole krzyż słoneczny 10images krzyż i nowe cztery zwierzętaKrzyż StaroSłowiański (celtycki, aztecki, egipski) – Pogański, Rodzimowierczy

W ogóle warto się przyjrzeć tej liście Wrogów Prawdziwego Jedynego Katolicyzmu rodem z Torunia, bo to, jak wiadomo, Jedyna Słuszna Religia, na którą każdy Polak ma obowiązek się nawrócić, a w formie może trochę łagodniejszej ten zestaw wartości i zestaw „podejrzanych znaków” leży u podstaw sposobu myślenia każdego katolika w Polsce, a tym bardziej u podstaw tak katolickiej partii jaką jest PIS.

Redakcjo Naszego Dziennika i Naszej Sprawy, Cosa Nostra, moglibyśmy pójść za twoim przykładem i opublikować naszą listę stygmatów, z krzyżem chrześcijan (katolickim) na czele, ale pamiętamy że ten symbol pochodzi od nas – czystych Wolnych Ludzi, od Wiary Przyrodzoney Słowiańskiej i został zwyczajnie przez Was Przywłaszczony. Przywłaszczony tak jak wiele miejsc świętych Wiary Przyrodzoney w Polsce, w tym Ślęża i Wawel, i Święty Krzyż oraz setki innych.

arzan Trinkhorn_Pegasus_bScytyjski Puchar Obrzędowy – Wiary Przyrody z V wieku przed naszą erą. Zastanawiam się kto dał tym pośrednikom, uzurpatorom Jedynej Słuszności prawo do potępiania znaków i symboli, które są o tysiące lat starsze od ich własnej wyssanej z palca pustynnej religii, będącej tylko fałszywą kalką o wiele starszych systemów, w tym Prasłowiańskiej Wiary Przyrodzoney.

Przy okazji wielkich świąt, zwłaszcza obłudni pośrednicy między Bogiem/Energią a człowiekiem, czyli tzw. kapłani katoliccy, nawołują do pokoju i zasypania toporów wojennych. Jest to znak – stygmat – szczególnej hipokryzji tych ludzi, w kontekście codziennej i usilnej ich osobistej pracy oraz pracy całej Korporacji Watykańskiej  związanej z tzw „ewangelizacją”, czyli krucjatą, taką jakiej przykład mamy tu zacytowany, u samej góry.sssss-s-15531-2d Jasny Pan III

Podziel się!