1. KIP: Kanadyjski sąd oficjalnie przyznał fakt nieistnienia covida oraz ZWYCIĘSTWO w Sądzie! Koniec masek, przymusowych zastrzyków, kwarantanny w Albercie!; 2. Marsz Wolności w Katowicach 🇵🇱❤️ Z tej perspektywy robi wrażenie! oraz Hanna Kazahari o Marszu; 3. GW: PiS przegrywa szczepionkową wojnę. Ostatnią nadzieją prezes Kaczyński; 4. Kontrowersje: Piotr Wielgucki – Nie zadziałała loteria i szczucie, nie zadziałały koła gospodyń, to teraz ma działać Kaczyński!

Kanadyjski sąd oficjalnie przyznał fakt nieistnienia covida

1a. KIP: Kanadyjski sąd oficjalnie przyznał fakt nieistnienia covida

Prawdomówne media głównego nurtu milczą w tej sprawie jak zaklęte, ale opis procesu można znaleźć w programie niezależnej telewizji pod tym linkiem: https://www.bitchute.com/video/BDuAaXtTNPEU/

 Od czasu rozpętania przez WHO pandemii covidowej, różnorakie organizacje wolnościowe wielokrotnie zwracały się do odpowiedników polskiego Sanepidu w swych państwach o dostarczenie informacji dotyczących tego mitycznego wirusa.  Za każdym razem otrzymywały oficjalne pisma stwierdzające brak takowych w zasobach informacyjnych wspomnianych urzędów.

Nie przeszkadzało to im jednak w rozpętywaniu coraz to brutalniejszych fal terroru pod pretekstem nowych mutacji wirusa, o którym posiadały ZERO informacji.
Dla każdego posiadającego MINIMUM INTELIGENCJI musi być oczywistym, że takowe bezprawne działania i to w skali światowej musiały pochodzić od zakamuflowanych władców świata, czyli globalnej oligarchii finansowej.  To stwierdzenie nie stanowi żadnego novum dla wszystkich myślących tego świata.
Zdumienie musi natomiast budzić fakt istnienia tak wielkiej i precyzyjnej zakulisowej maszyny pozwalającej oligarchom wdrażać identyczne zadania w skali całego świata, bez względu na kraj, jego polityczną organizację, kulturę, sojusze i geograficzne położenie.
Fakt istnienia takiego globalnego mechanizmu daje świadectwo zaprzedaniu dziełu globalizmu milionów osób zajmujących przeróżne stanowiska w krajowych systemach społeczno-polityczno-gospodarczych. Innymi słowy daje twarde dowody na istnienie praktyki spiskowej, wspomnienie której zawsze wywołuje głupawy rechot gawiedzi utwierdzonej propagandą medialną, że wiara w spiski to dowód średniowiecznej ciemnoty.
W takich warunkach nawet najtwardsze dowody nie na wiele się zdadzą odbijając się od muru ludzkiej głupoty i bezmyślności.  Znajomość tego faktu, gwarantująca tym milionom globalistycznych przestępców praktyczną bezkarność, zachęca ich do coraz bezczelniejszych działań.
Tak też było i w kanadyjskiej prowincji Alberta, gdzie bandyci w policyjnych mundurach wlepili $ 1200 kary przywódcy związku tamtejszych nafciarzy, za  niezałożenie kagańca w miejscu publicznym. Patrick King, bo tak zwie się ów aktywista, nie przestraszył się ich działania i odwołał do sądu.
W trakcie pokrętnych manewrów prokuratury i sądu, Kingowi udało się zmusić przedstawiciela władz do przedstawienia dowodów istnienia covida, na podstawie to których urząd sanitarny prowincji wydał cały pakiet „zarządzeń restrykcyjnych”.
Na kolejnej rozprawie przedstawiciel Urzędu przyznał oficjalnie, że władze nie posiadają nawet strzępu dowodu na istnienie mitycznego covida, a co za tym idzie ich wszystkie działania są całkowicie bezprawne.  I tu padł blady strach na uczestników afery, którzy od początku zdawali sobie sprawę z faktu łamania prawa i wezwali na ratunek prokuratora generalnego Kanady, który jako reprezentant głowy Wspólnoty Brytyjskiej, królowej Elżbiety, zjawił się na następnej rozprawie.  Jego wysiłki okazały się jednak płonne, bo sędzia słusznie wykalkulował, że Rotszyld jest daleko, a więzienie prowincji za rogiem i nakazał udokumentowanie w aktach sprawy faktu nieistnienia covida, co pociąga za sobą daleko idące konsekwencje formalno-prawne, jak na razie tylko na terenie Prowincji, ale dobry i taki początek!
Prawdomówne media głównego nurtu milczą w tej sprawie jak zaklęte, ale opis procesu można znaleźć w programie niezależnej telewizji pod tym linkiem:
 https://www.bitchute.com/video/BDuAaXtTNPEU/
Wybrane komentarze
Autor
Akurat o tym przypadku nie wiedziałem, dlatego każda tego typu informacja jest cenna i należy ją powielać. Do powszechnej wiadomości dotarło już, że testy PCR są praktycznie bezużyteczne do badania zainfekowanych wirusem, o czym także orzekały Sądy Europejskie. Po wyroku kanadyjskiego Sądu, każdy powinien zadać sobie pytanie – na jakiej podstawie i jakim sposobem wykrywa się kolejna mutacje : alfa, delta. lambda i.td ? Nie wszyscy także wiedzą, że tego mitycznego covid 19 nie wyodrębniono do dzisiaj. Jako ciekawostkę podam, że na początku tej „plandemii” nie mieliśmy ani jednego laboratorium biologicznego z prawdziwego zdarzenia, a próbki były wożone do Berlina. Aktualnie mamy „wybitnych specjalistów” i laboratoria będące w stanie wyodrębnić poszczególne mutacje. Stał się zapewne cud – lecz dla mnie niewytłumaczalny.
5*

