1. Zagrożenie dla życia i zdrowia tysięcy Polaków – wzór zawiadomienia do prokuratury; 2. Odmładzanie na Surowo: Dlaczego musisz mieć test na śmiercionośną chorobę⁉️; 3. NCzasTV: Nowa Normalność: Zaświadczenia wymagane, wesela odwołane! Szumowski i Cieszyński w akcji!; 4. wR24.pl: Czy Polacy obudzą się z pandemiopsychozy?

Zagrożenie dla życia i zdrowia tysięcy Polaków – wzór zawiadomienia do prokuratury

PIS wpadł we własne sidła Plandemiczne, a raczej Świadomość Nieskończona zakpiła sobie z jaśnie-oświeconej Paramedycznej Bandy Czworga: Kaczyński – Morawiecki – Duda – Szumowski.

Otóż stało się: po pierwsze, że PIS werbalnie głoszący wprowadzenie Równości Społecznej podzielił Polskę i Polaków dokładnie tak, że nie ma już w Polsce nie tylko równych sobie w Prawach Powiatów, ale nie ma też branży gospodarczej mającej prawa rozwoju równe innej branży, i nie ma nawet równości podmiotów gospodarczych w ramach tej samej branży, działających w różnych powiatach.

Po drugie wprowadza nakaz chodzenia w maskach a na sklepikarzy i fryzjerów nakłada obowiązki policyjnych szpicli i donosicieli, nie wypłacając im wcale wynagrodzeń według policyjnej siatki nagród MSW dla gorliwych kapusiów policyjnych. 

Dzisiaj mamy nawet takie zróżnicowanie, że występują w Polsce powiaty i miasta w których ludzie mogą swobodnie oddychać i takie w których w ogóle nie mogą oddychać tylko duszą się w „pojebanych” maseczkach”  ( w cudzysłowie dałem potoczne rolniczo-robotnicze określenie jakie słyszę na budowach i na ulicy). Lekarze chorób skórnych już obecnie donoszą o czym pisze dzisiejsza GW – że zwaliła się na nich horda pacjentów z chorobami skóry wokół ust i nosa, nasileniem trądziku i atopowego zapalenia skóry, nie wspomnę już o biednych starcach, którzy dusząc się w tych maskach kopią sobie żywcem grób, z czego Morawiecki z Kaczyńskim tylko się cieszą – wreszcie ZUS nie będzie miał długów, nieprawdaż Panowie?

Po trzecie wszystko wskazuje, że od 1 września nie będzie też równości wśród dzieci i młodzieży w całym kraju, ani równości szans edukacyjnych, gdyż zamierzają oni wybiórczo zamykać poszczególne szkoły. Zatem poszczególne grupy dzieci np. z tej samej szkoły klasę 4a zamkną w domach, a 4b i 4c już nie. Albo zamkną całą szkołę, a innej jakoś czemuś nie.  Z dziećmi  zamkną w domach ich matki lub ojców – albo całe rodziny (kwarantanna)  –  odbierając tej pozamykanej młodzieży szanse na dobrą szkołę średnią czy dobre studia. A wszytko to kapturowym wyrokiem-rozporządzeniem całkowicie sprzecznym z Konstytucja III RP. Tymże PISowskim i GISowskim aresztem skażą ową młodzież na zdalne nauczanie, albo brak nauczania w ogóle, bo nie wszędzie jest Internet i nie da się rozmnożyć kadr pedagogicznych, jak chleba gdzieś tam w nowotestamentowych baśniuszkach. Już w zeszłym roku odebrali prawa Olimpijczykom w różnych dziedzinach nauki (matematycznym, informatycznym i innym) do dostania się na uczelnię wyższą bez egzaminu, bo po prostu Olimpiady zawiesili i wygranych w finałach NIE BYŁO!  Dla każdego  nauczyciela, rodzica i ucznia jest jasne, że Nauka Zdalna to PIC NA WODĘ,  ŻE NIE DA SIĘ WYEGZEKWOWAĆ WIEDZY TĄ DROGĄ, ANI JEJ SPRAWDZIĆ, ANI TEŻ NIE BUDUJE SIĘ Więzi SPOŁECZNEJ I NIE UCZY SIĘ MŁODZIEŻY ŻYCIA SPOŁECZNEGO. 

Dodajmy do tego że już doprowadzili rządzący do sytuacji, w której rodzice których dzieci dostały się zgodnie z prawem przez konkursy do przedszkoli, do tych przedszkoli nie pójdą, bo wyłączono połowę miejsc w związku z obsesją plandemiczna „Ministra zdrowia” i szefa GIS oraz szefa PIS. Rodzice tych dzieci z automatu stracą prawa do wynagrodzenia równego innym rodzicom – tego samego zawodu, tej samej profesji – ktoś będzie musiał z tym dziećmi zostać wszak w domu zamiast iść do pracy. I ktoś będzie musiał wypłacić zasiłek opiekuńczy – Kto? My wszyscy, bo przecież nie Morawiecki, Szumowski, Duda czy Kaczyński z własnej kieszeni. Oni szastają naszą kasą a nie swoją.

Po czwarte ta kasta-Kasta-KASTA! która tak surowo karze maluczkich za zdjęcie maseczki w miejscu publicznym nakładając grzywnę 30.000 złotych sama maseczek nie nosi, ani w przestrzeni publicznej otwartej ani zamkniętej.

