1. SE​: Tusk szybko straci władzę! Jakubiak daje mu dwa lata; 2. Globalista: Białoruś – Między Polską a Rosją – Kogo wybierze Mińsk?; 3. Newsweek: Panika w Moskwie. Grozi jej katastrofa demograficzna

Tusk SZYBKO straci WŁADZĘ! Jakubiak DAJE mu DWA lata

Wciąż mnożą się obecnie takie wiadomości. Kilka dni temu młody afrykański piłkarz zmarł w trakcie meczu, jeszcze wcześniej 33 letni trener hokeistów, jeszcze wcześniej znana 21-letnia bodajże influencerka, ktora dosłownie z dnia na dzień rozchorowała się i nagle umarła.  Z banksterskich mediów sączy się nieustanny potok takich faktów, których nie przypominam sobie z czasów przed covidem i zastrzykami mRNA.

Przy okazji często obwinia się sam covid o jakieś długofalowe skutki, a to w mózgu, a to w zawałach serca a to zapaleniach jelit itp, ale broń Boże lekarstwo czyli zastrzyk mRNA. Czemu to ma służyć – zastanawiam się – Przyzwyczajeniu społeczeństwa do coraz liczniejszych śmierci młodych ludzi i chorób które były przedtem u nich niespotykane.

Słyszę że przesiękowe zapalenie jelit typowe do niedawna dla ludi po 60-tce jest teraz problemem młodzieży i dzieci. Dlaczego? Profesorowie medycyny i inni odpowiedzialni za zdrowotną politykę ludzie zastanawiają się nad tym? Czy też tak jak z rakiem – mają tylko jedną odpowiedź i jedno lekarstwo – zaawansowane technologie wykrywcze i „leczenie” wyłącznie chemioterapią, radioterapią i skalpelem??? Czyli tym co Big Pharma od lat dyktuje światowi medycyny, farmacji, mediów masowych oraz polityki.

Wbrew pozorom ten temat nie jest wcale w Polsce oderwany od polityki, wręcz odwrotnie ponieważ wciąż czekam kiedy Egzotyczna Koalicja Platformy Obywatelskiej zrobi komisję śledczą – do której jakoś się jej wcale nie pali – Do Spraw Nadużyć Prawa i Niegospodarności oraz Spowodowania Strat Ludzkich na Skutek Błędnej Polityki Anty-Covidowej i Szczepiennej. W „stanie wyjątkowym” zagrożenia epidemicznego covidem było tego mnóstwo, np: niewłaściwie zastosowane procedury medyczne. czyli  sposoby leczenia i  tzw  nieprzebadane / wadliwe „szczepionki” mRNA, aparatura – czyli mordercze respiratory bez certyfikatów, niepotrzebne szpitale covidowe i niepotrzebne (jeżeli w ogóle o tych tragediach całych rodzin można tak mówić) 200 000 zgonów Polaków w latach 2020-2023, albo choćby obwieszczone przez NIK 117 000 podanych wadliwych „szczepionek” do przyjęcia których zmuszano całe grupy zawodowe i studentów. Czy im się nie pali do tych komisji bo sami są umaczani w ten proceder, sami POpychali PIS do tych zbrodni? Na pierwszy rzut oka widać, że tutaj jest co rozliczać w przeciwieństwie do jakichś wyborów kopertowych czy afery wizowej – co jest ewidentnym tematem zastępczym w świetle ogromu strat finansowych państwa, biznesu polskiego i strat ludzkich społeczeństwa jako całości oraz poszczególnych osób i ich rodzin w związku z Aferą Covidową.