//Na kolejnej rozprawie przedstawiciel Urzędu przyznał oficjalnie, że władze nie posiadają nawet strzępu dowodu na istnienie mitycznego covida,//

Gdyby ten przedstawiciel Urzędu miał do dyspozycji eksperta w postaci @Oscara lub @Interesariusza, to każdy z nich w pojedynkę udowodniłby istnienie tego wirusa w 3 minuty.
Ot po prostu oświadczyłby „ja PRZECHOROWAŁEM COVIDA, bo tak mi powiedział lekarz po włożeniu patyka do mojego nosa, (nie miałem po tym węchu) a poza tym zapraszam do szpitala „covidowego” w III RyPy!”

Pod ciężarem takich zeznań, oświadczeń, sąd by raz na zawsze uznał, że „wirus” SARS-COV2 istnieje poza mendiami i faszystowska Sekta Covida w Kanadzie byłaby uratowana.

@Anna-PK 18:14:21

Pani niech pokaże dowód istnienia (i bycia patogenem – Postulaty Kocha-Riversa) wirusa, który ma wywoływać chorobę nieodróżnialną (gdy się już cudownie objawi) od pospolitej grypy, z powodu której zdewastowane zostało życie miliardów ludzi na Ziemi, a teraz uprawia się systemowe globalne ludobójstwo za pomocą „eksperymentu medycznego” w postaci wyszczepionki na owego mitycznego „wirusa”!

To chyba niewielkie żądanie w obliczu skutków jakie wywołała mendialna psychoza covidowa?

Bo wie Pani, wierzyć to se można w pustynnego „dobrego żyda” i takąż „świętą rodzinę”, ale w XXI wieku popełnić przekształcić świat w globalny obóz koncentracyjny, czy doprowadzić ludzi by popełniali całymi rodzinami samobójstwo z powodu WIARY w „wirusa”, to chyba coś nie-ten-teges…

@Anna-PK 19:27:40

//Sąd nie może stwierdzić nieistnienie wirusa//

Oczywiście, że rząd (jakikolwiek, może z wyjątkiem „teologicznego”) nie może stwierdzić NIEISTNIENIA; nie tylko komputerowego (IN SILICO – symulacji) „wirusa”.

Sąd, jeśli jest normalny, może żądać dowodów ISTNIENIA wirusa i jego potencjalnej zjadliwości, zgodnej z medialnym przekazem.
A jeśli takich dowodów nikt sądowi nie przedstawi, to sąd – zgodnie z prawem i rozsądkiem – uzna, że wirus NIE ISTNIEJE!!!

