1. WM: „Stop NOP” wygrało w sądzie z Ministrem Zdrowia; 2. Tagen TV: dr Jaśkowski – Stoimy nad przepaścią; 3. Demonstracje antycovidowe!; 4. Biełsat TV: Białoruś na liście priorytetów Joe Bidena?

„Stop NOP” wygrało w sądzie z Ministrem Zdrowia

Tak tworzy się społeczeństwo obywatelskie i demokrację bezpośrednią – trzymając władzę i polityków za gardło! Nie popuścimy i m – Wszyscy winni pójdą siedzieć!

1. WM: „Stop NOP” wygrało w sądzie z Ministrem Zdrowia

Stowarzyszenie „Stop NOP” w odpowiedzi na drastyczne decyzje rządu związane z ogłoszeniem stanu epidemii i tzw. lockdownu, wysłało wniosek z listą pytań o ich uzasadnienie i dowody, że decyzję te są właściwe. Ministerstwo Zdrowia nie odpowiedziało na większość pytań. 13 stycznia 2021 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie stwierdził, że minister naruszył prawo i zobowiązał go do odpowiedzi, zasądzając zwrot kosztów dla stowarzyszenia.

Sąd zobowiązał Ministra Zdrowia do odpowiedzi na następujące pytania dotyczące testów, maseczek, ogłoszenia epidemii, przymusu bezpośredniego, testów na grypę w poprzednich latach oraz konsekwencji i kosztów lockdownu:

„2. Wnosimy o podanie listy producentów testów na Covid-19, wirusa SARS-CoV-2 dostępnych na terytorium Polski wraz ze specyfikacją tych testów i wskazaniem czy mogą one być używane do diagnostyki medycznej oraz diagnostyki chorób zakaźnych. Wnosimy również o podanie stopnia prawdopodobieństwa uzyskania wyniku pozytywnego, przy braku wirusa i prawdopodobieństwo uzyskania wyniku negatywnego, przy obecności wirusa w pobranym materiale z podziałem na poszczególne testy. Jak wiarygodne są oryginalne sekwencje genomu z chińskich laboratoriów, również biorąc pod uwagę 1495 mutacji wirusa z sześciu kontynentów?

6. Wnosimy o udostępnienie treści wniosku Głównego Inspektora Sanitarnego skierowanego do Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego oraz stanu epidemii na terytorium Polski wraz z załącznikami.

9. Co było powodem zmiany przez Ministra Zdrowia stanowiska w sprawie obowiązku noszenia maseczek ochronnych (wypowiedź Ministra Zdrowia z dnia 26 lutego 2020 r. w rozmowie z redaktorem Robertem Mazurkiem wskazująca na ich bezużyteczność)? Czy maseczka ochronna zabezpiecza osobę ją noszącą przed zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2? Czy maseczka ochronna zabezpiecza inne osoby od zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 od osoby noszącej maseczkę? Czy były w tym przedmiocie przeprowadzone badania? Jeśli tak, to przez kogo i jakie są ich wyniki? Wnosimy o udostępnienie kopii tych badań. Jakie są zagrożenia dla zdrowia związane z ciągłym noszeniem maseczek?

10. Kto jest autorem procedury postępowania w stosunku do osoby podejrzanej o COVID-19 lub z potwierdzonym jej rozpoznaniem z dnia 13 marca 2020 r., zaakceptowanej przez Głównego Inspektora Sanitarnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na temat użycia przymusu bezpośredniego wobec osób podejrzanych o zachorowanie lub chorych? Czy była ona konsultowana z Ministerstwem Zdrowia? Jakie badania/raporty stanowiły podstawę jej wydania?

18. Ile testów w kierunku grypy wykonano w Polsce w latach 2016-2019 ?

19. Ile z wykonanych testów potwierdzono wirusa grypy oraz jaka jest skuteczność testu na grypę w porównaniu do skuteczności testu na COVID-19?

22. Jakie są szacowane przez Ministra Zdrowia koszty problemów zdrowotnych u całej polskiej populacji wynikających ze stresu, braku ruchu, braku przebywania na świeżym powietrzu, braku przebywania na słońcu, niedotlenienia i innych negatywnych skutków noszenia maseczek, braku dostępu do usług medycznych będących skutkiem powszechnej izolacji i kwarantanny oraz paraliżem systemu ochrony zdrowia? Ile osób już straciło i może wkrótce w związku z tym stracić zdrowie i życie?”