Świadomość Nieskończona odebrała PISowcom do końca rozum i nakazała im – po tym jak rzucili się na swoich wyborców, górników na Śląsku – rzucić wszystkie siły zniszczenia gospodarczego i represji społecznych na cały Górny Śląsk,  powiat po powiecie, a w dalszej kolejności na następne mateczniki wyborców PISowskich: na Małopolskę (zwłaszcza na Górali – Nowosądeckie) i na Podkarpacie!

Oj, źle się to skończy dla oszalałego w plandemicznym koronawirusowym amoku PISu  – bardzo, bardzo źle! I BARDZO DOBRZE – TYLKO TAK DALEJ!

Trudno wyobrazić sobie większe zatomizowanie społeczeństwa NIŻ TO JAKIE WPROWADZIŁA W ŻYCIE TA PARTIA GŁOSZĄCA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ SPOŁECZNĄ ORAZ RÓWNOŚĆ OBYWATELI WOBEC PRAWA. 

 

 

 

1. Zagrożenie dla życia i zdrowia tysięcy Polaków – wzór zawiadomienia do prokuratury

Niezwykle ciężko powstrzymać emocje, bo zarówno tryb, sposób, jak i rozporządzenie sprzeczne ze wszelkimi normami prawnymi i medycznymi, które zostało opublikowane w piątek w nocy, aż się chce podsumować siarczystą wiązanką. Nie czas jednak na puste przymiotniki, sprawy zaszły naprawdę bardzo daleko. Przez najbliższy tydzień czekają nas upały po 30 stopni i w tym czasie osoby z niewydolnością krążeniowo-oddechową, astmatycy, osoby z ostrym zapaleniem zatok, osoby z operacyjnymi przegrodami nosowymi, polipami, nowotworami dróg oddechowych, będą musiały zakrywać usta i nos we wszystkich miejscach publicznych zamkniętych.

 

Trudno uwierzyć, że takie rozporządzenie powstało w Ministerstwie Zdrowia, ale w odpowiedzi na barbarzyńskie bezprawie nie chodzi już o jakieś głupie manifestacje i „wolnościowe” spektakle, chodzi o życie i zdrowie tysięcy Polaków. Poniżej wklejam zawiadomienie do prokuratury, dołączam też swoją dokumentację medyczną, jednak to nie jest wymagane w przypadku tych osób, które chcą się powołać na swoje prawa, w tym prawo do ochrony życia i zdrowia. Im więcej takich indywidualnych zawiadomień trafi do prokuratury, tym więcej mamy argumentów w dalszym postępowaniu. Zawiadomienie można wysłać na adres elektroniczny Prokuratury Krajowej kontakt@ms.gov.pl, która ma obowiązek przesłać do właściwej miejscowo prokuratury, ale najlepiej wysłać pocztą tradycyjną do prokuratury wskazanej w zawiadomieniu. Treść zawiadomienia jest „uniwersalna”, swój adres i opis konkretnego przypadku zdrowotnego oczywiście musicie zmienić. Uwaga! Osoby, które chcą złożyć zawiadomienie i domagać się ścigania na wniosek, nie muszą być chore, wystarczy, że nie godzą się na poddawanie zabiegom leczniczym bez zgody lub/i uważają, ze te zabiegi narażają na utratę życia i zdrowia.

ZAWIADOMIENIE
o podejrzeniu popełnienia przestępstwaNa podstawie art. 304 § 1 k.p.k. w związku z art. 31 pkt 3 Konstytucji RP i art. 231 k.k. oraz art. 160 k.k. i art. 192 k.k., zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez członków Rady Ministrów posiadających delegację ustawową na mocy art. 92 Konstytucji RP, którzy wydali: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 7 sierpnia 2020 r., poz. 1356 w Dzienniku Ustaw, czym przekroczyli swoje uprawnienia, naruszyli przepisy kodeksu karnego i dopuścili się deliktu konstytucyjnego. W związku z powyższym, wnoszę o:

– wszczęcie postępowania z urzędu w zakresie przewidzianym w kodeksie karnym
– ściganie na wniosek pokrzywdzonego Piotra Wielguckiego, na mocy art. 192 §2 k.k.

UZASADNIENIE

W dniu 7 sierpnia 2020 Rada Ministrów wydała rozporządzenie, poz. 1356 w Dzienniku Ustaw, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. W treści rozporządzenia znajduje się przepis o następującej treści:

Pobierz pełną treść zawiadomienia

Źródło foto:

źródło artykułu: kontrowersje.net

Komentarz stefasa celny 100%:

„Z tego zamieszania korzysta największy oszołom RP. ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 7sierpnia 2020r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. https://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000135601.pdf Od kiedy to rozporządzeniem można ograniczać Konstytucję RP. Brawo Szabes Goje!!!”

2. Odmładzanie na Surowo: Dlaczego musisz mieć test na śmiercionośną chorobę⁉️

https://www.youtube.com/watch?v=OPm0ohFmkQI&feature=youtu.be

 

3. Nowa Normalność: Zaświadczenia wymagane, wesela odwołane! Szumowski i Cieszyński w akcji!

https://www.youtube.com/watch?v=xAPP0uzgfTc

 

4. wR24.pl: Czy Polacy obudzą się z pandemiopsychozy?

https://www.youtube.com/watch?v=hxwZBVJQfzg

Podziel się!