Ja też nie znam się na medycynie (rockefellerowskiej), co nie przeszkadza mi szukać – ciągle bezskutecznie – dowodów istnienia przyczyny obłędu, jaki ogarnął świat.
Do tego, ciągle nie znając się na „medycynie”, uratowałem z łap uczonych medyków osobę, którą się opiekuję, i osoba ta mając blisko 100 lat w końcu czuje, że żyje, że co roku nie jest wzywana do tej osoby karetka pogotowia, i że nawet katar (nie wspominając o „covidzie” czyli cudownie pokonanej grypie) się jej nie ima.
Ja od ponad 15 lat też nie wiem, co to są choroby „sezonowe”.
Może dlatego, że nie jestem łatwo-wierny w religię medycyny rockefellerowskiej, ani żadną inną pochodzenia odżydowskiego!…

P.S. Panine piśmiennictwo, także powyższa odpowiedź na mój wpis, to handel dymem i lustrami – czysta hasbara.

Opublikowano za: https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/163017,kanadyjski-sad-oficjalnie-przyznal-fakt-nieistnienia-covida

Od Redakcji KIP:

O nieistnieniu wirusa, a tym samym Covida i połączeniu w tej mistyfikacji wielu elementów w całość, z udziałem promieniowania elektromagnetycznego, zwłaszcza 5G pisaliśmy już w maju 2020 r. na linku:

Czy „Koronawirus” jest w rzeczywistości chorobą popromienną, powodowaną przez promieniowanie elektromagnetyczne, w tym 5G, Wi-Fi, 4G ?

źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/kanadyjski-sad-oficjalnie-przyznal-fakt-nieistnienia-covida/

1b. ZWYCIĘSTWO w Sądzie Bojownika o Wolność! Koniec masek, przymusowych zastrzyków, kwarantanny w Albercie! Lektor PL

https://rumble.com/vktcwf-jbcshdcbscnascyws-sjshdayd-lektpl.html

2a. Spacerek w Katowicach 🇵🇱❤️ Widok z takiej perspektywy naprawdę robi wrażenie. Jest nas coraz więcej!

https://www.youtube.com/watch?v=NHN3vMuly1c

2b. Hanna Kazahari o Marszu

https://www.facebook.com/jojestela/videos/642465100231442

3.GW: PiS przegrywa szczepionkową wojnę. Ostatnią nadzieją prezes Kaczyński. „Na pewno zostanie mocno zaangażowany”

Zjednoczona Prawica coraz dotkliwiej przegrywa szczepionkową wojnę o zdrowie i życie Polaków, dobrobyt polskiej gospodarki i polityczny spokój rządu. Ostatnią deską ratunku dla obozu władzy ma być w tej kwestii prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Sytuacja ze szczepieniami przeciwko COVID-19 jest bardzo daleka od tego, co na początku roku zakładali czołowi politycy z Nowogrodzkiej. Chociaż Narodowy Program Szczepień miał udany start – i dał dużo nadziei na sukces całego przedsięwzięcia – to z każdym kolejnym tygodniem i miesiącem było już tylko gorzej.

Narodowy Program Szczepień rozpędzał się, rozpędzał, aż stanął w miejscu i zdechł

– nie przebiera w słowach nasze źródło z Nowogrodzkiej. Efekt jest jednoznaczny: w połowie wakacji PiS w kwestii szczepień i pandemii ma do rozwiązania szereg problemów, a do podjęcia kilka bardzo trudnych decyzji.

Politycznych odwodów za wielu jednak nie ma. Kolejne pomysły i strategie nie przynoszą pożądanych rezultatów. Dlatego na Nowogrodzkiej coraz częściej mówi się, że twarzą rządowej ofensywy szczepionkowej musi zostać sam prezes Kaczyński. Jeśli nawet jego zaangażowanie nie pomoże, to znaczy, że sprawa jest dla „dobrej zmiany” ostatecznie przegrana.