Wniosek i skargę przygotowała Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Tetela.

Pełna treść wyroku TUTAJ w formacie PDF.

Źródło: StopNOP.com.pl

źródło: https://wolnemedia.net/stop-nop-wygralo-w-sadzie-z-ministrem-zdrowia/

2. Tagen TV: dr Jaśkowski – Stoimy nad przepaścią

https://www.youtube.com/watch?v=4kt1hbmcRIc&feature=share&fbclid=IwAR0uF8-_1BlBLfsUeMTH45xXx0wv8gH-LYDZV7miTd12KThsW6Rw_2X1kEQ

3.Demonstracje antycovidowe

https://www.youtube.com/watch?v=rmewEVzjOJQ&feature=youtu.be

Milicja Polityczna: Austria – Policja dołącza do antycovidowych demonstrantów!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2317721765024559&id=642713989192020

 

 

4. Biełsat TV: Białoruś na liście priorytetów Joe Bidena?

https://www.youtube.com/watch?v=Lv0aqAJC29I

Prezydent Joe #Biden utworzył zespół, który określi politykę międzynarodową #USA na najbliższe 4 lata. Niedługo potem Rada Atlantycka opublikowała raport „Biden i Białoruś, strategia nowej administracji”. — Putin dzwoni do Bidena albo Biden do Putina. Dyskutują o tym, co wydarzyło się na Białorusi, po czym informują Łukaszenkę, że trzeba coś zrobić w określony sposób, bo się tak dogadali. #Putin jest gotowy do negocjacji, ale nie zrobi wszystko na życzenie amerykańskiego prezydenta. Co więcej, czasami może zrobić coś na złość — podkreśla Dmitryj Trawin, komentator polityczny w Rosji. Kolaż zdjęć: JONATHAN ERNST / Reuters / Forum

Podziel się!

8 komentarzy do “1. WM: „Stop NOP” wygrało w sądzie z Ministrem Zdrowia; 2. Tagen TV: dr Jaśkowski – Stoimy nad przepaścią; 3. Demonstracje antycovidowe!; 4. Biełsat TV: Białoruś na liście priorytetów Joe Bidena?

 1. Z racji braku czasu, bo moja praca zaczyna się o pobudce 5 rano i powrotem do domu na 19-tą, po czym kolacjo – obiad, chwila na internet i sen o 21, nie jestem w stanie pisać nic więcej jeszcze jakiś czas. Potem, jak wyjdą moje patenty, być może będę… Teraz, w soboty tez pracuję, więc w niedzielę dosypiam, uzupełniając brakującą energię. Pomaga mi w tym bardzo skutecznie witamina D3 w połączeniu z cynkiem i C, bo wyraźnie po niej się mniej stresuję, zasypiam szybciej i głęboko, wysypiam. Wstaję łatwiej, bez chwiejności w nogach. Serce w stresie mniej boli, mniej pulsuje tętnica na skroni. Dzisiaj, biorę jej codziennie 20 jednostek. To dla niedowiarków. Większą dawkę wieczorem, mniejszą rano. Do tego rano jedno całe surowe jajko zmiksowane widelcem z połówką soku z cytryny… Ale w tym krótkim czasie, gdy wracam do domu, strona Pana Czesława Białczyńskiego jest dla mnie odskocznią i źródłem niecenzurowanych (prawie) postów oraz świetnie dobranych artykułów lub linków do filmów, przesiąkniętych pragnieniem pełni wolności ustrojowej dla Polaków, czyli demokracji bezpośredniej. Tego systemu, jaki jest moim pragnieniem od 14-go roku życia, bo Szwajcaria była mi jego drogim sztandarem, a słowiańskie wiece ludowe (prawo kopne na Rusi, wiecowe/wiciowe u Lachów – jak mój pierwszy człon nazwiska KOPKO, od kopy, zgromadzenia, wielości, gromady), podobnie jak gospodarka wolnościowa oparta jedynie na ograniczeniach bezpieczeństwem natury/środowiska i równością praw dla konkurencji. Wielką robotę Pan czyni, panie Czesławie. Czasami się martwię, kto pana zastąpi, gdyby nie daj Boże… Będzie wielka strata. A jak na razie, woda jaką pan daje na ten młyn sprawiedliwości i zdrowego rozsądku, jest nie do przecenienia.
  Nie uważam jednak, że takie organizacje jak STOP NOP, czy Konfederacja, czy wiele innych, w tym promujących kulturę słowiańską, są za demokracją bezpośrednią. Ludzie wszędzie węszą szansy na stołek (z jakiego nie raz zrezygnowałem, z tym kariery partyjnej, poselskiej szansy, prezesury zawodowej, kasy ze stanowiska), na dużą pensję z diety poselskiej na jakie liczą zwykle w szeregach jakiegoś ugrupowania. I przez to niechętnie, w tym naszym nieszczęsnym kraju, wola tworzyć ruchy partyjne które zapewnią im pozycję.
  Czas wybić ludziom z głowy to partyjniactwo i tworzone przez nie podziały. Powinna nas jednoczyć tylko jedna partia w cudzysłowie, na rzecz wolności i pozbawienia Polski władzy tej czy innej partii. Jedna partia, w postaci obywateli, zwolenników ustroju referendalnego z domieszką przedstawicielstwa /poselstwa do spraw bieżących, powinna być naszym wyznacznikiem strategii działania. Z programem szczegółowo opracowanego ustroju. Taki WIR, tylko dopracowany. Bo zawartością tych szczegółów można wszystko zepsuć.

