1. Jerzy Zięba: Czy pies z kotem może pokonać hołotę?; 2. Polska Szkoła Cybernetyki – Region Kraków: Twierdzenia o sprzężeniach zwrotnych – Dominik Dudek; 3. Rolnicy okupują ministerstwo rolnictwa. „Zostaliśmy potraktowani bardzo brzydko”

Czy pies z kotem może pokonać hołotę?

Czyżby Gazeta Wyborcza, TVN i TVP i rząd Tuska wypuściły najświeższe ekspertyzy o szkodliwym działaniu Słońca na młodych, dobrze wykształconych z największych miast Polski?

Polecam materiał nr 2 w całości, a i materiał nr 1 jest dokładnie na ten sam temat co i obrazek powyżej: o sterowaniu społeczeństwem przy pomocy ogłupiających banksterskich mediów. NR3 – Strajk Okupacyjny Ministerstwa Rolnictwa

1. Jerzy Zięba: Czy pies z kotem może pokonać hołotę?

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/zORD8O9p6v/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

2. Polska Szkoła Cybernetyki – Region Kraków: Twierdzenia o sprzężeniach zwrotnych – Dominik Dudek

część 1

https://banbye.com/watch/v_OIGG9iVj2_Vy

część 2

https://banbye.com/watch/v_vVS83b2p3SW0

Sprzężenie zwrotne – pojęcie, które jest podstawą wszelkich rozważań o sterowaniu. Myślę, że większość ludzi ma, lub będzie sobie w stanie stosunkowo łatwo wyrobić jakieś wyobrażenie o tym pojęciu, pytanie czy to wyobrażenie wystarczy aby skutecznie sterować? Postanowiłem podjąć wyzwanie i w oparciu o Polską Szkołę Cybernetyki zbudować dla Państwa wyobrażenie o pojęciu „sprzężenie zwrotne”, które będzie użyteczne sterowniczo. Twierdzenia Profesora Mazura o sprzężeniach zwrotnych to wspaniałe narzędzie sterownicze, ale trzeba się nim umieć posługiwać. Wielką zaletą „sprzężenia” w rozumieniu Mazurowskim jest możliwość odkrywania relacji pomiędzy dowolnymi obiektami, zarówno energomaterialnymi, jak i abstrakcyjnymi. Dlatego właśnie twierdzenia o sprzężeniach zwrotnych stanowią bardzo diagnostyczne narzędzia walki informacyjnej. Chciałbym przy okazji kursu nauczyć Państwa korzystania z tej wiedzy w życiu codziennym ponieważ pozwala ona, dzięki precyzyjnemu aparatowi pojęciowemu, skutecznie planować i realizować cele, które sobie stawiamy: „Dążąc do określonej zmiany w otoczeniu trzeba na to otoczenie oddziaływać (sprzężenie proste), ale z tym jest nieodłącznie związane stwierdzanie, czy ta zmiana w otoczeniu rzeczywiście następuje, do tego zaś trzeba się samemu znajdować pod wpływem oddziaływań otoczenia (sprzężenie proste), i w ten sposób powstaje obieg oddziaływań (sprzężenie zwrotne). Nawet krając chleb nie można się gapić gdziekolwiek, trzeba uważać, co się dzieje, w przeciwnym bowiem razie można sobie odkrajać palec. […] Sprzężenie zwrotne jest jeszcze wyraźniej widoczne, gdy oddziaływanie na otoczenie wywołuje w nim akumulację energii, która może się okazać niebezpieczna dla działającego. Niejeden już kierowca został uśmiercony przez własny rozpędzony samochód.” Marian Mazur, „Cybernetyka i Charakter”.

3. Rolnicy okupują ministerstwo rolnictwa. „Zostaliśmy potraktowani bardzo brzydko”

Rolnicy przyjechali wczoraj do Warszawy, by egzekwować uzgodnienia z rządem, które miały być realizowane od 1 kwietnia. Protestujący weszli do budynku MRiRW i ogłosili 48-godzinny strajk okupacyjny.

W gmachu budynku Ministerstwa Rolnictwa miało zabarykadować się ok 12 osób. Są to rolnicy, którzy uczestniczyli w rozmowach z ministrem rolnictwa Czesławem Siekierskim i wiceministrem Michałem Kołodziejczakiem.

Uzgodnienia, które wówczas wynegocjowano, miały wejść w życie od 1 kwietnia. Rolnicy zamierzają dopilnować spełnienia ustaleń.

W tym celu weszli do budynku pod pretekstem podjęcia rozmów, po czym ogłosili strajk okupacyjny.

Protestujący zostaną w budynku ministerstwa przez co najmniej 48 godzin. Na miejsce ma wkrótce przyjechać więcej rolników.

– Zostaliśmy potraktowani bardzo brzydko, bo nie przyjechał pan premier. Myślę, że się zreflektuje i przyjedzie – powiedział jeden z rolników w Polsat News.

https://nczas.info/2024/04/03/rolnicy-okupuja-ministerstwo-rolnictwa-zostalismy-potraktowani-bardzo-brzydko/

Podziel się!