Na ratunek prezes

Prezes jest zdecydowanym orędownikiem promowania szczepień i mobilizowania do nich ludzi, także mobilizowania przez polityków w ich regionach

– mówi nam polityk PiS-u z rządu. Nasz rozmówca podkreśla, że Kaczyński już niejednokrotnie nakazywał swoim posłom i posłankom aktywne działanie w regionach na rzecz Narodowego Programu Szczepień. Nie jest wszak żadną tajemnicą, że najniższy poziom wyszczepienia populacji jest właśnie w bastionach PiS-u – na Podlasiu, Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, a także w części województw warmińsko-mazurskiego i małopolskiego. PiS próbowało także porozumieć się w sprawie promocji szczepień przeciwko COVID-19 z hierarchią polskiego Kościoła katolickiego, ale – jak się dowiadujemy – „Kościół jako instytucja specjalnie się do tego nie pali”.

Otwartą kwestią pozostaje wciąż, w jaki sposób Kaczyński miałby działać na rzecz zwiększenia skuteczności NPS. Mógłby zostać twarzą rządowej kampanii społecznej, chociaż to byłoby raczej nie w jego stylu. Poza tym kampania skierowana byłaby do ogółu obywateli, a obecnie problem jest przede wszystkim z wyborcami szeroko rozumianej prawicy, bo to oni przede wszystkim są przeciwni szczepieniom albo wciąż odkładają decyzję w tej sprawie.

Dlatego bardziej prawdopodobny wydaje się objazd kluczowych terenów, w których prezes PiS-u przekonywałby swoich wyborców do szczepionek przeciwko COVID-19. Tak samo jak niedawno promował Polski Ład, objeżdżając kolejne okręgi wyborcze. To o tyle rozsądne posunięcie, że dziesięć gmin z najniższym poziomem wyszczepienia w Polsce znajduje się właśnie na tzw. ścianie wschodniej – sześć na Podkarpaciu, trzy w Małopolsce i jedna na Podlasiu.

Jeśli nie objazd bastionów Zjednoczonej Prawicy, to opcją minimum jest znacznie mocniejsze naciśnięcie przez prezesa PiS-u na parlamentarzystów koalicji rządzącej, żeby ci dali z siebie jeszcze więcej w regionach. Tyle że to podejście wydaje się najmniej efektywne, a czasu do stracenia obóz „dobrej zmiany” już nie ma.

Nie wiem, czy będzie konieczność objazdu gmin i powiatów przez prezesa, ale na pewno zostanie mocno zaangażowany w ten temat promocji szczepień

– zapewnia nas jeden z najbliższych współpracowników Kaczyńskiego.

O tym, jak mocno wicepremierowi leży na sercu powodzenie Narodowego Programu Szczepień, dowiedzieliśmy się z jego najnowszego wywiadu dla Polskiego Agencji Prasowej.

Nasilają się nowe warianty koronawirusa. Musimy osiągnąć zbiorową odporność. Trzeba podjąć wszystkie możliwe przedsięwzięcia, zarówno zachęty do szczepień, jak i bardziej rygorystyczne kroki

– diagnozuje sytuację Kaczyński.

Przywódca obozu rządzącego jednoznacznie odniósł się też do osób, które sprzeciwiają się szczepieniom, powołując na wolności obywatelskie.

Odmowa szczepienia to nie jest kwestia wolności jednostki. Osoby, które powołują się na wolność w kontekście szczepień, może nieświadomie, odwołują się do tezy, iż człowiek człowiekowi wilkiem. To skrajny egoizm. Granicą wolności są prawa innych ludzi. Nie wolno innych narażać na pozbawienie zdrowia czy życia

– ocenił prezes PiS-u.

Wszystko się wali

A powodów do zmartwień w kontekście szczepień Zjednoczona Prawica ma sporo. Przede wszystkim fiasko Narodowego Programu Szczepień. Stan na 5 sierpnia jest taki, że mamy zaszczepione zaledwie 48,92 proc. populacji – 46,86 dwiema, a kolejne 2,06 proc. jedną dawką szczepionki. To bardzo słaby wynik, niemal 12 pkt proc. poniżej unijnej średniej, która wynosi 60,63 proc. (51,18 dwiema, a 9,45 jedną dawką). Za Polską pod względem skuteczności programu szczepień jest w UE tylko sześć państw – Słowenia (45,12), Słowacja (42,01), Łotwa (41,75), Chorwacja (40,38), Rumunia (26,2) i Bułgaria (15,16).