 2. „Czas wybić ludziom z głowy to partyjniactwo…”
  Żadnego powrotu do tzw.normalności-to się nie nadaje do remontu
  tylko pod spychacz i NOWE.
  Jesteśmy jak dzieci z patologicznej rodziny: On rządzi,Ona opozycja
  wiecznie się kłócą,my przywykliśmy i grzecznie podstawiamy rączkę
  do ukarania,jak zbyt głośno płaczemy to czasami stary rzuci
  cukierkami za 500zł i ogarnia nas chwilowe szczęście.
  Dorastamy chyba już do tego ,by opuścić despotyzm ?
  Już wiemy ,czego nie chcemy w Nowym własnym Domu:
  ZERO przemocy w rodzinie !
  Dzieci się uświadamia ( od tego oświata,media)
  Nie kara cielesna wręcz za wszystko (mandaty i zakazy)

  • CZAS wyrzucić z NASZEJ ŚWIADOMOŚCI, MOWY i SŁOWNIKA Słowa: ty, on,ona, ono, wy, oni. HARmonia Wszechświata ŻYJĄCEGO SAMOISTNIE JEST JEDNYM a zatem nie odmienia się. PRAWDZIWE JEST: JA JESTEM, MY JESTEŚMY. Wokół tej PRAwdy RODzi się Wszelkie ŻYCIE – SamoISTNIE powstaje Wspólnota, o której pisze Joanna Chołuj. Zajmujmy się[Swoje Serca i Umysły] Taką hARmonią, poznaje się po tym, że Ludzie nie chorują, NA TURA Ich wspiera, w Ludziach nie ma lęku i SĄ dla SIEBIE Życzliwi, Żyją w obfitości a Wspólnota taka RODzi OWOCE takie, jakie SĄ potrzebne. Taka Wspólnota ISTNIEJE w POLSCE[ i na Świecie] w SERCACH PROstych Ludzi – tacy przyciągają się do SIEBIE, Pomagają Sobie poza[ponad] pajęczą siecią złodziejskich korporacji[religijnych, państwowych mędycznych]. Nie ma żadnego innego wyjścia z tego oprócz hARmonjnego OSOBISTEGO i WSPÓLNOTOWEGO JA JESTEM.

