Czy po Słowiańskiej, Północnej Atlantydzie (Hiperboreji) odkryto tę południową?!

 Czy dzisiejsze doniesienie o Piramidzie to jeszcze  jedna z całej serii wiadomości których zadaniem jest odciągać uwagę Mas od prawdziwych problemów codziennego życia, od przygotowywanego na 11 Listopada krwawego starcia w Polsce, czy jeszcze od innych prawdziwych a nie urojonych bolączek społecznych jak choćby Służba Zdrowia i Bezrobocie?!

atlantidaJak donosi Polska Agencja Prasowa, wczoraj podano do wiadomości w Lizbonie, że została odkryta podwodna piramida na Atlantyku. Uczeni jak zwykle są sceptyczni i zaprzeczają by mogła to być budowla pozostała po legendarnej Atlantydzie. My jednak możemy śmiało puścić wodze fantazji. Po tym jak odkryliśmy zagrzebaną pod gruzami i okrytą pyłem tysiącleci Hiperboreję – Słowianką Atlantydę sprzed 10.000 lat nic nas już nie dziwi, ani nie zaskakuje. Podwodne piramidy odkrywa się raz po raz, po czym zapada nad ich istnieniem grobowa cisza. Świat nauki bardziej zadziwia niż same te dziwne odkrycia. część z nich jest oczywiście fikcją, a jedyna prawdziwa Atlantyda to ta Północna – Słowiańska.

CB

d38d8fa12ea7030a3e33f29db9fa1289

Odkryto piramidę na dnie Atlantyku

wczoraj, 16:35 PAP PAP

Na dnie Oceanu Atlantyckiego, pomiędzy wyspami archipelagu Azorów, odkryto budowlę o kształcie piramidy. Jej szczyt znajduje się 40 metrów pod powierzchnią wody.

Podwodna piramida została odkryta w połowie września br. przez azorskiego wędkarza sportowego pomiędzy wyspami Sao Miguel i Terceira. Budowla o wysokości około 60 m, rozpościera się na obszarze o powierzchni 8 tys. m2.

“Odkrycie nastąpiło podczas jednej z moich wypraw, gdzie do poszukiwania dogodnych obszarów do łowienia ryb wykorzystywałem zintegrowany system batymetryczny. Odczytałem na nim obecność dziwnej podmorskiej budowli” – relacjonował Diocleciano Silva.

Zdaniem odkrywcy podmorskiej piramidy tajemnicza budowla może być pozostałością mitycznej Atlantydy, prastarej krainy na Atlantyku, zniszczonej, według legend, przez liczne trzęsienia ziemi i zalanej przez wody oceaniczne.

Naukowcy z Wydziału Oceanografii i Rybołówstwa Uniwersytetu Azorskiego choć sceptycznie podchodzą do tej tezy, to w wydanym komunikacie przyznają, że pracownicy uczelni rozpoczęli już prace związane ze zbadaniem odkrytej piramidy.

Do pomocy naukowcom w analizie tajemniczego obiektu skierowana została również jedna z jednostek portugalskiej marynarki wojennej. Jej dowództwo odmawia jednak komentarzy na temat prowadzonej na Azorach akcji badawczej.

“Obliczenia pozyskane z systemu batymetrycznego wskazują, że budowla została najprawdopodobniej wykonana przez człowieka. Ma niezwykle geometryczne kształty. Obiekt ze względu na swój wyjątkowy format mógł w przeszłości pełnić funkcję jakiegoś systemu obronnego” – dodał Silva.

Z Lizbony Marcin Zatyka (PAP)

Tutaj o innym odkryciu Atlantydy z 19 września 2013 (a naprawdę z kwietnia 2012):

 atla traianlgebermudy

czwartek, 19 września 2013

Gigantyczne piramidy i Sfinks znalezione w TRÓJKĄCIE Bermudzkim

Dwóch naukowców, Paul Weinzweig i Pauline Zalitzki, pracujących u wybrzeży Kuby za pomocą robotów podwodnych stwierdzili, że istnieje olbrzymie miasto na dnie oceanu.W miejscu starożytnego miasta – jest kilka sfinksów i co najmniej cztery gigantyczne piramidy plus inne struktury – zadziwiająco umiejscowione w granicach osławionego Trójkąta Bermudzkiego. Podwodne zatopione miasto koreluje z legendą o Atlantydzie.

Czy ta wiadomość jest aby prawdziwa i czy Detektyw prawdy mówi aby w ogóle prawdę? Oto link: http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/gigantyczne-piramidy-i-sfinks.html

– nie ma tam podanego żadnego wiarygodnego, ani też nawet niewiarygodnego  źródła

No tak, odrobina wysiłku i już wszystko jasne – to odgrzewany stary kotlet z kwietnia 2012 czyli Petarda od Yetisynów dla Lemingów.  Czy dzisiejsze doniesienie o Piramidzie to jeszcze  jedna z całej serii wiadomości których zadaniem jest odciągać uwagę Mas od prawdziwych problemów codziennego życia, od przygotowywanego na 11 Listopada krwawego starcia w Polsce, czy jeszcze od innych prawdziwych a nie urojonych bolączek społecznych jak choćby Służba Zdrowia i Bezrobocie?!

 

Polecam artykuł pod poniższym linkiem w którym fajne filmy na temat odkrytych piramid i linki do innych artykułów. Zwłaszcza dużo o Piramidzie w Visoko:
 http://abelikain.blogspot.com/2013/07/zakopywane-piramidy.html

Podziel się!