Jakby tego było mało, coraz mocniej do głosu w debacie publicznej dochodzą antyszczepionkowcy. O tym, że zdominowali dyskurs w internecie i mediach społecznościowych, wiadomo już od jakiegoś czasu. Jednak ostatnio swoją aktywność przenieśli z cyfrowych forów do świata realnego. Efektem było kilka ataków na punkty szczepień w całej Polsce. Do takich zdarzeń doszło w Aleksandrowie Kujawskim, Grodzisku Mazowieckim, Gdyni i Poznaniu.

7 sierpnia w Katowicach odbył się natomiast Wielki Śląski Marsz Wolności. Jego uczestnicy negowali istnienie pandemii koronawirusa i podważali zasadność szczepień przeciwko COVID-19. Na wiecu pojawiła się również grupa antyszczepionkowców w mundurach wojskowych, ich lider Wojciech Olszański groził zwolennikom szczepień, że będzie do nich strzelać.

Więc uważajcie, wy kur**! Później będę do was strzelał! Nie dopuście do tego, bo jestem dobrym strzelcem. A są też bardzo dobrzy strzelcy wśród nas. Więc oni położą was trupem od jednego strzału. Będzie was, kur**, bolało!

– wykrzykiwał przez megafon.

Antyszczepionkowców ostro krytykuje minister zdrowia Adam Niedzielski, ale teraz ustosunkował się do tego również prezes Kaczyński.

Sejm musi przyjąć ustawę zwiększającą odpowiedzialność karną za podobne czyny. Trzeba podejmować wysiłki, aby odpowiedzialni za ataki byli schwytani i ukarani

– podkreślił w wywiadzie dla PAP. I dodał:

W moim przeświadczeniu przynajmniej część tych napadów jest elementem wojny hybrydowej, a związki ludzi podejmujących się ataków mogą sięgać Rosji.

Wojny hybrydowej nie ma natomiast w Zjednoczonej Prawicy i sprzyjających jej środowiskach, a także stamtąd Narodowy Program Szczepień otrzymuje kolejne ciosy. Twarzami antyszczepionkowej krucjaty są dzisiaj posłowie Janusz Kowalski i Anna Siarkowska, małżeństwo Elbanowskich i prezeska Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” Justyna Socha.

Irytację polityków Zjednoczonej Prawicy wzbudza przede wszystkim postawa Kowalskiego i Siarkowskiej, bo wewnątrz obozu władzy jest odbierana jako sabotaż.

Ich stanowisko nie jest stanowiskiem PiS-u i myślę, że dla wszystkich jest to dzisiaj jasne

– słyszymy od jednego z prominentnych posłów PiS-u.

Inny z naszych rozmówców z obozu władzy nie owija w bawełnę w sprawie antyszczepionkowego duetu:

Nie wylecą z klubu, bo nasza większość w Sejmie jest minimalna i na razie nic nie wskazuje, żeby miało być lepiej. Arytmetyka sejmowa blokuje decyzje dyscyplinarne, które normalnie byłyby podjęte niezwłocznie. Chociaż nasz obóz jest dzisiaj totalnie rozchybotany, to jednak w kwestii szczepień, poza nielicznymi jednostkami, mamy bardzo spójny kierunek.

Nasze stanowisko jest jasne: szczepionki są potrzebne i są jedyną drogą wyjścia z pandemii. Będziemy o tym twardo i konsekwentnie mówić

– przekonuje kolejny z parlamentarzystów „dobrej zmiany”.

Czas (trudnych) decyzji

Słowa i przekonywanie to dzisiaj jednak zdecydowanie za mało. Potrzebne są decyzje. To natomiast oznacza kilka bardzo trudnych dla Zjednoczonej Prawicy wyborów. Pierwszy dotyczy rozróżnienia pandemicznych obostrzeń dla zaszczepionych i niezaszczepionych. Oczywiście z korzyścią dla tych pierwszych, co tych drugich miałoby skłonić do przyjęcia szczepionki. Drugi to decyzja o ewentualnym wprowadzeniu obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19. Trzeciego wyboru może uda się uniknąć, ale nie jest to pewne. Dotyczy on konieczności ponownego zamknięcia kraju jesienią, a niewykluczone, że również wprowadzenia lockdownu.