 3. Jeżeli we wspólnocie lub rodzinie jest jednostka, która terroryzuje i krzywdzi innych nie ma jedności. I ja się z tego wypisuję. Ponieważ każdy jest inny. Każdy ma inne pragnienia i oczekiwania. Moje ja nie jest cudzym ja. To co jest dobre dla innych nie zawsze musi być dobre dla mnie.
  Jeżeli ktoś kopie psa bo uznał, że to mu się należy, czy też jest w złym humorze, to co, mam mu w tym pomóc ? I razem z nim kopać tego psa ?
  Sorki, ale Nie. Nawet w małżeństwie każdy ma prawo do własnego samostanowienia. I kiedy mąż leje żonę i dzieci bo jest terrorystą to należy z tym skończyć. Chyba, że żona to lubi. Dlatego z tą jednością byłabym ostrożna.
  Ludzie przyjaźnią się ze sobą wtedy kiedy sobie sprzyjają i coś ich łączy nie kiedy walczą.
  Nigdy nie będę z tymi co mi uprzykszają życie, dokuczają i wykorzystują. Przykładów można by sypać dużo. Ludzie mogą się skupiać wokół np. jednego tematu, który ich interesuje, ale to nie znaczy jeszcze, że są jedno. Bo nie są. Utopijne teorię o jedności i tak doprowadzają do rozpadu. Człowiek jest stworzony do wolności. Twoje ja nie jest moim ja.
  Miłość do ojczyzny hm… Też bywa różnie i każdy to inaczej pojmuję. Jak co do czego to niektórzy wieją i szukają spokojnego miejsca dla siebie.
  Przykład pandemii sposobu radzenia sobie z nią.
  W myśl jedności wszyscy powinni zgodzić się z tym co nam proponują, ale tak nie jest.
  Znam rodziny, które sobie pomagają, ale też takie, które sobie zazdroszczą wszystkiego, pieniędzy, pracy, powodzenia, nawet talentów.
  Jeden telewizor w domu i na okrągło sport, bo gospodarz to lubi.

  • Właśnie MÓWIĘ o SPRZYJACIELACH = hARmonii ŻYCIA. MÓWIĘ, aby TEMU dawać SWOJE MOCe stwórcze[przywoływać to do ISTU]. Dopiero pisałaś, że JESTEŚ JEDNOŚCIĄ Z WSZECHŚWIATEM, Każy zRODzony JEST JEDNOŚCIĄ z WSZECHŚWIATEM [ponad ziemskim pojmowaniem]. Jeśli dla kogoś dobre Jest jedzenie a dla drugiego przyrządzanie pożywienia przyciągają się do siebie. Skracając: dodatkowo ten lubiący Jedzenie wytwarza naczynia. Przyciągną do Siebie też zduna i kominiarza. Niepotrzebni w hARmonii ŻYCIA są tacy, którzy oglądają tv, nic nie potrafią[prócz „rządzenia”] bo PIS DA[Piz DA]. Takie PISDY są całkowicie zbędne w MOICH MYŚLACH.

 4. tekst z: Instrukcja obsługi
  Cenius 4003-2TX
  Cenius 5003-2TX
  Cenius 6003-2TX
  Cenius 7003-2TX
  Cenius 8003-2TX
  Kultywator zaczepiany:
  „NIE MOŻNA Czytać instrukcji obsługi nieuważnie i pobieżnie
  a potem się tym kierować; nie wystarczy od
  innych słyszeć, że maszyna jest dobra i na tym
  polegać przy zakupie oraz wierzyć, że teraz
  wszystko stanie się samo. Użytkownik
  doprowadzi wtedy do szkód nie tylko dla siebie
  samego, lecz także do powstania usterki, której
  przyczynę zrzuci na maszynę zamiast na siebie.
  Aby być pewnym sukcesu, należy wniknąć w
  sedno rzeczy względnie zapoznać się z
  przeznaczeniem każdego z zespołów maszyny i
  posługiwaniem się nim. Dopiero wtedy można
  być zadowolonym z siebie i z maszyny. Celem
  niniejszej instrukcji jest tego osiągnięcie.

  Leipzig-Plagwitz 1872. ”
  To Samo dotyczy Instrukcji Budowy i Działania CZŁOWIEKA[ Biblia wraz z apokryfami, zaraz po KSIĘDZE TANÓW – wszystko co JEST spójne w tych KSIĘGACH dotyczy tego jak, PANować [sterować] KORABEM Swojego ISTNIENIA w zgodzie z hARmonią ŻYCIA] i każdego aspektu[Asa – spektaklu] ŻYCIA.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.