Kolejna wiadomość z dnia wczorajszego – tancerz i trener tańca z „Tańca z Gwiazdami, lat 42: Cezary Olszewski nie żyje. Ustalono prawdopodobną przyczynę śmierci zwycięzcy „Tańca z Gwiazdami”

1. Super Express​: Tusk SZYBKO straci WŁADZĘ! Jakubiak DAJE mu DWA lata

https://www.youtube.com/watch?v=KkbLZB80bTo

 

2. Globalista – Oskar Bednarski:Białoruś – Między POLSKĄ, a ROSJĄ – Kogo wybierze MIŃSK?

https://www.youtube.com/watch?v=CckV8UWwDGo

Przez Władimira Putina Rosja ma coraz większy problem demograficzny. A propozycje, jak ten problem rozwiązać, są bardzo złe.

W ostatnich tygodniach Rosja zaczęła naciskać na przyjęcie szeregu środków, które mają zapobiec poważnemu kryzysowi demograficznemu.

Walery Sieleznow, członek rosyjskiej Dumy Państwowej, zaproponował w zeszłym tygodniu zwolnienie z więzień kobiet skazanych za drobne przestępstwa, aby mogły zajść w ciążę. Ostatnio podjęto również próby ograniczenia aborcji, która jest legalna w Rosji.

— Rosja naprawdę ma problem demograficzny — powiedział 12 listopada głowa Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, patriarcha Cyryl, wzywając do wprowadzenia ogólnokrajowego zakazu „zachęcania kobiet do aborcji”.

— To ogromny kraj, ale nie ma wystarczającej liczby ludzi — powiedział patriarcha Cyryl.

Putin: Rosja ma problem z aborcją

Podczas spotkania z członkami Izby Społecznej 3 listopada prezydent Putin powiedział, że Rosja ma poważny problem z aborcją.

Według władz, w ostatnich miesiącach prywatne kliniki w rosyjskich regionach — w tym w regionie Czelabińska na Uralu i w Tatarstanie w środkowej Rosji — przestały oferować aborcje. Takie posunięcie jest również rozważane w rosyjskim obwodzie kaliningradzkim.

Władze zaczęły również ograniczać dostęp do pigułek aborcyjnych i antykoncepcji awaryjnej w związku z gwałtownym wzrostem popytu, który nastąpił po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Według Nikołaja Bespalowa, dyrektora ds. rozwoju firmy analitycznej RNC Pharma, w 2022 r. sprzedaż pigułek aborcyjnych wzrosła o 60 proc. — podało Associated Press.

Rosja od dziesięcioleci doświadcza spadku liczby ludności. Sytuacja wydaje się pogarszać w związku z trwającą inwazją, z wysokim wskaźnikiem ofiar śmiertelnych i mężczyznami uciekającymi z kraju, aby uniknąć poboru.

Szacuje się, że na dzień 1 stycznia 2023 r. na terytorium Rosji mieszkało 146,45 mln osób, co oznacza spadek o ok. 530 tys. w porównaniu z rokiem poprzednim.

Szacuje się, że populacja Rosji spadnie do ok. 132 mln w ciągu najbliższych dwóch dekad. Organizacja Narodów Zjednoczonych ocenia, że w najgorszym scenariuszu, na początku następnego stulecia populacja Rosji może spaść prawie o połowę, do 83 mln.

Rosji grozi katastrofa demograficzna

Członek Dumy Państwowej Sułtan Kamazajew zaproponował w apelu wystosowanym na początku tego miesiąca do Tatjany Golikowej, wicepremier Rosji ds. polityki społecznej, pracy, zdrowia i świadczeń emerytalnych, aby władze zaoferowały wypłaty rosyjskim kobietom, które odmawiają aborcji.

— Państwo musi pełnić funkcję ochronną dla matek, a jeśli kobieta już zdecydowała się na aborcję, to najskuteczniejszym sposobem na uratowanie dziecka jest objęcie go opieką państwa — zakończył Kamazajew.

Tekst opublikowany na stronie Newsweek.com. Tytuł, lead i skróty od redakcji „Newsweek Polska”.

źródła:

https://www.onet.pl/informacje/newsweek/rosja-ma-problem-z-aborcja-putin-pod-presja/r9ns608,452ad802

https://www.newsweek.pl/swiat/rosja-ma-problem-z-aborcja-putin-pod-presja/r9ns608

Podziel się!