Badania społeczne pokazują, że dla PiS-u każdy z tych wyborów może być niezwykle kosztowny politycznie. Według badania United Surveys dla Wirtualnej Polski niemal 54 proc. społeczeństwa uważa, że niezaszczepieni powinni ponieść konsekwencje swojej decyzji i zostać obłożeni pewnego rodzaju obostrzeniami. Przeciwnego zdania jest 41 proc. respondentów. Z drugiej strony mamy sondaż Kantara dla „Faktów” TVN i TVN24, z którego wynika, że 57 proc. Polaków nie chce obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19. Odmienny pogląd wyraża 39 proc. badanych.

Jeśli zaś chodzi o możliwy lockdown i regionalne lockdowny, to nie ulega wątpliwości, że na dzisiaj najmocniej dotknęłyby one polityczne bastiony PiS-u na tzw. ścianie wschodniej – Podlasie, Lubelszczyznę, Podkarpacie. Do tego Małopolska oraz część Warmii i Mazur. To każe z kolei postawić pytanie, czy Nowogrodzkiej starczy odwagi na taki krok, jeśli będzie on konieczny. Przecież sondaże Zjednoczonej Prawicy od niemal roku pozostawiają bardzo wiele do życzenia.

Szczepienia to sprawa, gdzie kwestie wyborcze i polityczne powinny zejść na dalszy plan. W naszym przypadku schodzą, sukces programu szczepień jest absolutnym priorytetem

– przekonuje nas ważny polityk PiS-u. I dodaje:

Trzeba zidentyfikować problem geograficznie i spróbować go rozwiązać. Patrzymy na geografię szczepień, a nie na geografię wyborczą. Premier jest w stałym kontakcie z Radą Medyczną i na bieżąco analizują sytuację. Wszystkie opcje są wciąż na stole

Inny z naszych rozmówców w PiS-ie mówi nam, że partia jest świadoma konsekwencji wyborów, których już niedługo może być zmuszona dokonać. Przekonuje jednak, że na razie żadne decyzje nie zapadły – ani w sprawie obostrzeń dla niezaszczepionych, ani obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19.

Nastroje wobec programu szczepień są coraz gorsze. Po początkowych zabiegach PR-owych okazał się spektakularną porażką. Najgorsze, że po tej porażce brakuje nam pomysłu, jak zmobilizować tych, którzy szczepić się nie chcą. A jest ich mnóstwo

– rozkłada ręce nasze źródło w rządzie.

Ale być może szala przechyla się na stronę wprowadzenia różnego rodzaju obostrzeń, mających zabezpieczyć zdrowie i życie Polaków. Mogłyby na to wskazywać słowa prezesa Kaczyńskiego z wywiadu dla PAP.

Tak, mogą spodziewać się obostrzeń

– mówi o niezaszczepionych i antyszczepionkowcach.

Państwo musi robić wszystko, co możliwe, aby chronić swoich obywateli przed zarazą. Nie można ulegać tym, którzy mają kłopot z analizą sytuacji i zbyt niski poziom empatii. Politycy muszą brać odpowiedzialność za trudne decyzje i ponosić ich ryzyko

– dodaje.

Czy to zapowiedź radykalnych, acz koniecznych działań ze strony rządzących, czy tylko polityczny blef, który ma kupić im trochę czasu? Rzeczywistość zweryfikuje prezesa PiS-u już w najbliższych tygodniach.

4. Kontrowersje: Piotr Wielgucki – Nie zadziałała loteria i szczucie, nie zadziałały koła gospodyń, to teraz ma działać Kaczyński

Wiele, bardzo wiele czasu zajęło sztabowi z Nowogrodzkiej zrozumienie faktu, który bił po oczach na wszystkich wykresach. Poziom „wyszczepienia” idealnie pokrywa się z mapą wyborczą Polski. Absolutne rekordy zdrowego rozsądku i kompletnego ignorowania „pandemii” bite są na skrzydle wschodnim. Podkarpacie i Podhale stoją na samym szczycie i to do tych ludzi politycy PiS, motywowani przez samego Kaczyńskiego, dzień w dzień kierują inwektywy i wyzwiska. Tusk tak nie szczuł „moherów”, jak robi to wierchuszka PiS, z tą różnicą, że jedno moherowe szyderstwo zastąpiono całą serią: „antyszczepionkowcy”, „foliarze”, „szury”, „płaskoziemcy” i na końcu „ruscy agenci”.

