Przeciw Cenzurze Internetu i prowokacjom Władców Polski – Obóz Narodowy RAZEM

Przeciw Cenzurze Internetu i prowokacjom Władców Polski

 10 sposobów manipulacji społeczeństwem w Polsce [12.01.2012]

Ponieważ w całej rozciągłości zgadzamy się, że walka o Knebel na Internet, rozpoczęta w kolejnej odsłonie prowokacją z krakowskim unabomberem przez tzw. Polskie Służby, wkracza w fazę rozwojową i finalną, a rząd zmierza do cenzury Internetu, publikujemy tutaj całą drugą stronę Gazety Polskiej Codziennie z dzisiaj tj. 30 listopada 2012 roku. Zgadzamy się w pełni z zamieszczonymi tam 4 artykułami na temat internetu oraz z tekstem Marcina Wolskiego. To jest sedno prowokacji.

 

gc 30 11 2012 1

gc 30 11 2012 2

 

W tej sprawie każdy Internauta powinien stać w jednej linii – w jednym froncie – niezależnie od sympatii politycznych i poglądów religijnych. Każdy patriota powinien stanąć do walki z tym szkodnictwem i postkomunistycznym, neokolonialnym zamordyzmem Właścicieli Polski. Popieramy w pełni w tej sprawie kk i polskich katolików.

 

Może zaistnieć jeden Obóz Narodowy – ale na pewno nie taki oparty na skompromitowanych ludziach, którzy ten obóz ROZBIJALI w przeszłości i pochodzą wiadomo skąd – ze służb  Poprzedniego Systemu PRL.  Stop III RP = PRL Bis!!!

 

Apel do Patriotów Katolików – Otwórzcie się na inne nurty – na Patriotów Ateistów i Patriotów innych wyznań – Idźmy RAZEM!

Podziel się!