W takich warunkach „eksperci” i doradcy Nowogrodzkiej nadal coś bredzą o edukacji, która sprowadza się do chamskiego szantażu emocjonalnego: „zaszczep się dla siebie i innych”. Punkt siedzenia natychmiast zmienia punkt widzenia i politycy PiS zaledwie w parę lat zapomnieli z jakimi ludźmi mają do czynienia i jakich ludzi przy pomocy ordynarnych narzędzi propagandowych próbują „edukować”. Przypomnę zatem. W większości są to, ci sami ludzie, którzy od lat byli nazywani katolickimi oszołomami, antysemitami, moherami, sektą smoleńską, homofobami. Słyszeli to w dzień w dzień, widzieli we wszystkich serwisach telewizyjnych, radiowych i gazetach. No i co? Ano nic, dalej żyli i myśleli po swojemu, z jednym podsumowaniem wysiłków propagandowych: „to sami złodzieje i tylko kłamią w tej telewizji”. PiS na jotę nie zmienił „narracji”, cała kampania „szczepień” to jeden wielki „przemysł pogardy”, który tym bardziej boli i wzbudza oburzenie, że jest nakręcany przez „swoich”. Gdy bił Tusk i Michnik to bolało, ale też motywowało, żeby wspierać PiS, który głaskał i przytulał. Teraz „partia rodzicielka” znęca się nad swoimi dziećmi i te rany nie zabliźnią się z poniedziałku na wtorek.

Ostatnią rzeczą jaką mam ochotę robić, to doradzać PiS, ale w zastanych okolicznościach ślepy widzi, że każda próba przekonywania do „szczepionek”, po tym co się działo przez półtora roku, jest rozdrapywaniem ran. Ludzie odruchowo reagują na propagandę, dokładnie tak samo, jak reagowali na tęczową agresję i kpiny z ich wiary. Zamykają drzwi, okna, wyłączają telewizor i o niczym nie chcą słyszeć. Kierowanie do nich takich idiotyzmów jak „szczepiący” się Killer, czy hulajnoga w loterii, to chyba najdobitniejsze podsumowanie głupoty PiS i to w dodatku autorskie podsumowanie. Czy PiS tego nie widzi? Nie! Mało tego, im można te „oczywiste oczywistości” powtarzać dzień w dzień i wykładać na srebrnej tacy, a i tak będą żyć w swojej bańce, czego najlepszym dowodem jest najnowszy pomysł speców z Nowogrodzkiej. Nie zaskoczyła loteria, nie zrobił wrażenia Pazura i straszenie stosami płonącymi w Indiach, no to sięgają po „broń atomową”. W trasę promocyjną ma ruszyć Jarosław Kaczyński, bo jak nie on to kto ma przekonać najbardziej wierny elektorat PiS? W ostatnim czasie innych niż głupich pomysłów w wykonaniu „obozu patriotycznego” nie znajdziemy, ten jest szczególnie głupi.

Jeśli jeszcze coś zostało z autorytetu Kaczyńskiego, to po tej kampanii PiS się przekona w jakim jest miejscu i do czego swoimi działaniami doprowadził. Kaczyński nikogo nie przekona z tej prostej przyczyny, że to mniej więcej taka „misja”, jakby po porażce kilku proboszczów, którym nie udało się nawrócić sekretarzy PZPR, do Komitetu Centralnego wysłać biskupa. Ludzie alergicznie reagują na sam widok i myśl, proste odruchy na zasadzie odkładania słuchawki po 150 telefonie proponującym pożyczkę. Otoczenie Kaczyńskiego co najwyżej może zorganizować tanią szopkę i wypełnić salę rodzinami radnych, w większości „zaszczepionych”. W to, że Kaczyński namawiający do „szczepień” wypełni sale na Podkarpaciu i Podhalu może wierzyć jedynie Fogiel z Sobolewskim. Poza wszystkim mamy taki kocioł w ramach „Zjednoczonej Prawicy”, że Kaczyński ma w głowie zupełnie inne rzeczy niż „szczepionkowy” rosołek i ciasto drożdżowe. A co z tego wszystkiego wynika? Pełna i definitywna „szczepionkowa” porażka i tylko dlatego strzępię klawiaturę.

źródło: https://www.kontrowersje.net/nie-zadzialala-loteria-i-szczucie-nie-zadzialaly-kola-gospodyn-to-teraz-ma-dzialac-kaczynski/

Podziel się!